Soru xiaomi haylou ls01 arayüz ve türkçe

ali_iscan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ali
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
1
ürünü yeni aldım bu ürüne arayüz temaları ve türkçe dil desteği ne zaman gelir

harunaydiiin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
28
Yeni bir cihaz hocam ve muhtemelen uygulama da yenidir. Kısa zaman içinde Türkçe dil desteği, farklı saat arayüzleri gibi şeyler gelir diye düşünüyorum. Mi Band 4'de de öyle olmuştu mesela.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu arada ben de almayı düşünüyorum. İleride gelecek geliştirmeleri düşünerekten cevaplamanızı istiyorum. Sizce fiyatına göre alınabilecek bir ürün mü?

Oyla:

ali_iscan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ali
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
1
Yeni bir cihaz hocam ve muhtemelen uygulama da yenidir. Kısa zaman içinde Türkçe dil desteği, farklı saat arayüzleri gibi şeyler gelir diye düşünüyorum. Mi Band 4'de de öyle olmuştu mesela.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu arada ben de almayı düşünüyorum. İleride gelecek geliştirmeleri düşünerekten cevaplamanızı istiyorum. Sizce fiyatına göre alınabilecek bir ürün mü?
valla kardeşim bende yeni aldım ürünü kalitesi gayet güzel ekranı güzel sade fiyatı uygun bir ürün n11 sitesinde şu anda 259 tl yani nerdeyse mi band 4 fiyatına ki biliyorsunuz ekranı minicik bişey

Oyla:

harunaydiiin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
28
valla kardeşim bende yeni aldım ürünü kalitesi gayet güzel ekranı güzel sade fiyatı uygun bir ürün n11 sitesinde şu anda 259 tl yani nerdeyse mi band 4 fiyatına ki biliyorsunuz ekranı minicik bişey
Anladım hocam, teşekkür ederim.

Oyla:

serkan_esk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Sagit
Konular
9
Mi band 4 te turkce bekleyenler baya bi bekledi. Siz de tahminimce en az 4-5 ay beklersiniz

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
ürünü yeni aldım bu ürüne arayüz temaları ve türkçe dil desteği ne zaman gelir
Mi Fit uygulaması dışında, amazfit, notify&fitness gibi uygulamaları denediniz mi? Onların desteğini kontrol edebilirsiniz.

Oyla:

Byseus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
43
Bu cihazı bende aldım silver olanını bugün yarın elime geçer. Yakın detay resim atarım.

Yalnız bilmeniz gereken bir konu var bu cihaz mi band lar gibi mifit ile çalışmıyor kendi ayrı uygulaması var. Güncelleme konusunda xiaomi ne derece destek verecek bence muamma.

Ancak bu cihazlarda çokta önemli değil zaten ikonlarla rahatlıkla kullanılıyor. Tek sıkıntı bildirim gelince Türkçe karakter sıkıntısı olabilir onu henüz öğrenemedim. Test edince bilgi veririm.

Oyla:

ali_iscan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ali
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
1
Bu cihazı bende aldım silver olanını bugün yarın elime geçer. Yakın detay resim atarım.

Yalnız bilmeniz gereken bir konu var bu cihaz mi band lar gibi mifit ile çalışmıyor kendi ayrı uygulaması var. Güncelleme konusunda xiaomi ne derece destek verecek bence muamma.

Ancak bu cihazlarda çokta önemli değil zaten ikonlarla rahatlıkla kullanılıyor. Tek sıkıntı bildirim gelince Türkçe karakter sıkıntısı olabilir onu henüz öğrenemedim. Test edince bilgi veririm.
şu anda türkçe karaklter sıkıntısı var gelen mesajlarda evet

Oyla:
Üst Alt