Haber Xiaomi Cloud Fotoğraf Yedekleme Hizmeti Sonlandırıldı

25/10/2022 tarihinde Xiaomi tarafından yayımlanan bildiride Xiaomi Cloud hizmetinin fotoğraf yedekleme hizmetinin kullanımdan kaldırıldığı açıklaması yapıldı.

Yapılan açıklama aşağıdaki şekildeydi;

Sevgili Xiaomi Bulut Müşterileri,

25 Ekim 2022'den itibaren Galeri Senkronizasyonu özelliği artık Xiaomi Cloud tarafından desteklenmeyecektir. Onayınızla verilerinizin taşınmasını ve yedeklenmesini desteklemek için Google Fotoğraflar ile iş ortaklığı yaptığımız için, depolanan fotoğraflarınıza ve videolarınıza erişmeye devam edeceğinizden lütfen emin olun. Ayrıca, halihazırda Xiaomi Cloud üyeliğine abone iseniz, ödemeniz otomatik olarak iptal edilecek ve son ödediğiniz abonelik tutarının tamamı iade edilecektir.

Fotoğraf ve video içeriğinizi güvende tutmak için mevcut Gallery Sync içeriğinizi Google Fotoğraflar'a kolayca taşımanın bir yolunu sunacağız. Google Fotoğraflar'a geçmek istemiyorsanız, verilerinizi yerel Xiaomi cihazınıza indirme seçeneğiniz de olacaktır.

Diğer verileri (Kişiler, Mesajlar ve Notlar gibi) senkronize etme ve yedekleme gibi Xiaomi Cloud'un diğer mevcut özelliklerinden yararlanmaya devam edebilirsiniz.

Kullanımdan kaldırılacak özellikler​

Gallery Sync ve Xiaomi Bulut Üyeliği

Kaynak:

BlueGrand

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gürkan
Cihazım
Mi 6
Konular
6
Peki gizli klasörü yerel cihaz hafızasında kullanmaya devam edebilecek miyiz?

fmert123

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih mert a
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Peki gizli klasörü yerel cihaz hafızasında kullanmaya devam edebilecek miyiz?
Benim galerimde gizli klasördeki bütün fotoğraflarım silindi ve hepsi çok önemliydi çok dikkatli olun önce gizli klasördeki resim ve videoları çıkartın sonra işlem yapın .

sparceal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sparceal
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
3
Ben direkt olarak gizli klasör oluşturmama rağmen artık gizli klasöre ekle vs. Yazısı çıkmıyor. Gerçekten kullandığım özelliklerden birisiydi. :@

Üst Alt