İpucu Xiaomi Cihazlar İçin Fastboot ROM Kurma.

• Konbuyu başlatan ByKatre
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 338
  • Görüntüleme 96K

bayram1468

Forever
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BAYRAM
Cihazım
Mİ 10T
Konular
7
Bende dediklirini yapıyorum fastbootta basıyoum flash a 1 saniye geçince flash done diyor yüklemiyor sebebi nedir *
Aynı sorunu bende yaşadım . Çözebilirsen yardımcı olurmusun

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

istebuazizi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Azizak
Cihazım
mi max 64gb
Konular
25
Uzunluk sıfırdan küçük olamaz
parametre adı: lenght diye bir hata veriyor dosya yolunu flash tool çubuğuna yapıştırıp refresh dediğim zaman.
pc bazında temel eksiklikler var hocam. bu sorun hakkında hiç yazılıp çizilmemiş ama, bildiğim kadarıyla net framework paketleriniz ile ilgili sorunlar var. net framework 3.5 indirip sıfırdan kurulum yapmanızı tavsiye ederim. ya da başka bir bilgisayar ile çözmeyi denersin. şu an hiçbir sıkıntı yok kurulum için. pc de eksik var

istebuazizi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Azizak
Cihazım
mi max 64gb
Konular
25
pc bazında temel eksiklikler var hocam. bu sorun hakkında hiç yazılıp çizilmemiş ama, bildiğim kadarıyla net framework paketleriniz ile ilgili sorunlar var. net framework 3.5 indirip sıfırdan kurulum yapmanızı tavsiye ederim. ya da başka bir bilgisayar ile çözmeyi denersin. şu an hiçbir sıkıntı yok kurulum için. pc de eksik var
yerinizde olsam twrp ile custom rom atarım kurtulurum, ne güzel bootloader kilidini açmışsınız zaten. twrp ile stok da yükleyebilirsin. bir sürü alternatif var

alialbayrak89

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
Mi Mix 256
Konular
3
yerinizde olsam twrp ile custom rom atarım kurtulurum, ne güzel bootloader kilidini açmışsınız zaten. twrp ile stok da yükleyebilirsin. bir sürü alternatif var

hocam becerebileceğimi gözüm kesse öyle yaparım da inan işim rast gitmiyor bak ofisteki bilgisayarda böyle bir sorun yoktu dosya dizini seçip herşeyi yapıyordum success deyip işlem yapmıyordu. şimdi evdeyim bunda da program sorun çıkarıyor. mal ortada durum ortada :)

istebuazizi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Azizak
Cihazım
mi max 64gb
Konular
25
hocam becerebileceğimi gözüm kesse öyle yaparım da inan işim rast gitmiyor bak ofisteki bilgisayarda böyle bir sorun yoktu dosya dizini seçip herşeyi yapıyordum success deyip işlem yapmıyordu. şimdi evdeyim bunda da program sorun çıkarıyor. mal ortada durum ortada :)
siz ne istiyorsunuz :) onu anlatsanız daha rahat çözeriz, telefon orjinal haline mi dönsün, fabrika ayarı mı. açılmıyor mı sıkıntı var mı

bayram1468

Forever
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BAYRAM
Cihazım
Mİ 10T
Konular
7
Betadan bir an önce kurtulmak istiyorum

bayram1468

Forever
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BAYRAM
Cihazım
Mİ 10T
Konular
7
Bootlodar açık ne yaptıysam flash tool dan stabili yükleyemedim

alialbayrak89

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
Mi Mix 256
Konular
3
siz ne istiyorsunuz :) onu anlatsanız daha rahat çözeriz, telefon orjinal haline mi dönsün, fabrika ayarı mı. açılmıyor mı sıkıntı var mı

hocam konu başında yazdım ben bu cihazı geçen hafta aldım çinden üzerinde çin romu var ve kullanılacak tek dil de ingilizce fakat ingilizceyi öyle bir yapmış ki ameleler yarısı bildiğin çince direk ingilizce olsa bana yeter fakat ben baktım global stabil rom çıkarılmış onu kurayım en azından türkçe olur içime siner diye. Kısacası yapmak istediğim şey bu yani global rom kurup sıfırdan türkçe bir şekilde telefonu elime almak :)

istebuazizi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Azizak
Cihazım
mi max 64gb
Konular
25
Bootlodar açık ne yaptıysam flash tool dan stabili yükleyemedim

burda son bikaç sayfadır anlattığımız gibi yüklemeleri tamamladınız mı, cihaz modelinize uygun olarak yaptınız mı

Üst Alt