Yardım Xiaomi 14 ultra bootloader

Hattushil

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Bilg. Müh.
Konular
19
Doğrudur hocam da abcak Çin'den ya bir arkadaşınız gelirken yada kendinizin işi olacak ki gitmisken alınca dediğiniz gibi fiyat uyguna gelsin öteki türlü maalesef bu fiyatlara satıyorlar

Çin'de şu sıralar 12 gb'lık sürümü foto kit ile 7.198 yuan, 16 gb'lık sürümü 7.999 yuan'a satılıyor.
Uçak bileti vs baya fiyat koyuyorlar üstüne, gidecek bir olursa getirtmek mantıklı gibi

ByDevvil

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Han
Cihazım
14 Ultra
Meslek
PC, Car Coding
Konular
0

badcrow

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ziya
Cihazım
s10 plus
Konular
3
Kilidi açabildiniz mi yardımcı olur musunuz :/
şuan için hayır hocam online bootloader acan kişiler buldum yabancılardan yaptıranlar falan olmuş telegramda ama güvenemedim 50-70 dolar arası para istiyorlar facebook falan bakıyorum bizimkilerde hala cıt yok

Çveneburi

Premium Üye
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
39
Selam arkadaşlar dün 14 ultra alarak aranıza katıldım ve eski Xiaomi kullanıcısı olarak bootloader açma işlemi değişmiş galiba mi topluluk uygulamasindan kilit açma işlemine başvurdum sonrasinda başka bir işlem yapilacakmi
H.kadioglu hocamdan destek alabilirsiniz

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
aynen maalesef ücretli unlock gerekiyor. Uzak bağlantı ile Çinli kardeşlerimize yaptırıyoruz ama ücretide yüksek istiyorlar.

edit: kardeşlik cümlesini korona süreci aklıma geldi geri aldım :)

Hattushil

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Bilg. Müh.
Konular
19
Ankara'da 60$'a yapıyorlar, daha uyguna yapan var mı acaba?

eaytekin35

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
emre
Cihazım
mi note 10
Konular
2
Merhaba 1000tlye nasıl 14 ultra unlock yapabiliriz?
al bro kendısı guvenılırdır daha once kargo ıle telefon tamırıde yollamıslıgım var tanımayan yoktur kendısını lakabı direnc bükücü :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

14 ultra Direnç kayıt işlemi 2000 lira + kargo maliyeti olur. Bootloader kilidi açıksa çift sim olur kapaylısa Sadece SİM 1 olur. Kilide göre 1 adet yada 2 adet sağlam kayıtlı imei numarası verirsiniz. Güncelleme alır. Sıfırlama fabrika ayarı yapılırsa imeiler silinir. Silinirse tekrar yazılabilir. Twrpde silinmez.
Verdiğiniz imei numarası kapanır klona düşerse uzaktan işlem yapmıyorum uzaktan işlem yapan birine tekrar imei arttırabilirsiniz. Yada tekrar bana gönderirsiniz. Sadece kargo ücreti ödersiniz. • 1 gün işlem süresi olur. Aynı gün işlem olmaz.

Merhaba 1000tlye nasıl 14 ultra unlock yapabiliriz?
Bootloader kapalı Globale çevirme extra + 1000 lira maliyeti olur

r10gfb

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zafer
Cihazım
Xiaomi mi5
Konular
14
al bro kendısı guvenılırdır daha once kargo ıle telefon tamırıde yollamıslıgım var tanımayan yoktur kendısını lakabı direnc bükücü :)

14 ultra Direnç kayıt işlemi 2000 lira + kargo maliyeti olur. Bootloader kilidi açıksa çift sim olur kapaylısa Sadece SİM 1 olur. Kilide göre 1 adet yada 2 adet sağlam kayıtlı imei numarası verirsiniz. Güncelleme alır. Sıfırlama fabrika ayarı yapılırsa imeiler silinir. Silinirse tekrar yazılabilir. Twrpde silinmez.
Verdiğiniz imei numarası kapanır klona düşerse uzaktan işlem yapmıyorum uzaktan işlem yapan birine tekrar imei arttırabilirsiniz. Yada tekrar bana gönderirsiniz. Sadece kargo ücreti ödersiniz. • 1 gün işlem süresi olur. Aynı gün işlem olmaz.

Bootloader kapalı Globale çevirme extra + 1000 lira maliyeti olur
Bu arkadaş bootloader açmıyor Türkçe yapuypr sadece telefonu 1000tlye

Üst Alt