Yardım Xiaomi Air 2 güncelleme sorunu

kalamar33

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
erdem
Cihazım
mi9t
Konular
1
Merhabalar. 1 ya önce hepsiburadadan xiaomi mi air 2 kulaklık satın aldım. yaptığım araştırmalar sonucu mi ai uygulaması ile kulaklığı güncellemem gerektiğini öğrendim fkat uygulamayı bir kaç yerden indirip denememe rağmen. Uygulama kulaklığımı asla algılamadı. Bu da ürünün replika olmasından şüphelenmeme sebep oldu. Seri no veya herhangi bir şey ile bunu doğrulayamadım. Çok değerli hepsiburada ise ürününüz orjinal diyip beni geçiştirdi ama ne yaptıysam yapayım sorunum hala devam etmekte. Ürünümün kutusunda Mi True Wireless Earphones 2 yazıyor. İçinden herhangi bir qr kod ya da garanti belgesi de çıkmadı. Sadece kullanma kılavuzu var. Eğer sorun benden kaynaklıysa çözmeme yardımcı olur musunuz? Eğer ürün replika ise bunu nasıl anlayabilirim? Şİmdiden çok teşekkürler

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Uygulamayı QR kodu ile yükleyin veya APK'yı çevrimiçi indirebilirsiniz.

Her iki kulaklığı da şarj kutusuna koyun ve son adıma kadar kutuyu açık tutun.
Uygulamayı başlattığınızda, Mi Air 2'nizi bulabilmeli ve otomatik olarak bağlanabilmelidir (eğer değilse, "cihaz ekle" düğmesini bulmak ve bu adımı manuel olarak yapmak için Google Çeviri'yi kamera modunda kullanın).
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Daha yeni bir ürün yazılımı sürümüne yükseltebileceğinizi belirten bir açılır pencere görünecektir. GÜNCELLE'yi tıklayın. Pop-up görünmezse, uygulamayı tüm verilerini temizle yapıp tekrar deneyin.
Şimdi telefonunuza dokunmayın, şarj kutusuna dokunmayın ve kulaklıkları kutudan ÇIKARMAYIN Bir ilerleme çubuğu göreceksiniz. % 100'e ulaştığında bir açılır pencere göreceksiniz.
ÇOK ÖNEMLİ: İlk açılır pencere, güncellemenin başladığını ve kulaklıklarınızın yeniden başlatılacağını söylüyor. ŞARJ KUTUSUNA DOKUNMAYIN. Açılır pencerede "Tamam" düğmesini tıklayın ve sabırla bekleyin. İlerleme çubuğu% 100'e kadar dolduktan sonra güncellemenin bittiğini varsayabilirsiniz.
Güncellemenin yüklemeyi tamamladığını belirten ikinci bir açılır pencere görünecektir. Kulaklıklarınız tekrar uygulamaya bağlı olarak görünmelidir (şimdi gri olan kısımda mavi bir nokta olacaktır ve L, R, Box pil seviyelerini gösterecektir).
Güncellemeyi yapmış oldunuz.
Herhangi bir hata olması veya olmaması durumunda Google Çeviri'yi tüm işlem boyunca kamera modunda kullanmanız en iyisidir..

Son düzenleme:
Oyla:

kalamar33

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
erdem
Cihazım
mi9t
Konular
1
Kon
Uygulamayı QR kodu ile yükleyin veya APK'yı çevrimiçi indirebilirsiniz.

Her iki kulaklığı da şarj kutusuna koyun ve son adıma kadar kutuyu açık tutun.
Uygulamayı başlattığınızda, Mi Air 2'nizi bulabilmeli ve otomatik olarak bağlanabilmelidir (eğer değilse, "cihaz ekle" düğmesini bulmak ve bu adımı manuel olarak yapmak için Google Çeviri'yi kamera modunda kullanın).

Daha yeni bir ürün yazılımı sürümüne yükseltebileceğinizi belirten bir açılır pencere görünecektir. GÜNCELLE'yi tıklayın. Pop-up görünmezse, uygulamayı tüm verilerini temizle yapıp tekrar deneyin.
Şimdi telefonunuza dokunmayın, şarj kutusuna dokunmayın ve kulaklıkları kutudan ÇIKARMAYIN Bir ilerleme çubuğu göreceksiniz. % 100'e ulaştığında bir açılır pencere göreceksiniz.
ÇOK ÖNEMLİ: İlk açılır pencere, güncellemenin başladığını ve kulaklıklarınızın yeniden başlatılacağını söylüyor. ŞARJ KUTUSUNA DOKUNMAYIN. Açılır pencerede "Tamam" düğmesini tıklayın ve sabırla bekleyin. İlerleme çubuğu% 100'e kadar dolduktan sonra güncellemenin bittiğini varsayabilirsiniz.
Güncellemenin yüklemeyi tamamladığını belirten ikinci bir açılır pencere görünecektir. Kulaklıklarınız tekrar uygulamaya bağlı olarak görünmelidir (şimdi gri olan kısımda mavi bir nokta olacaktır ve L, R, Box pil seviyelerini gösterecektir).
Güncellemeyi yapmış oldunuz.
Herhangi bir hata olması veya olmaması durumunda Google Çeviri'yi tüm işlem boyunca kamera modunda kullanmanız en iyisidir..
Ellerinize sağlık çok güzel anlatmışsınız öncelikle çok teşekkür ederim fakat dediklerinizi harfiyen yapmama rağmen kulaklığımı hiçbir koşulda görmüyor uygulama :( Bir kaç farklı cihazdan da denedim yine de olmadı. Sizce sorun nedir?

Oyla:

kalamar33

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
erdem
Cihazım
mi9t
Konular
1
Merhabalar durumu benim gibi birkaç kişi ile daha karşılaştım. Hepimizin cihazının ortak özelliği 2020de üretilmiş olmasıydı. Aynı şekilde firma ile iletişime geçtiğimde de cihazda bir sorun gözükmediğini ama ürünüm orjinalliği konusunda sonuna kadar emin olduğunu söylediler. Sanırım 2020 sonra üretilmiş cihazlarla alakalı bir durum bu noktada xiaominin uyglumaya güncelleme yapmasını beklemekten başka bir şey gelmeyecek elimizden.

Oyla:

muhendiskedibey

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Alperen
Cihazım
Mi8 SE
Konular
0
Aynı sorun bende de bulunmakta maalesef, uygulamanın birçok farklı sürümü ile denedim ama görmüyor hiçbir şekilde

Oyla:

effa23

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Efe
Cihazım
Xiaomi Mi5s
Konular
0
Cihaz 2020 üretimi bugün elime geçti Xiao ai uygulaması kesinlikle cihazı görmüyor. Çözüm bulan buraya yazarsa çok iyi olur.

Oyla:

omfaoz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
İphone7
Konular
1
bekliyorum garantiye göndericem yoksa bende çünkü web sitesinde satarken şarkı atlatma özelliği var olduğunu gösteriyor ve yankı problemi var karşı taraf sesini duyuyormuş.

Oyla:
Üst Alt