Uygulama Xiaomi App Store

NUCAR44

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NUMAN UÇAR
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Hemşir(e)
Konular
18
Arkadaşlar uygulamanın dili son versiyonlarda çince oluyor. İngilizce olan en uygun ve yüksek sürüm V8.8.15.443 tür. indirebilirsiniz. :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ayrıca bazı güncellemeleri yüklemeyin evet, sorun çıkarabiliyor. Mesela mesajlar uygulaması İngilizce, güvenlik uygulaması son güncelleme v2.8.2 uyumsuz ve sanırım o da İngilizceydi.

Masta

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Redmi s2
Konular
2
Globalde bölgeyi rusya yaptığınızda global app storu geliyor miuinin dışardan yüklemeye gerek yok, uygulamalar globale göre güncelleniyor çin uygulamalarıda yok

ykaptan41

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
halil
Cihazım
Redmi note7
Konular
2
Arkadaşlar uygulamanın dili son versiyonlarda çince oluyor. İngilizce olan en uygun ve yüksek sürüm V8.8.15.443 tür. indirebilirsiniz. :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ayrıca bazı güncellemeleri yüklemeyin evet, sorun çıkarabiliyor. Mesela mesajlar uygulaması İngilizce, güvenlik uygulaması son güncelleme v2.8.2 uyumsuz ve sanırım o da İngilizceydi.
Redmi note 7 ye yüklersem bir sorun olur mu olmayacağı konusunda inancım var ama yinede bir bilene sormak lazımdır

Tensa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzalp
Cihazım
Pocophone f1
Konular
1
Herkeze merhaba arkadaşlar ben pocophone F1 kulanicisiyim mi apps store u kurdum bazi guncellemeler geldi ancak cok tedirginim cunku magza ne türkçe nede ingilizce full cince oldugu icin bir sey anlasilmiyor eger biliyorsaniz ingilizce yada türkçe yapmak mumkun acil yardimlarini bekloyorum iyi calişmalar...

NUCAR44

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NUMAN UÇAR
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Hemşir(e)
Konular
18
Herkeze merhaba arkadaşlar ben pocophone F1 kulanicisiyim mi apps store u kurdum bazi guncellemeler geldi ancak cok tedirginim cunku magza ne türkçe nede ingilizce full cince oldugu icin bir sey anlasilmiyor eger biliyorsaniz ingilizce yada türkçe yapmak mumkun acil yardimlarini bekloyorum iyi calişmalar...
V8.8.15.443 ingilizce sürümdür. Yeni versiyonu kaldırıp, bu sürümü kurunuz.

Tensa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzalp
Cihazım
Pocophone f1
Konular
1
V8.8.15.443 ingilizce sürümdür. Yeni versiyonu kaldırıp, bu sürümü kurunuz.
Merhaba Yeni versiyonu kaldirim eskiyi kurdum ancak belli basli yerleri ingilizce uygulamanin coğu sayfasi çince olarak devam ediyor başka bi yolu yokmu arkadaşimda mi8 var onda tamamen ingilizce olarak son surum kurulu bizim cihazlarda neden calişmiyor bu gavat Program...

NUCAR44

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NUMAN UÇAR
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Hemşir(e)
Konular
18
Merhaba Yeni versiyonu kaldirim eskiyi kurdum ancak belli basli yerleri ingilizce uygulamanin coğu sayfasi çince olarak devam ediyor başka bi yolu yokmu arkadaşimda mi8 var onda tamamen ingilizce olarak son surum kurulu bizim cihazlarda neden calişmiyor bu gavat Program...
Bölgeye göre değişkenlik gösteriyor olabilir. Arkadaşınızdaki ROM global mi?

Üst Alt