Yardım Xiaomi 14 ultra bootloader

ShanSheyyy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Bumin
Cihazım
Mi9T
Konular
10
Hocam s24 ultradan geçiş yaptım kamera olarak 2 tık daha iyi 14 ultra pil daha iyi tabii 5300 mha olan yanlız kamera kismi çok büyük ve o kısım ağır dengeslz bir ağırlık merkezi var elde tutarken düşecek gibi oluyor mavi renk çok güzel eu rom çıktığında tadından yenmez ve dün Facebook gruplarda mi 14 pro kadar direnç ile kayıt çıkmış yakında bunada çıkar benim kendi fikrim s24 ultra göre daha zevkli kullanımı
s24 ultraya göre ön kamerası nasıl? Xiaominin ön kamera problemi genelde pastelli,doğal olmayan,makyaj seçeneğini kapatsan bile makyajlı çeken , ve asyalıların yüz tipine göre kodlanmış bir ön kameraları mevcuttu hep.Çünkü asyalıların yüz ,göz,dudak küçük ama xiaomi ile bir selfy çekilen asyalı memnun kalıyor sebebi ise dudakları,gözleri burnu filan büyük gösteriyor.Bunları ben uydurmuyorum youtunede onlarca testi var çünkü.En basitinden xiaomi marka bir telefon ile arka kamera ile foto çekilin,birde ön kamera ile çekilin iki fotoyu yan yana koyun iksindeki yüz ve yüz hatları aynı değil.Selfy deki başka biri gibi duruyor hep.Bu durum düzeltildimi acaba ve s24 ultraya göre ekran kalitesi nasıl

suleyman_yunus32

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Süleyman
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
2
14 Ultra cihazı bu gün yeni aldım. Bootloader kilidini açamadım yardımcı olabilecek var mı ?
Bu ekranda kalıyor ilerlemiyor. Hesap ekleme falan hepsini yaptım ama açılmadı.

Ekli dosyalar

• Ekran görüntüsü 2024-04-02 165710.png
    Ekran görüntüsü 2024-04-02 165710.png
    89,4 KB · Görüntüleme: 28

herrfatih

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Mi 9 lite
Konular
0
s24 ultraya göre ön kamerası nasıl? Xiaominin ön kamera problemi genelde pastelli,doğal olmayan,makyaj seçeneğini kapatsan bile makyajlı çeken , ve asyalıların yüz tipine göre kodlanmış bir ön kameraları mevcuttu hep.Çünkü asyalıların yüz ,göz,dudak küçük ama xiaomi ile bir selfy çekilen asyalı memnun kalıyor sebebi ise dudakları,gözleri burnu filan büyük gösteriyor.Bunları ben uydurmuyorum youtunede onlarca testi var çünkü.En basitinden xiaomi marka bir telefon ile arka kamera ile foto çekilin,birde ön kamera ile çekilin iki fotoyu yan yana koyun iksindeki yüz ve yüz hatları aynı değil.Selfy deki başka biri gibi duruyor hep.Bu durum düzeltildimi acaba ve s24 ultraya göre ekran kalitesi nasıl
Hocam güzelleştirmeyi kapatma modu gelmiş, çarpı işaretine basıyorsunuz o kadar. Ön kameraya geçince ilk baktığım şey oldu. İnsan gibi çekiyor ön kamera sonunda clap~~

suleyman_yunus32

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Süleyman
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
2
BL kilidini kendisi açabilen var mı ? Global cihazlarda BL kilidini kendimiz açabiliyor muyuz ? Yoksa Çin cihazlarında olduğu gibi uzaktan bağlantı ile mi açılacak ?

Üst Alt