Soru xiaomi.eu multi HMNote9Pro/HMNote9S V12.0.6.0.QJWMIXM rom deneyen var mı?

mavera

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mustafa
Cihazım
redmi note 7
Konular
1
Android 11 de arama yaparken arama gelirken sıkıntı yaşanıyor diye okumuştum bir kaç yerde rom nasıl deneyimlerinizi paylaşırmısınız geçmeye değer mi yeni ozellikler geliyor mu bunda
Evet o sorunu ben de beta sürümlerde yaşamıştım, denemek için geçtim şimdi de. Şu ana kadar herhangi bir sorun çıkmadı arama ile ilgili. Çok göze çarpan bir değişiklik de yok açıkçası, ses ayarı ekranı değişmiş. Haricinde miui12 arayüzü aynen devam. Bakalım birkaç gün daha deneyimleyip yorum yaparım.

Redmi Note 9S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

talat41

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Talat
Cihazım
Red mi note 9s
Konular
1
Evet o sorunu ben de beta sürümlerde yaşamıştım, denemek için geçtim şimdi de. Şu ana kadar herhangi bir sorun çıkmadı arama ile ilgili. Çok göze çarpan bir değişiklik de yok açıkçası, ses ayarı ekranı değişmiş. Haricinde miui12 arayüzü aynen devam. Bakalım birkaç gün daha deneyimleyip yorum yaparım.

Teşekkürler deneyimleri beklemedeyim güzel yorumlara göre bende geçmeyi düşünüyorum

mavera

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mustafa
Cihazım
redmi note 7
Konular
1
Teşekkürler deneyimleri beklemedeyim güzel yorumlara göre bende geçmeyi düşünüyorum
Merhaba,

Kurduğum günden beri sorunsuz kullanıyorum. Önceki beta a11 deneyimimde yaşadığım şebeke problemini yaşamadım. Aynı anda kullandığım 2 note 9s telefonumdan birinde 11 birinde 10 rom var.

İkisi de deneyim açısından sorunsuz ancak farkedilir kadar az bir farkla a10 daha hızlı açıyor uygulamaları. Bunun sebebi güncelleme romunu temiz kurmamamdan kaynaklı olabilir.

Özetle gönül rahatlığıyla kurabilirsiniz.

Bazı arkadaşlar google play üzerinden bazı uygulamalar kurulamıyor demişti, ben öyle bir sorun da yaşamadım.

Son olarak pil durumu da hemen hemen aynı şekilde devam ediyor. Olumlu ya da olumsuz bir fark görmedim.

talat41

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Talat
Cihazım
Red mi note 9s
Konular
1
Merhaba,

Kurduğum günden beri sorunsuz kullanıyorum. Önceki beta a11 deneyimimde yaşadığım şebeke problemini yaşamadım. Aynı anda kullandığım 2 note 9s telefonumdan birinde 11 birinde 10 rom var.

İkisi de deneyim açısından sorunsuz ancak farkedilir kadar az bir farkla a10 daha hızlı açıyor uygulamaları. Bunun sebebi güncelleme romunu temiz kurmamamdan kaynaklı olabilir.

Özetle gönül rahatlığıyla kurabilirsiniz.

Bazı arkadaşlar google play üzerinden bazı uygulamalar kurulamıyor demişti, ben öyle bir sorun da yaşamadım.

Son olarak pil durumu da hemen hemen aynı şekilde devam ediyor. Olumlu ya da olumsuz bir fark görmedim.

Bilgilendirme için teşekkürler gönül rahatlığı ile kurabilirim artık

mavera

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mustafa
Cihazım
redmi note 7
Konular
1
Roma güncelleme geldi arkadaşlar. 12.0.4 oldu, miui 12.2 yazıyor.

Tenay23

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İlhan
Cihazım
Note 9
Konular
2
Xiaomi bu telefon için MIUI 12.5 vermeyecek gibi. Hala inatla pili yarı yarıya düşüren MIUI 12 ye güvenlik güncellemesi veriyor. Güncelleme açıklamasında başka bir şey yok. Android güvenlik güncellemesi yapıldı. Bu şu demek, 0.4 , 0.5 vs yazmasının bir önemi yok. Birebir aynı roma Google güvenlik güncellemesi eklenmiş, onuda Xiaomi yapmıyor Google hazırlıyor.
Ümidi kestik. A10 a kesin dönüş yaptım. Miui 11 ile hiç değilse uzun ekran süresi alıyorum.

mavera

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mustafa
Cihazım
redmi note 7
Konular
1
Xiaomi bu telefon için MIUI 12.5 vermeyecek gibi. Hala inatla pili yarı yarıya düşüren MIUI 12 ye güvenlik güncellemesi veriyor. Güncelleme açıklamasında başka bir şey yok. Android güvenlik güncellemesi yapıldı. Bu şu demek, 0.4 , 0.5 vs yazmasının bir önemi yok. Birebir aynı roma Google güvenlik güncellemesi eklenmiş, onuda Xiaomi yapmıyor Google hazırlıyor.
Ümidi kestik. A10 a kesin dönüş yaptım. Miui 11 ile hiç değilse uzun ekran süresi alıyorum.
Ben de A10 a dönmek istiyorum ama yedekleme tekrar kurma vs çok zor geliyor.

A11 benim için çok kötü değil ama bariz bir şekilde yüzde 20 civarında yavaşlama var uygulama açılışlarında.

mavera

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mustafa
Cihazım
redmi note 7
Konular
1
Arkadaşlar roma güncelleme geldi bilginize.

faruk01

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Faruk
Cihazım
Redmi note 9s
Meslek
pc teknisyeni
Konular
17
eu rom 12.5.1 sürümünde klavye seçenekleri bölümüne girip ayar yapabilen varmı.?

mavera

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mustafa
Cihazım
redmi note 7
Konular
1
eu rom 12.5.1 sürümünde klavye seçenekleri bölümüne girip ayar yapabilen varmı.?
Şimdi denedim, geçerli klavyeyi vs değiştirebiliyorum. Hata almadım.

Üst Alt