Sohbet Xiaomi 9T Almalı Mıyım?

therkut

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkut
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
3
Mi 9T yi arkadaşım 2270TL ye tek IMEI kayıtlı olarak aldı. Düşünürsen ilgili satıcı ile temasa geçiririm. Ben aynı satıcıdan mi 9se aldım .

Devadam10

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zafer
Cihazım
Redmi Note 4X
Meslek
Güvenlik Görevlisi
Konular
20
Tasarım görmesek inanıcaz.
Bunu neye dayanarak söylüyorsunuz???
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

bunun da tasarımı çirkin ya. :) kameranın altta olması çok kötü değil mi?
Cihazı canlı olarak gördünüz mü (:
Eğer ki görmediyseniz görmenizi tavsiye ederim..
Kullanım açısından bazı kullanıcılar bunu sorun olarak görebiliyorlar tabi ki ama kameranın altta olması bazı noktalarda daha iyi (tabi bu göreceli)..
Mesela en basit örnek olarak yüz okuma da daha avantajlı bir tasarım bence.

Can1gulle

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren can
Cihazım
Mİ9-Mİ9T-Mİ9SE
Konular
29
Evet yazılım derdi var ama benim telefonum eskilerde kaldı diye sanıyordum. Mesela 2 yıldır telefonla konuşma yaparken telefonu kulağımın içine sokmak zorunda kalıyorum o derece sesi kısıldı. Samsung'a da para vermek istemiyorum. Düğünüm olmasa Oneplus 7 pro alacam da ah işte imkanlar :) Hocam meşgul ettim hakkınızı helal edin. Görüşleriniz için de teşekkür ederim. Selametle
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam sahibindende satılanlardan bahsediyorsanız çok girmek istemiyorum o toplara. Ama forumda o fiyata satıp bir çok kişinin güvenini kazanan var ise deerlendirebilirim tabi.
Forumda değil hocam Facebook gruplarında güvenilir bir çok satıcı var.

ahmetyus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
9t
Konular
0
Mi 9T yi arkadaşım 2270TL ye tek IMEI kayıtlı olarak aldı. Düşünürsen ilgili satıcı ile temasa geçiririm. Ben aynı satıcıdan mi 9se aldım .

Hocam, bende almak istiyorum. Nereden aldınız bende öğrenebilir miyim? Birde imei nasıl kayıt ediliyor bunun hakkında makaleler var mı?

therkut

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkut
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
3
Hocam, bende almak istiyorum. Nereden aldınız bende öğrenebilir miyim? Birde imei nasıl kayıt ediliyor bunun hakkında makaleler var mı?
Özelden satan arkadaşın numarasını paylaşayım isterseniz. IMEI için ; satan kişi teknik işleri ile ilgilenen birine yönlendiriyor uzaktan bağlanarak, ücretsiz hallediyor. Sizin bilginizin olmasına gerek yok.

ahmetyus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
9t
Konular
0
Özelden satan arkadaşın numarasını paylaşayım isterseniz. IMEI için ; satan kişi teknik işleri ile ilgilenen birine yönlendiriyor uzaktan bağlanarak, ücretsiz hallediyor. Sizin bilginizin olmasına gerek yok.
Satıcı imei kapanmasına karşı nasıl bir garanti veriyor? İmei kaydetmeyi bilirsek 4ay sonra başka bir imei ile devam ederiz. Satıcı sahibinden yada Facebook ta herhangi bir ilan veriyorsa onu atarmısınız?

therkut

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkut
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
3
Satıcı imei kapanmasına karşı nasıl bir garanti veriyor? İmei kaydetmeyi bilirsek 4ay sonra başka bir imei ile devam ederiz. Satıcı sahibinden yada Facebook ta herhangi bir ilan veriyorsa onu atarmısınız?
Garanti veriyor ama ne kadar güvenebilirsin iz bilmiyorum ama dışarda 20 30tl ye yapıyorlar olmadı başka bi telefoncudan yapılabilir sonuçta. Çok dert değil yani.

Fiyatı güncellemiş 2199TL

ahmetyus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
9t
Konular
0
Garanti veriyor ama ne kadar güvenebilirsin iz bilmiyorum ama dışarda 20 30tl ye yapıyorlar olmadı başka bi telefoncudan yapılabilir sonuçta. Çok dert değil yani.

Fiyatı güncellemiş 2199TL
Teşekkürler

volkansgun

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
volkan
Cihazım
Mi5s P. 128
Konular
1
Sefa beyi tavsiye edeni çok gördüm. Kendisine nasıl ulaşabilirim? Mi9t almak istiyorum yardımcı olur musunuz?

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250