Yardım Xiaomi Airdots Pro 2 xiao ai programı hakkında

ustha

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
halim
Cihazım
note 9
Konular
1
arkadaşlar merhaba yeni aldığım kulaklığa xiao ai üzerinden güncelleme yapmak için indirdiğim program açılmadı..tel note 9.. nasıl yarımcı olabilirsiniz..?

ProYasinn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Öğrenci
Konular
61
farklı versiyonlarını deneyin ya da xiaomi kullanan bir cihazdan güncelleme işlemini gerçekleştirin. en son sürüm 2.7.10

Oyla:

bugraaydin

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
BUĞRA AYDIN
Cihazım
BAND 4+NOTE PRO
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
18
Merhaba
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Bunun içinde güncelleme oluyor mu?
redmii note 7 var valide de ben bu kulaklıkları iphone için kullanıyorum redmii ile eşleştirsem güncellenir mi?

Oyla:

ProYasinn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Hayır öyle bir özelliğe sahip değil şuan sadece kablosuz kulakliklarda air 2 sahip

Oyla:

Organicmusty

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Musty
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
24
Hayır öyle bir özelliğe sahip değil şuan sadece kablosuz kulakliklarda air 2 sahip
Merhaba, ben de 1 haftadır xiaomi air 2 tws kulaklığı kullanıyorum. Anladığım kadarıyla cihaz hakkında bilgi sahibiniz, müsaadenizle 2 sorum olacak. 1incisi kapağı açınca animasyon xiaomi mi6 cihazım da yüklü miui 10'da gözükmüyor bu normal mi, değilse nasıl aktif edebilirim? 2inci sorum ise bu cihazda gürültü engelleme özelliğinin nasıl açıp kapatıyoruz. Bir de açık veya kapalı olduğunu anlık olarak nasıl anlayabiliriz? Teşekkür ederim

Oyla:

ProYasinn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Evet kullanmaktayım.
1- miui 11 ile o özellik geliyor miui 10 da yok.
2- enc gürültü engelleme kendiliğinden açınıp kapanıyor diye biliyorum ancak kulaklığa son güncelleme yaptıktan sonra çalışmıyor gibi geldi
kulaklığı güncelleme vs. için xiaomi ai uygulamasını kullanabilirsin

Oyla:

Organicmusty

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Musty
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
24
Evet kullanmaktayım.
1- miui 11 ile o özellik geliyor miui 10 da yok.
2- enc gürültü engelleme kendiliğinden açınıp kapanıyor diye biliyorum ancak kulaklığa son güncelleme yaptıktan sonra çalışmıyor gibi geldi
kulaklığı güncelleme vs. için xiaomi ai uygulamasını kullanabilirsin
Tşk ederim verdiğin bilgiler için
sıradaki şarkıya geçme gibi özellikleri 2 defa tıklamama rağmen çalıştıramadım. Aynı sıkıntı sizde de var mı? (Sol kulaklık 2 defa tıklamada önceki şarkı, sağ kulaklık 2 defa tıklamada sonraki şarkı olacak şekilde ayarladım)
Aiden güncelledim. 2.7.10 şuan sürümüm.

Oyla:

Organicmusty

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Musty
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
24
Xiaomi mi6 telefonumda lhdc codec şuan yok, ileriki miui güncellemelerden verilmesini ümit ediyorum. Şuan telefonum miui 10 olduğu için açıkçası miui 11 kullananlarda bu destek var mı emin değilim? Bakanlar kontrol edip paylaşabilir mi? Developer seçeneklerinden Bluetooth kısmına bakarsaniz telefonunuzun destekleyip desteklemedigini gorebilirsiniz, ekran görüntüsünü ekliyorum.

Oyla:

Organicmusty

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Musty
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
24
Yeni bir bilgi daha edindim. Xiaomi müşteri hizmetlerine attığım mesajda ilerleyen tarihlerde mi6 için lhdc codec gelecek mi demiştim, lakin önümüzdeki dönemde böyle bir güncellemenin gozujmedigini belirttiler

Oyla:

ProYasinn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Tşk ederim verdiğin bilgiler için
sıradaki şarkıya geçme gibi özellikleri 2 defa tıklamama rağmen çalıştıramadım. Aynı sıkıntı sizde de var mı? (Sol kulaklık 2 defa tıklamada önceki şarkı, sağ kulaklık 2 defa tıklamada sonraki şarkı olacak şekilde ayarladım)
Aiden güncelledim. 2.7.10 şuan sürümüm.

Kulaklığınizi sifirlayip tekrar bağlamayı deneyin sifirlamak için 10 saniye kulakliklar kutuda olacak şekilde tuşa basılı tutun sonra tekrar ekleyip deneyin. Bende sorunsuz çalışmakta
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yeni bir bilgi daha edindim. Xiaomi müşteri hizmetlerine attığım mesajda ilerleyen tarihlerde mi6 için lhdc codec gelecek mi demiştim, lakin önümüzdeki dönemde böyle bir güncellemenin gozujmedigini belirttiler
Gelistirici seçeneklerinden seçmeniz bir işe yaramaz otomatik kapanır ve şuan çin beta sürüme amiral gemilerine yeni yeni gelmekte gelmesi güzel ancak asıl sorun şu ki bu kodeki sadece birkaç uygulama destekliyor sahip olsanız bile uygulamanin desteği yoksa o iletim olmuyormuş bunu göz önünde bulundurun.

Ekli dosyalar

• IMG_20191209_194617.jpg
    IMG_20191209_194617.jpg
    1,5 MB · Görüntüleme: 91
Oyla:
Üst Alt