Yardım Xiaomi Air 2 güncelleme sorunu

kalamar33

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
erdem
Cihazım
mi9t
Konular
1
Merhabalar. 1 ya önce hepsiburadadan xiaomi mi air 2 kulaklık satın aldım. yaptığım araştırmalar sonucu mi ai uygulaması ile kulaklığı güncellemem gerektiğini öğrendim fkat uygulamayı bir kaç yerden indirip denememe rağmen. Uygulama kulaklığımı asla algılamadı. Bu da ürünün replika olmasından şüphelenmeme sebep oldu. Seri no veya herhangi bir şey ile bunu doğrulayamadım. Çok değerli hepsiburada ise ürününüz orjinal diyip beni geçiştirdi ama ne yaptıysam yapayım sorunum hala devam etmekte. Ürünümün kutusunda Mi True Wireless Earphones 2 yazıyor. İçinden herhangi bir qr kod ya da garanti belgesi de çıkmadı. Sadece kullanma kılavuzu var. Eğer sorun benden kaynaklıysa çözmeme yardımcı olur musunuz? Eğer ürün replika ise bunu nasıl anlayabilirim? Şİmdiden çok teşekkürler

serkancoskun38

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serkan
Cihazım
Redmi note 8
Meslek
İktisat
Konular
0
Bende dün aldım 5/2021 üretimli Çin sürümü uygulama görüyor ama bağlanmıyor.

Oyla:

ProYasinn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Bende dün aldım 5/2021 üretimli Çin sürümü uygulama görüyor ama bağlanmıyor.
Xiaomi cihaz kullanip uygulama bağlanmıyorsa ürün sorunlu ya da çakma olabilir. Ben air 2se almıştım uygun diye mesela dolaptan uygula görüyordu ama bağlan diyince bağlanmiyordu a Çin'den aldığım air 2 otomatik bağlanıyordu

Oyla:

KİLİORKEZ

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa
Cihazım
Mi 11 ultra
Meslek
Kuyumcu
Konular
67
Bende 2 gün önce Xiaomi Mi FlipBuds Pro aldım kulaklık penceresi açılıyor ya kapağını açtığımız zaman şarj durumunu filan görüyoruz ordan şeffaf mod gürültü engelleme filan ayarlarını yapıyoruz o bende çıkmıyor telefonum da mi 10. Kulaklığı aldım ama hiç bir özelliğini kullanamıyorum verdiğim paraya yazık ya bunun bir çözümü var mıdır?

Oyla:

ProYasinn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Bende 2 gün önce Xiaomi Mi FlipBuds Pro aldım kulaklık penceresi açılıyor ya kapağını açtığımız zaman şarj durumunu filan görüyoruz ordan şeffaf mod gürültü engelleme filan ayarlarını yapıyoruz o bende çıkmıyor telefonum da mi 10. Kulaklığı aldım ama hiç bir özelliğini kullanamıyorum verdiğim paraya yazık ya bunun bir çözümü var mıdır?
Son sürüm miui global (eu da bazen böyle sorunlar oluyor onu bilmiyom )kullanırsan olması lazım

Oyla:

KİLİORKEZ

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa
Cihazım
Mi 11 ultra
Meslek
Kuyumcu