Soru Xiaomi 5x Google Kamera

cakaner

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 5x
Konular
6
Merhaba arkadaşlar. Biliyorum bu aralar çok soru sormuyorum ama mazur görün lütfen. Xiaomi yi ilk defa kullanıyorum ve ne var ne yok merak ediyorum. Ee siz de benden daha tecrübeli olduğunuz için size danışmak istiyorum haliyle. Soruma geçecek olursak. A1 DH formunda google kameranın normal kameraya göre daha iyi olduğunu ve özellikle gece modunda iyleşme olduğunu söylüyorlardı. A1 ve 5x saf android farkı dışında aynı olduğu için bu google kamera 5x e de yarar mı? Kullananlar yorumlarını belirtirse çok mutlu olurum. :)

Thorin477

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Abdülhamit
Cihazım
Mİ5x
Konular
2
Ben kullanıyorum gayet kullanışlı hocam

MI 5X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam benimde cihaz mi5x ve google cameranın yüklemesini türkçe bir şekilde anlatan biri yok yabancı siteler anlatmış herşeyi ama onlarla da anlık iletişim kuramıyoruz siz yardımcı olur musunuz google camerayı yükleme konusunda ?

Oyla:

vatansever85

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yılmaz
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
google kamera konusunda benimde yardıma ihtiyacım var :) magisk yükledim ama denediğim gcam apk larının hiç biri çalışmadı.

Oyla:

Snn1907

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Iyi
Cihazım
Mi5x
Konular
2
google kamera konusunda benimde yardıma ihtiyacım var :) magisk yükledim ama denediğim gcam apk larının hiç biri çalışmadı.
Magiskte bir modul vardi onu kurman lazim calismasi icin hatirlayamadim baska cihaz kullaniyorum suan hal3 enabler haliba modulun ismi

ONEPLUS A5010 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt