Soru Xiaomi 5x Google Kamera

'Xiaomi Mi 5X' forumunda cakaner tarafından 14 Mart 2018 tarihinde açılan konu

1. Tapatalk kullanıcılarının sitemize erişiminde sorun yaşaması durumunda sitemize tarayıcı üzerinden girerek gizlilik politikası ve kullanım koşullarını kabul etmesi gerekmektedir.
  1. Merhaba arkadaşlar. Biliyorum bu aralar çok soru sormuyorum ama mazur görün lütfen. Xiaomi yi ilk defa kullanıyorum ve ne var ne yok merak ediyorum. Ee siz de benden daha tecrübeli olduğunuz için size danışmak istiyorum haliyle. Soruma geçecek olursak. A1 DH formunda google kameranın normal kameraya göre daha iyi olduğunu ve özellikle gece modunda iyleşme olduğunu söylüyorlardı. A1 ve 5x saf android farkı dışında aynı olduğu için bu google kamera 5x e de yarar mı? Kullananlar yorumlarını belirtirse çok mutlu olurum. :)

2. Ben kullanıyorum gayet kullanışlı hocam

MI 5X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cakaner bunu beğendi.
  3. Gece farkı nasıl peki ? Bir de normal A1 e yükler gibi mi yükleniyor hocam?

4. A1 e nasıl yüklenir bilmiyorum camera2api yi magisk ten yükledim sonra APK sini kurdum oldu sıkıntısız çalışıyor gece de iyi stok uygulamasına oranla portre gece ışık az olan yerde bı tık daha iyi sonuç veriyor

cakaner bunu beğendi.
  5. Teşekkürler hocam aydınlattınız beni . :)

6. Apk sini paylaşabilir misiniz....

cakaner bunu beğendi.
  7. Bende kullaniyorum cihazimda gayet guzel cekimler oluyor google kamera ile
    Apk dosyalarini bulacaginiz site

Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın...

cakaner bunu beğendi.
  8. Sağ olun hocam :)

Snnanar bunu beğendi.
  9. Rica ederim hocam

cakaner bunu beğendi.
  10. Boyutu büyük hocam yüklenmedi

cakaner bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş

Yükleniyor...