Mod Xiaomi Cihazlar Emoji Paketi Değiştirme

efekcr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Efe
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
Cihaza TWRP kurarsak Miui tarafından yayınlanan güncellemeleri OTA aracılığıyla indirip kurabilir miyiz? Kurarsak TWRP silinir mi? Ayrıca TWRP kurarsak emoji paketini değiştirebildiğimiz gibi Dolby Atmos veya Viper4Andrid Audio da kurabilir miyiz?

Teşekkürler.

gozdemir

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
9
Zip dosyasını yazılım güncelleme kısmında ki 3 noktadan güncelleme paketi seçin kısmından yüklesek olmazmı ? Root yapmadan

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Dediğiniz bölgeden sadece resmi romlara geçiş yapılır malesef imkansız
[doublepost=1516730847,1516730653][/doublepost]
Cihaza TWRP kurarsak Miui tarafından yayınlanan güncellemeleri OTA aracılığıyla indirip kurabilir miyiz? Kurarsak TWRP silinir mi? Ayrıca TWRP kurarsak emoji paketini değiştirebildiğimiz gibi Dolby Atmos veya Viper4Andrid Audio da kurabilir miyiz?

Teşekkürler.
Cihaza twrp kurduğunuzda güncellemeleri alabilirsiniz güncelleme yapıldığı an otomatik olarak twrp açılıp kuruyor , mi 6 biraz zorunlu twrp her defasında siliniyor du fskat artık onun da çözümü var twrp kurduğunuzda emoji paketi ,rom vb. Değişiklikler yapabilirsiniz root gerektiren işlemler için de root flaşlanabilir
Cihazınız mi 6 ise yardımcı olabilirim uzaktan bağlantı ile

mfk925

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
22
Cihaza twrp kurduğunuzda güncellemeleri alabilirsiniz güncelleme yapıldığı an otomatik olarak twrp açılıp kuruyor , mi 6 biraz zorunlu twrp her defasında siliniyor du fskat artık onun da çözümü var twrp kurduğunuzda emoji paketi ,rom vb. Değişiklikler yapabilirsiniz root gerektiren işlemler için de root flaşlanabilir
Twrp kurabilmek için de bootloader kilidinin açık olması gerekiyormuydu hocam

gozdemir

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
9

efekcr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Efe
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3

Teşekkürler.

Peki otomatik olarak açılan TWRP güncellemesinden sonra cihaz sıfırlanıyor mu? Yoksa güncelleme mevcut Rom'un üstüne mi kuruluyor? Cihazım Mi Max 2, çok teşekkür ederim.

gozdemir

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
9

Teşekkürler.

Peki otomatik olarak açılan TWRP güncellemesinden sonra cihaz sıfırlanıyor mu? Yoksa güncelleme mevcut Rom'un üstüne mi kuruluyor? Cihazım Mi Max 2, çok teşekkür ederim.
Otomatik olarak açılan twrp güncellemesinden sonra cihaz sıfırlanmaz resmi ya da resmi olmayan romlarda aynı üzerine yenilikler kurulur dediğiniz gibi güncelleme mevcut rom üzerine kurulur
[doublepost=1516736767,1516736733][/doublepost]
Kurtulamadık şu meretten teşekkürler hocam

Açmak kolay aslında başvuruyu yapın sms gelince yardımcı olayım

mfk925

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
22
Otomatik olarak açılan twrp güncellemesinden sonra cihaz sıfırlanmaz resmi ya da resmi olmayan romlarda aynı üzerine yenilikler kurulur dediğiniz gibi güncelleme mevcut rom üzerine kurulur
[doublepost=1516736767,1516736733][/doublepost]
Açmak kolay aslında başvuruyu yapın sms gelince yardımcı olayım
Zor olduğundan değilde cihaz yeni çok kurcalamak istemiyorum

FatalRhymer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Xiaomi Mi4
Konular
10
Programla yaptığımızda emojiler değişiyor ancak göremediğimiz emojiler gene gözükmüyor . Tüm paketleri denedim . Cihaz Mi4 Android 6 Marshmallow . Android 7 veya 8'e geçmek dışında görünmeyen emojileri görmenin bir yolu var mı ?
[doublepost=1517066340,1517066026][/doublepost]Gözükmeyenler emoji değilmiş başka dilden harflermiş . Font kullandığımdan dolayı böyle oluyor varsayılana döndüğümde düzeldi .

smyrniankiwi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kıvanç
Cihazım
Pocophone F1
Konular
27
Programla yaptığımızda emojiler değişiyor ancak göremediğimiz emojiler gene gözükmüyor . Tüm paketleri denedim . Cihaz Mi4 Android 6 Marshmallow . Android 7 veya 8'e geçmek dışında görünmeyen emojileri görmenin bir yolu var mı ?

bunu ben de merak ediyorum.

örneğin ios kullanan veya android 7/8 kullanan biri emoji gönderiyor. malum mi4'te marshmallow kullanıldığından o emoji paketi yok. yine de görebiliyor muyuz?

Üst Alt