Rom Xiaomi Eu Rom Hakkında

• Konbuyu başlatan rukA
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 19
  • Görüntüleme 1K

HüseyinErkam

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyinerkam
Cihazım
Xiaomi Mi 8 Se
Konular
10
Normalde custom rom kral dır ama sırf miui 11 için geçmeye değmez. Bu arada bence mi room şuanda açık ara en iyi rom

rukA

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Meslek
Ziraat Mühendisi
Konular
19
Normalde custom rom kral dır ama sırf miui 11 için geçmeye değmez. Bu arada bence mi room şuanda açık ara en iyi rom

Sadece miui11 için istemiyorum aslında. Her yeni güncellemeyi internet üzerinden takip edip telefona uzun süre beklemem can sıkıyor. Sürekli güncelleme almak istiyorum.

Mi room rus geliştiriciler tarafından yapılmış galiba. Peki diğer romlara göre artıları nedir sizce?

snbsbrk53

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BS
Cihazım
Yok
Konular
20
Sadece miui11 için istemiyorum aslında. Her yeni güncellemeyi internet üzerinden takip edip telefona uzun süre beklemem can sıkıyor. Sürekli güncelleme almak istiyorum.

Mi room rus geliştiriciler tarafından yapılmış galiba. Peki diğer romlara göre artıları nedir sizce?
Eu da mi room da kullandim acikcasi pek farklari yok, birbirinin aynise denebilir.

Custom rom icin bl kilidi acip twrp kurmaniz gerekiyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Globalde beta durduruldu ancak erken erisim kullanicilari mevcut, stabil versiyonu yayinlamadan once onlara gonderiyorlar onlar test ediyor betadan farki her hafta yayinlanmiyor yeni bir stabil surum gelecekse 1-2 hafta erken kullanim sunuluyor

rukA

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Meslek
Ziraat Mühendisi
Konular
19
Cevap yazan arkadaşlara teşekkürler. Galiba bi süre EU romu deneyeceğim, kurulum öncesi önerileriniz var mıdır?

rukA

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Meslek
Ziraat Mühendisi
Konular
19

ramazannnn38

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ramazan
Cihazım
xiaomi mi9T
Konular
6
1 - Arkadaşlar mi9T Aldım mi-globe dan en son sürüm olan 9.10.17 sürümü Yaptım ve sonrasında Sürümü yükledim Sonrasında Sürüm K20 olarak cihazı gösteriyor bunun üzerine xiaomi.eu dan yine Aynı sürümü indirdim fakat bi türlü yeni güncellemeden dolayı bootloader açılmıyor

2- ise Bu sürüm güncelleme gelirmi mi-global oldugu için - yoksa xiomi eu dakinemi gelir yüklesem

HüseyinErkam

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyinerkam
Cihazım
Xiaomi Mi 8 Se
Konular
10
1 - Arkadaşlar mi9T Aldım mi-globe dan en son sürüm olan 9.10.17 sürümü Yaptım ve sonrasında Sürümü yükledim Sonrasında Sürüm K20 olarak cihazı gösteriyor bunun üzerine xiaomi.eu dan yine Aynı sürümü indirdim fakat bi türlü yeni güncellemeden dolayı bootloader açılmıyor

2- ise Bu sürüm güncelleme gelirmi mi-global oldugu için - yoksa xiomi eu dakinemi gelir yüklesem
Neden kendiniz konu açmıyorsunuz?

Üst Alt