Yardım Xiaomi Airdots Pro 2 xiao ai programı hakkında

ustha

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
halim
Cihazım
note 9
Konular
1
arkadaşlar merhaba yeni aldığım kulaklığa xiao ai üzerinden güncelleme yapmak için indirdiğim program açılmadı..tel note 9.. nasıl yarımcı olabilirsiniz..?

ProYasinn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Kendi telefonunuz için mi çalışmakta? Model nedir?
Mi 8 lite eu beta . Hayır benim izlenimime göre o uygulamaların pek bir işe yaradığı yok aynı kalitede sesi herhangi bir uygulamada da duydum

Oyla:

Erdem1981

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Resmi not 8 pro
Konular
2
Arkadaşlar merhaba, i phone 7 kullanıcısıyım. Yeni aldığım xiaomi air drots 2 kulaklığımı ios uyumlu uygulamayla eşleştirip kulaklığa komut atamak istiyorum fakat bir türlü uygulamaya eşlemeyi sağlayamadım. Kafaları yemek üzereyim yardımlarınızı esirgemeyin lütfen :)

Abi bende eşliyemiyorum öğrenirsen lütfen benle paylaşırmısın

Oyla:

ProYasinn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Öğrenci
Konular
61
hAKLI OLABİLİRSİN
Haksızmışim Fiio uygulaması üzerinden yeniden test ettim(uygulamaya güncelleme gelmiş) arka plan ayrıntılarında fark edilebilir bir netlik oldu. O uygulamayla kullanmanizi öneririm . Tabi bu kaliteyi alabilmek için 16/24 bit 900kb üstü şarkılar olursa anlaşılır .

Oyla:

Organicmusty

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Musty
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
24
Haksızmışim Fiio uygulaması üzerinden yeniden test ettim(uygulamaya güncelleme gelmiş) arka plan ayrıntılarında fark edilebilir bir netlik oldu. O uygulamayla kullanmanizi öneririm . Tabi bu kaliteyi alabilmek için 16/24 bit 900kb üstü şarkılar olursa anlaşılır .
[/QUOT
Ben nasıl farkedebilirim, açtığım bir kaç şarkı aynıymış gibi geldi. Örnek bir şarkı var mı?

Oyla:

ProYasinn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Öğrenci
Konular
61
24bit 48khz şarkı bulman gerek yani bi flac birde hires şarkı bulacaksin . İnternette olması gerek

Oyla:

ProYasinn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Halen en son güncelleme 2.7.1 değil mi? Ne gelecek ki bu cihaza ilerde güncelleme gelirse, bilgisi olan var mı?
Evet en son 2.7.10 İlerde lhdc ye ek optimizasyonlar gelebilir kodekin hâlen geliştirme aşamasında olduğundan arada uyumluluk güncellemeleri verebiliyorlar veya olasi bug vs.

Oyla:

By.kaçmaz21

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi 9
Konular
0
Kulaklığınizi sifirlayip tekrar bağlamayı deneyin sifirlamak için 10 saniye kulakliklar kutuda olacak şekilde tuşa basılı tutun sonra tekrar ekleyip deneyin. Bende sorunsuz çalışmakta
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bende aldım ama kutunun içinde bir türlü bağlıyamadım sadece kutudan çıkarınca bağlanıyor kutuda nasıl bağlıyabilirim bilgi verirmisiniz

Oyla:

ProYasinn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bende aldım ama kutunun içinde bir türlü bağlıyamadım sadece kutudan çıkarınca bağlanıyor kutuda nasıl bağlıyabilirim bilgi verirmisiniz
Kullandığınız cihaz xiaomi mi diğer cihazlarda bağlanmıyabiliyor başta onu öğrenmeliyim

Oyla:
Üst Alt