Haber Xiaomi 14 Serisi: Satış Rekorlarına Doymuyor!

Xiaomi 14 Serisi: Satış Rekorlarına Doymuyor!
Xiaomi, akıllı telefon dünyasının devlerinden biri olarak 26 Ekim’de tanıttığı yeni amiral gemisi serisi olan Xiaomi 14 ve 14 Pro modelleri ile büyük bir başarı elde etmeye devam ediyor. Piyasaya sürüldüğü ilk günden itibaren büyük ilgi gören bu seri, şirketin yüzünü güldürmeye devam ediyor. İşte Xiaomi 14 serisinin satışlarına dair son detaylar: Seri, 1.45 Milyon Satışa Ulaştı! Xiaomi 14 serisi...

Kaynak

Okumaya devam et...

birGaripYolcu

Düşündüğün gibi yaşarsın.
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdal
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Mak.Tekn.
Konular
20
Xiaomi 14 Pro Xiaomi 14 kıyaslama yaparsak batarya kapasitesi, hızlı şarj özelliği, bellek ram, pixel, ekran çözünürlüğü, kamera özellikleri bakımından ağır basıyor. Xiaomi 14 Pro henüz ülkemizde yok ama beklenilmesi gerek güzel bir telefon.

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37
Xiaomi 13 pronun kayıtsız fiyatı 25 bin TL iken garantili fiyatı 60 bine kadar çıkmıştı. 14 Pronun kayıtsız fiyatı ise şu an ( O da çin modeli ) 35-40 bin civarında. Gelirse Türkiye garantili fiyatını tahmin bile edemiyorum. IMEI ücreti yılbaşından sonra 30 küsur bin olacağı için kayıtsız cihaz almak ta aynı fiyata denk geliyor. Kaldı ki 14 Pronun işlemci dışında 13 prodan öyle ahım şahım bir farkı olmayacaktır. Düz olan modeli hiç saymıyorum. Elinde Xiaomi 13 olan birisinin üste para verip 14 ü alması mantık dışı....
Bir zamanlarin F/P markası Xiaomi, Çin pazarı dışındaki ( özellikle de Türkiye'de ) hükmünü kaybediyor.

KrakoW

Ne Mutlu Türküm Diyene!
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
RN9 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
130
Xiaomi, akıllı telefon dünyasının devlerinden biri olarak 26 Ekim’de tanıttığı yeni amiral gemisi serisi olan Xiaomi 14 ve 14 Pro modelleri ile büyük bir başarı elde etmeye devam ediyor. Piyasaya sürüldüğü ilk günden itibaren büyük ilgi gören bu seri, şirketin yüzünü güldürmeye devam ediyor. İşte Xiaomi 14 serisinin satışlarına dair son detaylar: Seri, 1.45 Milyon Satışa Ulaştı! Xiaomi 14 serisi...

Kaynak

Okumaya devam et...
%40-50 ihtimalle Hyperos denemek içinde satın alanlar var galiba.

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283

Kaynak

Okumaya devam et...
1.45 milyon en fazla 5,hadi 7 milyon olur... IPhone her sene 3-4 model çıkarıyor ve her biri en az 20-25 milyon satıyor, ki son zamanlarda satışlar düşmüş olmasına rağmen.. İmei kaydı ve BL kilidi açma konusu belirsiz, o nedenle fazla rağbet görmez diye düşünüyorum

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.183
Xiaomi 13 pronun kayıtsız fiyatı 25 bin TL iken garantili fiyatı 60 bine kadar çıkmıştı. 14 Pronun kayıtsız fiyatı ise şu an ( O da çin modeli ) 35-40 bin civarında. Gelirse Türkiye garantili fiyatını tahmin bile edemiyorum. IMEI ücreti yılbaşından sonra 30 küsur bin olacağı için kayıtsız cihaz almak ta aynı fiyata denk geliyor. Kaldı ki 14 Pronun işlemci dışında 13 prodan öyle ahım şahım bir farkı olmayacaktır. Düz olan modeli hiç saymıyorum. Elinde Xiaomi 13 olan birisinin üste para verip 14 ü alması mantık dışı....
Bir zamanlarin F/P markası Xiaomi, Çin pazarı dışındaki ( özellikle de Türkiye'de ) hükmünü kaybediyor.

Bu tavsiyeniz üzerine 13 ile yoluma devam edeceğim

Ü

Üye silindi 265308

Guest

Kaynak

Okumaya devam et...
Sonuçta iPhone değil yok Arkadaş alınmaz (!)

Bu arada xiaomi bu sefer iyi yapmış gerçekten.İnsallah HyperOs uyumuda iyidir
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kaynak

Okumaya devam et...
Sonuçta iPhone değil yok Arkadaş alınmaz (!)

Bu arada xiaomi bu sefer iyi yapmış gerçekten.İnsallah HyperOs uyumuda iyidir

Üst Alt