Soru xiaomi haylou ls01 arayüz ve türkçe

ali_iscan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ali
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
1
ürünü yeni aldım bu ürüne arayüz temaları ve türkçe dil desteği ne zaman gelir

sametoguz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Smt
Cihazım
Mi5
Konular
8
Sürekli bir şekilde bağlantı kopuyor ve tekrar bağlanıyor neden olduğuna dair bir fikri olan var mı?

Oyla:

Byseus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
43
Sürekli bir şekilde bağlantı kopuyor ve tekrar bağlanıyor neden olduğuna dair bir fikri olan var mı?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Uygulamayı kitliyor musunuz? Arka planda çalışan uygulamaları gördüğümüz alanda üzerine basılı tutup kilit yapın. Bellek temizleme işlemleri sırasında uygulama sonlanırsa kopma oluyor.

Oyla:

vanbeyi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kürşat
Cihazım
mi 9se ve mi 9t
Konular
0
Ben haylou nun uygulaması ile kullanıyorum ama verimli değil bağlantı sürekli kopuyor bu sorun uygulama ile alakalı , aslın da mi fit uygulamasına entegre olsa sorun kalmaz. Bilekliğe gelince gayet güzel stabil şık şarj 12 gün minimum. kolu çevirince azcık geç tepki veriyor . İnşallah miui mifit bu saati uygulamasına alır .

Oyla:

sametoguz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Smt
Cihazım
Mi5
Konular
8
Ben haylou nun uygulaması ile kullanıyorum ama verimli değil bağlantı sürekli kopuyor bu sorun uygulama ile alakalı , aslın da mi fit uygulamasına entegre olsa sorun kalmaz. Bilekliğe gelince gayet güzel stabil şık şarj 12 gün minimum. kolu çevirince azcık geç tepki veriyor . İnşallah miui mifit bu saati uygulamasına alır .

Dostum nasıl 12 gün şarj süresi alabiliyorsun. Benim sürekli açık 1 hafta gidiyor. Tabi sürekli bildirim geliyor ve haftada 3-4 gün sporda nabız ölçer açık şekilde. Ben bağlantı kopması hiç yaşamadım gayet stabil bağlantısı var. Eksikleri Bluetooth ile telefon kilidi açmıyor, istenilen uygulama bildirimi alınamıyor, Türkçe dil çok önemli değil ama olsa iyi olur, ekran arayüz desteği mutlaka gelmeli değişik güzel temalar fena olmaz, bildirimlerdeki Türkçe desteği eksik.Onun dışında hafif güzel görevini yapıyor

Oyla:

vanbeyi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kürşat
Cihazım
mi 9se ve mi 9t
Konular
0
Dostum nasıl 12 gün şarj süresi alabiliyorsun. Benim sürekli açık 1 hafta gidiyor. Tabi sürekli bildirim geliyor ve haftada 3-4 gün sporda nabız ölçer açık şekilde. Ben bağlantı kopması hiç yaşamadım gayet stabil bağlantısı var. Eksikleri Bluetooth ile telefon kilidi açmıyor, istenilen uygulama bildirimi alınamıyor, Türkçe dil çok önemli değil ama olsa iyi olur, ekran arayüz desteği mutlaka gelmeli değişik güzel temalar fena olmaz, bildirimlerdeki Türkçe desteği eksik.Onun dışında hafif güzel görevini yapıyor
Hani nasıl ispat edebilirim ki ? Ben iki adet aldım ikiside aynı seviye de şarjı bitti sayılır hatta şarja takmasam 5 saat daha çıkartırlardı. Xiaomi mi9tpro ve pocophone f1 ile kullanıyorum ikisinde de aynı bağlantı sorunu oldu uygulamaları silip kaldırdım tekrar kurdum olmadı hatta sertifikasız app yükledim yine tam randımanlı değil , genel olarak görüntü güzel ben mifit uygulamasına adapte olmasını bekliyorum o zaman sıkıntı olmaz.nabız 30 dk bir diğer uygulama lar hep açık saatte ortalama 12,5 gün net. ilerde ne olur bilmem

Oyla:

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Bu saate güncelleme gelmeyecek sanırım alalı 1 ay oldu ne türkçe geldi ne de saat modelleri

Oyla:

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
ah su kurlar yokmu kurlar.dusuk olsa peynir gibi satacak cihaz turkce yok diye burun kiviriliyor :)
mi bandaj kullanin birde arkadaslar belki onda baglanti sorunu yasamazsiniz yani bi suru uygulama var birbirinize soruyorsunuz sadece kurun uygulamayi eslestirip takip edin buladar zor olmamali.2 tane uygulama kurmak

Oyla:

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
ah su kurlar yokmu kurlar.dusuk olsa peynir gibi satacak cihaz turkce yok diye burun kiviriliyor :)
mi bandaj kullanin birde arkadaslar belki onda baglanti sorunu yasamazsiniz yani bi suru uygulama var birbirinize soruyorsunuz sadece kurun uygulamayi eslestirip takip edin buladar zor olmamali.2 tane uygulama kurmak
bildiğim kadarıyla mi fit çalıştırmaz

Oyla:

ekinox122

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eko
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Harekat Memuru
Konular
9
Bu modele sahip biri olarak yorum yapıyorum, haylou sport dışında hiçbir uygulama bilekliği görmüyor. Eşleşme,bildirim sorunu mevcut. Ekran çözünürlük güzel evet ama bu saatde yazılım desteğinin ne kadar önemli olduğunu görebiliyorsunuz. Uygulama ile yapabildikleriz çok kısıtlı en basit bileklikte bile uygulamadan nabız ölçebilirsiniz fakat haylou sport modelinde bu ve bunun gibi özellikler yok,gelecek gibise gözükmüyor 2019 aralıktan beri güncelleme almıyor ve herhangi bir bilgilendirmede yok. Xiaomi adı kullanılarak lans edildiği için satın aldım fakat keşke Honor Band 5 veya Mi Band 4 alsaydım diyorum çünkü fiyat performans olarak elde tutulur çok özellik sunuyor kullanıcılarına.

Ek olarak saatin pil süresini denemek için bir süre kullanmadım özelliklerinde 14 güne kadar pil süresini ben alamadım belki benim cihazım la alakalıdır ama 9 gün hiç kullanmadım evde bütün özellikleri kapalı full şarjda duruyorken geldiğimde cihazın şarjı bitmişti. Normal kullanımdada 5-6 günü geçemedim saate bakmak dışında kullanmıyorum ayrıca.

Son düzenleme:
Oyla:

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek