İnceleme Xiaomi 5200mAh Power Bank Kutu Açılışı ve Sahte Testi

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Re: RE: Cvp: Xiaomi 5200mAh Power Bank Kutu Açılışı ve Sahte Testi

Tmp341' Alıntı:
OnimeN0Kyo pid=7957 dateline=1408473690' Alıntı:
Böyle satıcı değilde kazıklayan bir adam olsaydı yerlere göklere sığdırmazlardı hayatımda bu kadar iyi niyetli allah korkusu olan helal rızık için çalışan insan bu telefon piyasasında görmemiştim.

Adam birde telefoncuymuş.Çoğu kazıklamakla meşgul insandır, bu arkadaşı gerçekten merak ettim.:cool:

Telefoncu değil aksesuarcı. Ben dükkanda telefon görmedim yada onca kılıfın, aksesuarın arasında farketmedim.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

casibao

Her türlü halı kilim turistlik gezi..
Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Teknisyen
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
124
Cvp: Xiaomi 5200mAh Power Bank Kutu Açılışı ve Sahte Testi

Arkadaşlar ben yarın tekrar bu arkadaşın dükkanına gidip 1 adet daha power bank alacağım bu söylemlerinizide kendisine ileteceğim, hatta arkadaşı siteye üye yapayımki yazdıklarınızı kendisi de görsün..

casibao

Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Teknisyen
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
124

chatin_62 pid=7959 dateline=1408477611' Alıntı:
Tmp341 pid=7958 dateline=1408475091' Alıntı:
OnimeN0Kyo pid=7957 dateline=1408473690' Alıntı:
Böyle satıcı değilde kazıklayan bir adam olsaydı yerlere göklere sığdırmazlardı hayatımda bu kadar iyi niyetli allah korkusu olan helal rızık için çalışan insan bu telefon piyasasında görmemiştim.

Adam birde telefoncuymuş.Çoğu kazıklamakla meşgul insandır, bu arkadaşı gerçekten merak ettim.:cool:

Telefoncu değil aksesuarcı. Ben dükkanda telefon görmedim yada onca kılıfın, aksesuarın arasında farketmedim.

Adı telefoncu diye geçiyor ama telefon satmıyor telefon aksesuarları satışını yapıyor..

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99

casibao' Alıntı:
Arkadaşlar ben yarın tekrar bu arkadaşın dükkanına gidip 1 adet daha power bank alacağım bu söylemlerinizide kendisine ileteceğim, hatta arkadaşı siteye üye yapayımki yazdıklarınızı kendisi de görsün..

Selam söyle. Belki hafta sonu ben de uğrayıp 1 yada 2 tane kulaklık alacağım. Bana ayırsın 2 tane. :)

casibao

Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Teknisyen
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
124

chatin_62 pid=7963 dateline=1408478176' Alıntı:
casibao pid=7960 dateline=1408477763' Alıntı:

Selam söyle. Belki hafta sonu ben de uğrayıp 1 yada 2 tane kulaklık alacağım. Bana ayırsın 2 tane. :)

A.S selamını iletirim, kulaklık konusunda elini çabuk tut bence.. :)

dakamon

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
0

Bende az önce siparişimi verdim bakalım nasıl olacak. Umarım orijinal olmasında br sıkıntı çıkmaz.

dakamon

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
0

Selam çetin bey ben semers ten aldım batarya yı ama orijinal olup olmadığını açmadan anlamanın başka yolları yokmu acaba. Semers orijinal dedi ama ne bilim bide kendim bakim istiyorum. Gelen kutu falan çok orijinaldi ama videoalrdaki gibi plastik kutu gelmedi beyaz karton kutuda geldi.

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99

dakamon' Alıntı:
Selam çetin bey ben semers ten aldım batarya yı ama orijinal olup olmadığını açmadan anlamanın başka yolları yokmu acaba. Semers orijinal dedi ama ne bilim bide kendim bakim istiyorum. Gelen kutu falan çok orijinaldi ama videoalrdaki gibi plastik kutu gelmedi beyaz karton kutuda geldi.

10400 modeller için eski parti cihazlar plastik kutuyla ve güvenlik kodu olmadan geliyordu. Artık buradaki resimlerden de gördüğünüz gibi karton kutu ve güvenlik koduyla birlikte geliyor.
Sahteleri ile aralarında şu farklar var. Led boyutlarının küçük olması, konnektörlerin beyaz renkli olması, kabloda mi ambleminin yerine sadece çizgi olması, yazıların silik fakat keskin olması, mi ambleminin büyüklüğü, Pass-through yani aynı anda hem şarj olma hemde şarj etme özelliği, LG pil kullanılmış olması ve son olarak güvenlik kodu.

dakamon

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
0

chatin_62 pid=8995 dateline=1410018030' Alıntı:
dakamon pid=8984 dateline=1410001421' Alıntı:

10400 modeller için eski parti cihazlar plastik kutuyla ve güvenlik kodu olmadan geliyordu. Artık buradaki resimlerden de gördüğünüz gibi karton kutu ve güvenlik koduyla birlikte geliyor.
Sahteleri ile aralarında şu farklar var. Led boyutlarının küçük olması, konnektörlerin beyaz renkli olması, kabloda mi ambleminin yerine sadece çizgi olması, yazıların silik fakat keskin olması, mi ambleminin büyüklüğü, Pass-through yani aynı anda hem şarj olma hemde şarj etme özelliği, LG pil kullanılmış olması ve son olarak güvenlik kodu.

Şimdi bunları söylediniz bende elime ulaşan cihazın görünüşünden bahsedeyim. Şarj kablosunun teleofna bağlanan kısmında I şeklinde bir çizgi var. Işıklar çok küçük ve beyaz MI logosu enine 9mm boyuna 6mm Yazılar konusunda olumlu şeyler söyleyemeyeceğim açıkcası silik ama çok net okunmuyor okunma olayı ne kadar olmalı acaba onu nasıl anlayacağız. Bide içindeki pilleri görmek için açmaya çalışsamda zor olduğunu görünce cesaret edemedim zarar veririm diye cihaza.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

dakamon

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
0

Pilde 2.1 A lık bir akım çıkışı var. Telefonumun orijinal şarj aletine göre çok hızlı kalıyor neredeyse 2 katı. Bu telefonumun piline zarar verir mi?

Üst Alt