Recovery Xiaomi 13T için TWRP ve OrangeFox

baran4524

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
anda
Cihazım
s7
Konular
28
H
Bozuk cihazı da brick ediyordu hocam. Bu sağlam en azından
Hafızaya ulaşmaya çalışınca.brick ediyor bundada uğraşsan buda eder bence bunları paylasmamak lazım stabil değil cunki Xiaomi o kadar çok para kazandiki hala stabil sürüm yazilim çıkarmadı yetkili hesap satışları iyi gidiyor 😀

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
177
H

Hafızaya ulaşmaya çalışınca.brick ediyor bundada uğraşsan buda eder bence bunları paylasmamak lazım stabil değil cunki Xiaomi o kadar çok para kazandiki hala stabil sürüm yazilim çıkarmadı yetkili hesap satışları iyi gidiyor 😀
TWRP ve OrangeFox, Xiaomi'nin yaptığı şeyler değil hocam. Geliştiricilerin yaptığı şeyler. Eski TWRP'nin birçok özelliği çalışmıyordu, bunun sadece ekran kilidine bağlı olarak dahili depolamaya erişme olayı var.

grosmall

..::BESMELESİZ İŞTE HAYIR YOKTUR:::..
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ABDULLAH
Cihazım
Mi 13 t
Konular
2
Selamün aleyküm dostlar Endonezya romundayim twrp yükledikten sonra twrp silinmesin diye magisk yükleme zorunluluğu varmıdır

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
177
Selamün aleyküm dostlar Endonezya romundayim twrp yükledikten sonra twrp silinmesin diye magisk yükleme zorunluluğu varmıdır
Evet veya vb meta mı bir şey vardı, onu kurmak gerekiyor.

yawan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yılmaz
Cihazım
note 3 pro
Konular
1
Evet veya vb meta mı bir şey vardı, onu kurmak gerekiyor.
vb meta işlemi nedir? ben kurdum twrpyi ama res atınca gitti, kendi orj recoverysine döndü. sonrada sürekli restart yapmaya başladı. fastboota alıp rom attım, cihaz açıldı ama twrp nasıl kalıcı olacak o kısmı aktarırmısınız.

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
177
vb meta işlemi nedir? ben kurdum twrpyi ama res atınca gitti, kendi orj recoverysine döndü. sonrada sürekli restart yapmaya başladı. fastboota alıp rom attım, cihaz açıldı ama twrp nasıl kalıcı olacak o kısmı aktarırmısınız.
Recovery kalıcı olsun diye önyüklemeyi iptal eden bir yazılım. Buradaki konuyla kurabilirsiniz: Uygulama - vbmeta Yükleme Aracı - Tüm Cihazlar

Cihazınızdaki roma uygun sürümü kurarsanız sıkıntı yaşamazsınız ancak daha ilk sürümler olduğu için elbet hatalar olabilir. Deneme yapan bir hocamız TWRP'de değil de OrangeFox'ta sıkıntı yaşamıştı.

yawan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yılmaz
Cihazım
note 3 pro
Konular
1
Recovery kalıcı olsun diye önyüklemeyi iptal eden bir yazılım. Buradaki konuyla kurabilirsiniz: Uygulama - vbmeta Yükleme Aracı - Tüm Cihazlar

Cihazınızdaki roma uygun sürümü kurarsanız sıkıntı yaşamazsınız ancak daha ilk sürümler olduğu için elbet hatalar olabilir. Deneme yapan bir hocamız TWRP'de değil de OrangeFox'ta sıkıntı yaşamıştı.
bunun bir sıralaması varmı, önce hangisini kuracağız? vbmetayı kurdum sonra twrpyi kurdum ama gene restart atmaya başladı telefon. stok recoverye döndü cihaz. gene rom kurdum fastboottan yoksa açılmayacaktı. twrpyi kurup sonra mı vb metayı kuracağız?

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
177
bunun bir sıralaması varmı, önce hangisini kuracağız? vbmetayı kurdum sonra twrpyi kurdum ama gene restart atmaya başladı telefon. stok recoverye döndü cihaz. gene rom kurdum fastboottan yoksa açılmayacaktı. twrpyi kurup sonra mı vb metayı kuracağız?
Önce TWRP, sonra vbmeta olması gerek hocam. Stok rom çok kullanmadığım için bilemiyorum esasında.

Cihazınızdaki roma uygun olan sürümü kurduğunuzdan emin olun hocam. Sonuçta 3 farklı sürüm var.

baran4524

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
anda
Cihazım
s7
Konular
28
Önce TWRP, sonra vbmeta olması gerek hocam. Stok rom çok kullanmadığım için bilemiyorum esasında.

Cihazınızdaki roma uygun olan sürümü kurduğunuzdan emin olun hocam. Sonuçta 3 farklı sürüm var.
1 arkadaş daha özelden ulaştı twrp kurarken cihaz brick olmuş acilen twrp lınklerı kaldırmak lazım bence ınsanlar madur oluyor

s3rtouch

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
sertac
Cihazım
xiaomi mi 8
Konular
0
1 arkadaş daha özelden ulaştı twrp kurarken cihaz brick olmuş acilen twrp lınklerı kaldırmak lazım bence ınsanlar madur oluyor
Bence düzgün kuramadiklari icin brick oluyo ben kurdum ve gayet iyi çalışıyor sadece şifre olayinda sorun var o kadar orange fox denemedim ama şuan twrp kurulu miui 14 sürümünde ve gayet stabil

Üst Alt