İnceleme Xiaomi 5000mAh Power Bank Kutu Açılışı

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
benkimim' Alıntı:
chatin_62' Alıntı:
arslnilke' Alıntı:
Araya power bankı sokmamin amaci dediginiz pass through test etmekti :)
Ok. Özellik çalışıyorsa sorun yok demektir. Ama cihazları böyle şarj etmeyin. Normal standart yollarla şarj edin.
Eğer madem öyle niçin bu özelliği koymuşlar derseniz, bunu ben de bilmiyorum. :)

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Hocam o olay şunun için var tek bir priz var ya da kısıtlı vaktiniz  yada uzun yola çıkacaksınız powebanki şarj etmek gerekti bir baktınız o da ne trlefonun şarjı bitmiş hemen bu özellikle iki şeyide şarj ettiniz bu sayede bu ufak özellikle br olayı hallettmiş oldunuz :)
Böyle düşününce mantıklı geldi. :)

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

sismo

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Yücel
Cihazım
Redmi Note3g
Konular
1
Ben de bugün n11 den sipariş verdim, silikon kılıf ile 60 tl idi, 5 tl kupon indirimi ve olursa bkmexpress den 20 tl indirim gelirse süper olur.

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
sismo' Alıntı:
Ben de bugün n11 den sipariş verdim, silikon kılıf ile 60 tl idi, 5 tl kupon indirimi ve olursa bkmexpress den 20 tl indirim gelirse süper olur.
Hayırlı olsun. Güle güle kullanın. 12 Haziran'a kadar 20TL iade edilecek. Böylece 35TL'ye gelmiş olacak ki, bu fiyata Xiaomi'den bile alamazdık.

sismo

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Yücel
Cihazım
Redmi Note3g
Konular
1
chatin_62' Alıntı:
sismo' Alıntı:
Hayırlı olsun. Güle güle kullanın. 12 Haziran'a kadar 20TL iade edilecek. Böylece 35TL'ye gelmiş olacak ki, bu fiyata Xiaomi'den bile alamazdık.

Teşekkür ederim, evet bayağı iyi oldu, ayrıca yurtdışından ürün beklemekten sıkılmıştım, o nedenle almıyordum..

sismo

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Yücel
Cihazım
Redmi Note3g
Konular
1
n11 den aldığımız (bir arkadaş da aldı) powerbank ler elimize ulaştı, doğrulama testlerinden geçti ürün çok ince ve kibar, redmi note 3g ile rahatça kullanılır. silikon kılıf da yakıştı, şu an benim oğlanın eski tabletinden kalma 5.2 V 2.5 A şarj cihazı ile şarj ediyorum. İlk izlenimlerim gayet iyi.. kulllanımda sıkıntı olmaz ama keşke içinden en azından ingilizce manuel de çıksaydı...

sismo

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Yücel
Cihazım
Redmi Note3g
Konular
1
Ürün ile ilgili bir merakım var; mi.com da hangi telefonu kaç defa doldurabildiği yazılmış ve redmi note için de bir full şarj yapar deniyor, denedim bu doğru. Fakat bu ürün 5000 mAh ve benim redmi note da 3200 mAh bataryaya sahip olduğuna göre yaklaşık 1.5 kat doldurması gerekmiyor mu?

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
5000mAh tam gücü değil. O teorideki gücü. Oluşan kayıplar neticesinde yanlış hatırlamıyorsam %70-%75'e kadar bir düşme söz konusu. Tüm powerbanklerde aynı durum vardır. 10400 olanlar da en fazla 7500mAh verebilirler mesela. 

sismo

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Yücel
Cihazım
Redmi Note3g
Konular
1
chatin_62' Alıntı:
5000mAh tam gücü değil. O teorideki gücü. Oluşan kayıplar neticesinde yanlış hatırlamıyorsam %70-%75'e kadar bir düşme söz konusu. Tüm powerbanklerde aynı durum vardır. 10400 olanlar da en fazla 7500mAh verebilirler mesela. 
Bilgilendirme için teşekkür ederim hocam, elektronikçi olmadığım için sorayım dedim..

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
sismo' Alıntı:
chatin_62' Alıntı:
Bilgilendirme için teşekkür ederim hocam, elektronikçi olmadığım için sorayım dedim..
Rica ederim.

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
sismo' Alıntı:
chatin_62' Alıntı:
Rica ederim.

Üst Alt