Yardım XİAOMİ A2 LİTE GÜNCELLEME YÜKLENEMEDİ.

GreeHack

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
A2 Lite
Meslek
Öğrenci
Konular
10
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Android 9.0
Telefon Modeli
Xiaomi A2 Lite
Bootloader Kilidi
Kapalı
Cihaz Xiaomi a2 lite
En son gelen güvenlik güncellemesi ne hikmetse yüklenemedi diyor indiriyor fakat yüklerken yarıda kendi kendine kesiliyor ve yüklenememe sorunu veriyor. Yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa dinliyorum. Evet her gelen güncelleme sonrası telefona hard reset atıyorum ne olur ne olmaz diye bilginize.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bekliyorum :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

keşke tema paylaşmak yerine destek bir tık daha öncelikli olsa bu güzelim forumda.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20190520-214740.png
    Screenshot_20190520-214740.png
    122,8 KB · Görüntüleme: 14
Son düzenleme:

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
Cihaz Android One tabanlı olduğu için direk müdahale şansı olmuyor malesef.Fabrika ayarlarına döndürüp deneyebilirsiniz.Eğer güncelleme dosyası cihaz içerisinde bir yerde duruyorsa dowloaded_rom vb. bir klasöre inmiş ise dosyayı silerek tekrar indirmesini sağlayabilirsiniz.Genel olarak güncelleme problemi yaşayan kullanıcıların bootlader kilidini açarak temiz bir rom kurulumu yaptıktan sonra güncelleme sıkıntılarını çözdüklerini daha önce forumdaki kullanıcıların geri bildirimlerinde görmüştük.

Oyla:

GreeHack

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
A2 Lite
Meslek
Öğrenci
Konular
10
Cihaz Android One tabanlı olduğu için direk müdahale şansı olmuyor malesef.Fabrika ayarlarına döndürüp deneyebilirsiniz.Eğer güncelleme dosyası cihaz içerisinde bir yerde duruyorsa dowloaded_rom vb. bir klasöre inmiş ise dosyayı silerek tekrar indirmesini sağlayabilirsiniz.Genel olarak güncelleme problemi yaşayan kullanıcıların bootlader kilidini açarak temiz bir rom kurulumu yaptıktan sonra güncelleme sıkıntılarını çözdüklerini daha önce forumdaki kullanıcıların geri bildirimlerinde görmüştük.
Ne kadar teşekkür etsem azdır hocam sağolun yanıtınız için. Bootloader kilidini açsam ne olur ne farkı var yada bir zararı varmı ? Hem temiz stock romu nereden bulabilirim bir fikriniz varmıdır?

Oyla:

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
Ne kadar teşekkür etsem azdır hocam sağolun yanıtınız için. Bootloader kilidini açsam ne olur ne farkı var yada bir zararı varmı ? Hem temiz stock romu nereden bulabilirim bir fikriniz varmıdır?

Android one cihazlarda kilit bekleme süresi yok komutla açılıp kapanabiliyor kilit.Açıp yükleyip geri kapatıp normal düzende devam edebilirsiniz çok aciliyeti yoksa en güncel sürümün linkleri paylaşılmadı bu metod ile yapacaksanız güncel linkleri beklemekte fayda var geldiğinde forumda paylaşıyoruz.

Oyla:

GreeHack

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
A2 Lite
Meslek
Öğrenci
Konular
10
Android one cihazlarda kilit bekleme süresi yok komutla açılıp kapanabiliyor kilit.Açıp yükleyip geri kapatıp normal düzende devam edebilirsiniz çok aciliyeti yoksa en güncel sürümün linkleri paylaşılmadı bu metod ile yapacaksanız güncel linkleri beklemekte fayda var geldiğinde forumda paylaşıyoruz.
Teşekkürler cidden öğrendiğim iyi oldu. Sırf bu yüzden garantiye vermeyi düşünüyordum. Daha önce cyanogen mod ve root atmışlığım var umarım halledebilirim. Tekrardan sağolasın

Oyla:

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
Teşekkürler cidden öğrendiğim iyi oldu. Sırf bu yüzden garantiye vermeyi düşünüyordum. Daha önce cyanogen mod ve root atmışlığım var umarım halledebilirim. Tekrardan sağolasın
Çok kolay bir işlem yardımcı oluruz yapacağınız zaman hocam.

Oyla:

GreeHack

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
A2 Lite
Meslek
Öğrenci
Konular
10
Hocam ben stock romu yüklemeyi deneyeceğim acaba yardım alabileceğim bir konu veya site varmıdır ?

Oyla:
Üst Alt