HyperOS Xiaomi 13T (Aristotle) - Global Kararlı Rom HyperOS1.0.2.0.UMFMIXM İndirme Bağlantıları

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Hocam benim anlamadığım ortalıkta fastboot rom veya recovery rom dolaşıyor ama xiaominin resmi sitesinde global rom olarak her ikiside paylaşılmamış.
Bu romlar nerden çıkıyorda paylaşılıyor anlamadım 3.parti sitelerden rom kullanıyorum indirip yüklüyoruz tuaf.

baran4524

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
anda
Cihazım
s7
Konular
32
Bugün sarjdayken telefonu kullandım hava sıcaktı arabadaydim telefonu kullanırken 2 kere kapandı açıldı sonra internet gidip geldi gidip geldi cihaz sıcaktı olcemedim dereceyi mi 14 de bunu hiç yasamamistim

baran4524

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
anda
Cihazım
s7
Konular
32
hyperos seruvenıne bugun ara verıyorum sarjda kullanırken 3 kere kapandı telefon + 67 w sarjda degıldı normal hızlı sarjdı sadece bahar sıcagında boyle olduysa yazın neler yasarız dusunemıyorum oyuzden mı14 e komple donus yapıyorum

Berra Şevval Korkut

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Berra Şevval
Cihazım
Rn10 pro
Konular
25
Kilit ekranındaki parmak izi sizdedemi boyle
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
HyperFOS olmamış malesef bootloader kilidini açmayı başardım EEA 14.0.10.0 yükleyip kilidi kapattım baya baya hız farkı var ciddi anlamda. kamera kaliteside hyperFOS ile düşmüş onu farkettim.
Güncellemeleri tamamen kapatıp böyle kullanacağım telefonumu anlaşılan en iyi kullanım şekli telefonu kutudan çıktığı haliyle kullanmak hiç güncellememek eski yeni farketmiyor güncellemeler tüm cihazları berbat ediyor.

un041026

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Mi 11 t
Meslek
Asker
Konular
8
Güncelleme demek bilinçli telefon yaşlanması demek bunu Apple bile yaptı hatta Avrupa mahkemelerinde itiraf bile ettiler o yüzden stabil romu bulup onda devam etmek en iyisi

baran4524

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
anda
Cihazım
s7
Konular
32
HyperFOS olmamış malesef bootloader kilidini açmayı başardım EEA 14.0.10.0 yükleyip kilidi kapattım baya baya hız farkı var ciddi anlamda. kamera kaliteside hyperFOS ile düşmüş onu farkettim.
Güncellemeleri tamamen kapatıp böyle kullanacağım telefonumu anlaşılan en iyi kullanım şekli telefonu kutudan çıktığı haliyle kullanmak hiç güncellememek eski yeni farketmiyor güncellemeler tüm cihazları berbat ediyor.
Hocam eu romu deneyin en iyi en freshi tüm romları deneyen biri olarak söylüyorum 😀

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Hocam eu romu deneyin en iyi en freshi tüm romları deneyen biri olarak söylüyorum 😀
Eu rom yarım yamalak türkçe bazı özellikler ayarlarda görünmüyor arama kısmına yazınca çıkıyor ve bence eu rom daha yavaş. Çin uygulamalarını sisteme gömmüşler bana göre bir yararı yok. Global uygulamalar daha iyi müzik ve galeri uygulaması mesela. Eu romda leica filtreleri özellikleride birde.
Stock EEA yükledim avrupa standartlarına göre veri toplamaları daha kısıtlı olduğu için avrupa romunun daha iyi olabileceğini düşündüm.

Üst Alt