İpucu Xiaomi Cihazlar İçin Fastboot ROM Kurma.

• Konbuyu başlatan ByKatre
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 338
  • Görüntüleme 96K

sahinsah52

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sah
Cihazım
Mi6
Konular
2
@ByKatre Hocam Eyvallah.. Çok önemli bir konu. Elinize sağlık.. 12 saattir uğraşıyorum... Sayenizde çözdüm. Açabildim telefonu. Samsung'da çok yapardım bu root işini ama bu telefonda riske girmekten de korktuğumdan olsa gerek zorlandım maallesef. Neyse global beta gayet iyi.. Sırf google kamera için root yapayım dedim ama olmadı.. Nedense konulardaki anlatımlar ilk defa yapacaklara yönelik değil. İşi bilenlere göre anlatılmış..

omer0382

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ömer faruk
Cihazım
xiaomi mi6
Konular
0

telefonum burda kaldı rom yukluycem bootloader kılıtı acık deıl dıye heralde romda hata verıyor varmı bır cozumu

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426

telefonum burda kaldı rom yukluycem bootloader kılıtı acık deıl dıye heralde romda hata verıyor varmı bır cozumu

Ya bir wifi ağına bağlanmanız ya da SIM kartınızı taktıktan sonra mobil veri ile internet erişiminiz olması gerekiyor. Erişimi sağladıktan sonra Mi Hesabınıza ait şifre ile cihazınızı açabilirsiniz.

Aqres1we

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Akın
Cihazım
Mi5s
Konular
8
Aynı yöntem ile costum rom kurabilir miyim acaba ?

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ertanx

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Mi 6
Meslek
Teknisyen
Konular
48
Aynı yöntem ile costum rom kurabilir miyim acaba ?

Global / China beta ve kararlı romlar dışında bu yöntem ile kurulum olmaz

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kaanbey

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
kaan
Cihazım
redmi pro
Konular
1
hocam benim indirdiğim xioami redmi pro cihazı uygun rom indirdim ama zip içinden 1 dosaya çıkıyo ve flash all.bat dosyası eksik diyo ne yapmama gerek?
[doublepost=1522676789,1522676609][/doublepost]hocam benim telefon redmi pro cihazıma yükledim ama zip dosyası içinde 1 dosya var ve flash işlemine başlarken flash_all.bat dosyası eksik diyor lütfen yardım edin...

şimdiden teşekkürler

Aqres1we

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Akın
Cihazım
Mi5s
Konular
8
hocam benim indirdiğim xioami redmi pro cihazı uygun rom indirdim ama zip içinden 1 dosaya çıkıyo ve flash all.bat dosyası eksik diyo ne yapmama gerek?
[doublepost=1522676789,1522676609][/doublepost]hocam benim telefon redmi pro cihazıma yükledim ama zip dosyası içinde 1 dosya var ve flash işlemine başlarken flash_all.bat dosyası eksik diyor lütfen yardım edin...

şimdiden teşekkürler
Hocam cihaniz redmi pro mu mi note pro mu ?? Cihazınızın modeline uygun olan fastboot rom'u indirdiğinizden emin olun öncelikle sonrasında ise daha çok yeni tecrübe edindim sizede aktarayim hemen indirdiğiniz fastboot rom'u klosere ckarr deyin çıkarttığınz klasörü (a) olarak isim değişikliği yapın daha sonra mi flashta browse diyerek a klasörünü değil içindeki klasörü gösterin yol olarak mi flashta flash all işaretli olduğundan emin olup flash butonuna basınız

Aqres1we

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Akın
Cihazım
Mi5s
Konular
8
Hocam cihaniz redmi pro mu mi note pro mu ?? Cihazınızın modeline uygun olan fastboot rom'u indirdiğinizden emin olun öncelikle sonrasında ise daha çok yeni tecrübe edindim sizede aktarayim hemen indirdiğiniz fastboot rom'u klosere ckarr deyin çıkarttığınz klasörü (a) olarak isim değişikliği yapın daha sonra mi flashta browse diyerek a klasörünü değil içindeki klasörü gösterin yol olarak mi flashta flash all işaretli olduğundan emin olup flash butonuna basınız

Bu arada tüm bunları yaparken cihazı fastboot moda almayı da unutmayın . Kolay gelsin

Malizeynep

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet Ali
Cihazım
Xiaomi mi 4
Konular
0
Telefonu bağlıyorum fast boot moda alıyorum teli gemini olan olan romu flash a ekliyorm flash bastığımda 1 saniye içerisinde dolugor yeşil oluyor ve success yazıyor ama tel açılmıyor flash tool 2016 2015 2017 denedim hep aynı yardımmmm

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Telefonu bağlıyorum fast boot moda alıyorum teli gemini olan olan romu flash a ekliyorm flash bastığımda 1 saniye içerisinde dolugor yeşil oluyor ve success yazıyor ama tel açılmıyor flash tool 2016 2015 2017 denedim hep aynı yardımmmm
Her şeyi doğru yaptığınızı varsayarak söylüyorum, 64 bit Mi Falsh kullanın hocam.

Üst Alt