Uygulama Xiaomi App Store

Tensa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzalp
Cihazım
Pocophone f1
Konular
1
Bölgeye göre değişkenlik gösteriyor olabilir. Arkadaşınızdaki ROM global mi?
Evet global kulaniyor ancak o cihazini yurt dişindan aldi. Belki bu yüzden mi app market tam ingilizcedir.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Birde daha demin bölge degistirdim america birleşik devletleri yaptim 4 tane uygulama geldi skype ve microsoft uygulamalari şaşirdim bi an Bende pocophone F1 var hangi bölgeyi secersem daha iyi guncelleme ve hizmet verir biliyormusunuz?

Son düzenleme:

NUCAR44

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NUMAN UÇAR
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Hemşir(e)
Konular
18
Evet global kulaniyor ancak o cihazini yurt dişindan aldi. Belki bu yüzden mi app market tam ingilizcedir.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Birde daha demin bölge degistirdim america birleşik devletleri yaptim 4 tane uygulama geldi skype ve microsoft uygulamalari şaşirdim bi an Bende pocophone F1 var hangi bölgeyi secersem daha iyi guncelleme ve hizmet verir biliyormusunuz?
Redmi Note 7 kullanıyorum ben. Sağolun sorduğunuz için ama yanlış bilgilendirmek istemiyorum şimdi.

mertyaşam2121

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Huawei p20 lite
Konular
0
Arkadaslar merhaba. Xiaomi telefonlarinda çine özel app store var ve ismi de Xiaomi App Store. Bu proqramın en iyi tarafi MİUİ proqramlarini en guncel haliyle indirmemize izin veriyor.Su an Global rom kullaniyorum ve sistemin kendisinde olan App Uptader-i açib denetledigimde hic bir guncelleme bulmuyor.Amma Xiaomi app store ile 5 MİUİ proqramini guncelledim. Programlari guncellerken Google Play Store uygulamalarini guncellemeyin.Mesela Linkedin uygulamasini Xiaomi app store uzerinden guncellerseniz uygulama cince olur. Yalnizca MIUI uygulamalarini guncelleyin ve guncellerken altda uygulamanin surum numarasi var.oraya dikkat edin. Bazen global romdaki uygulama guncel oluyor amma Xiaomi App Store-a yuklenen uygulama ondan 1 surum eski ola biliyor. O yuzden dikkatli olun.

Link:
İndirdim ama yüklenmiyor neden

Üst Alt