HyperOS Xiaomi 13T Pro HyperOS Global Güncellemesi Yayınlandı

eraycay

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eray
Cihazım
13t pro
Konular
1
iyi günler tayvan romda arama ve mesajlaşma uygulaması xiaomi'nin mi ve widgetler varmı acaba
Hocam simdi ben eea yukluyorum tayvan olunca ne degisecek bana artisi ne eksisi ne olacak anlatabilirmisin, huawei den gectim xiaomi ye yabanciyim :)

asl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
0
Hocam simdi ben eea yukluyorum tayvan olunca ne degisecek bana artisi ne eksisi ne olacak anlatabilirmisin, huawei den gectim xiaomi ye yabanciyim :)
bende sizin gibi öğrenmek için sordum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Merhaba, Taiwan rom ve Rusya Romlarında Xiaomi arama ses kaydı ve mesaj uygulamaları mevcuttur. Türkçe dil vardır.

Son düzenleme:

teknoberk

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Onur Berk
Cihazım
Xiaomi 13T Pro
Konular
3
Hocam basardim basladi guncelleme ama birsey sorucam sanki adam bundan sonra kablosuz guncelleme alamayacaksiniz demi varmi boyle bisey
Başardığınıza sevindim hocam. Güncelleme işlemi ortalama 1 saat kadar sürecek ve ardından sorunsuz bir şekilde cihazınız yeniden başlatılıp HyperOS olarak başlatılacak. Şahsen ben bu sürümde herhangi bir hata ile karşılaşmadım bilginiz olsun. Ayrıca kurulum işleminden sonra imkanınız var ise temiz kurulum yapmanızı öneririm.

iyi günler tayvan romda arama ve mesajlaşma uygulaması xiaomi'nin mi ve widgetler varmı acaba
Sorularınızın cevabını forumda bulmuşsunuz RU ve TW romlarında Xiaomi arama ve mesajlaşma uygulamaları mevcuttur.

• Beğen
Tepkiler: asl

eraycay

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eray
Cihazım
13t pro
Konular
1
Başardığınıza sevindim hocam. Güncelleme işlemi ortalama 1 saat kadar sürecek ve ardından sorunsuz bir şekilde cihazınız yeniden başlatılıp HyperOS olarak başlatılacak. Şahsen ben bu sürümde herhangi bir hata ile karşılaşmadım bilginiz olsun. Ayrıca kurulum işleminden sonra imkanınız var ise temiz kurulum yapmanızı öneririm.

Sorularınızın cevabını forumda bulmuşsunuz RU ve TW romlarında Xiaomi arama ve mesajlaşma uygulamaları mevcuttur.
Hocam temiz derken kurdukdan sonra fabrika ayarlarina mi cevireyim?
Birde sen anliyosan su romlar arasindaki eksi olaylari soylermisin ve de bundan sonra kablosuz guncelleme alabilecekmiyim

gameking

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ridvan
Cihazım
Vodafone 6
Konular
17
Merhaba bu romdaki Türkçe dil dosyasını çıkarıp magisk modül şeklinde paylaşabilecek var mı?

teknoberk

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Onur Berk
Cihazım
Xiaomi 13T Pro
Konular
3
Hocam temiz derken kurdukdan sonra fabrika ayarlarina mi cevireyim?
Birde sen anliyosan su romlar arasindaki eksi olaylari soylermisin ve de bundan sonra kablosuz guncelleme alabilecekmiyim
Evet hocam Temiz kurulumdan kastım fabrika ayarlarına dönüp cihazınızın sıfırdan kurulması, daha iyi olacaktır.

Global ve Eea arasında ki tek fark Band 20 farkı onun haricinde 2 romda birebir aynısı avrupada Band 20 kullanıldığı için avrupaya özel olarak eea sürümü çıkartılmıştır. Eğer cihazınıza Eea sürümü yüklerseniz telefonunuzun şebekesi daha az çekecektir ve telefon sürekli şebeke aradığı için şarjınız daha fazla tüketilecektir.

Diğer sorunuz ise Xiaomi HyperOS ile birlikte BL kilidi açık cihazlara artık güncelleme desteği vermiyor. Wifi üzerinden gelecek olan güncellemeleri BL kilidinizi kapatmadığınız sürece yükleyemezsiniz.

Fur96

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Redmi 12
Meslek
Mezun
Konular
67
O çinliler için geçerli o 5 seviye felan olcanda Globalde daha öyle tehlike yok

tanyeri

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Harun
Cihazım
Mi8
Konular
0
kurulumu denedim ama başarılı olamamadım. yapabilen arkadaşlar işlem basamaklarının yazabilirse seviniriz

teknoberk

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Onur Berk
Cihazım
Xiaomi 13T Pro
Konular
3
kurulumu denedim ama başarılı olamamadım. yapabilen arkadaşlar işlem basamaklarının yazabilirse seviniriz
Özelden telegram adresimi iletiyorum hocam. Bana Telegram üzerinden yazarsanız eğer anlık bir şekilde yardımcı olacağım.

Son düzenleme:

eraycay

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eray
Cihazım
13t pro
Konular
1
Hocam ben sadece
Özelden telegram adresimi iletiyorum hocam. Bana Telegram üzerinden yazarsanız eğer anlık bir şekilde yardımcı olacağım.
Hocam ben sadece videoyu izledim o zaman bl kilidi felan acmis olamam degi mi birde band 20 baktim bende aktif gozukuyor bu surumde aktif degilmi trabzonda yasiyorum koye ciktigimda zaten zor cekiyor mahveder beni :)

Üst Alt