Haber Xiaomi 13, Xiaomi 13 Pro ve Xiaomi 12T – Global Android 14 Güncellemesi Geliyor!

Xiaomi 13, Xiaomi 13 Pro ve Xiaomi 12T – Global Android 14 Güncellemesi Geliyor!
Xiaomi, 13 Serisi ve Xiaomi 12T cihazı, Android 14 kararlı güncellemesini Küresel Bölge için hazır hale getiriyor. Çin’de, Xiaomi 13 Serisi Android 14 Beta 5.1 MIUI 14.0.0.11 sürümü mevcut. Şu anda, Xiaomi 13 Serisi ve Xiaomi 12T için Küresel bölge için MIUI 14 kararlı sürümleri hazır durumda. MIUI 14.0.1.0 sürümü Android 14 üzerine hazırlanmıştır. Diğer yandan, Google Android 14 Beta 5.2...

Kaynak

Okumaya devam et...

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37
Bizim bu Xiaomi enteresan bir firma doğrusu. Yazılım konusunda beceriksizliğin tescillenmiş, rakiplerinin hep bir adım gerisindesin. Halâ tercih edilebilir ve satın alınabilir olmanın belki de yegâne iki sebebi var. İlki göz alıcı ve akıcı MIUI arayüzü, ikincisi ise cihazlarının custom rom sevdalılarının ihtiyacına cevap verebilir olması.
Buna rağmen Google' un kendi cihazlarına bile vermediği Android 14 güncellemesini kararlı bir şekilde kullanıcılarına sunarak ön almaya çalışması hakikaten takdire şayan. Bizler de ister beta olsun ister kararlı, bu güncellemeyi yükleyecek ve Xiaomi' nin her yeni güncellemede biraz daha geriye gittiğine bir kez daha şahit olarak yine saç baş yolacağız; bu kesin.
Ben artık şuna inandım. Skorpi hocam dandik mandik diyor ama bu çekik gözlülerde hakikaten şeytan tüyü var.

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Bizim bu Xiaomi enteresan bir firma doğrusu. Yazılım konusunda beceriksizliğin tescillenmiş, rakiplerinin hep bir adım gerisindesin. Halâ tercih edilebilir ve satın alınabilir olmanın belki de yegâne iki sebebi var. İlki göz alıcı ve akıcı MIUI arayüzü, ikincisi ise cihazlarının custom rom sevdalılarının ihtiyacına cevap verebilir olması.
Buna rağmen Google' un kendi cihazlarına bile vermediği Android 14 güncellemesini kararlı bir şekilde kullanıcılarına sunarak ön almaya çalışması hakikaten takdire şayan. Bizler de ister beta olsun ister kararlı, bu güncellemeyi yükleyecek ve Xiaomi' nin her yeni güncellemede biraz daha geriye gittiğine bir kez daha şahit olarak yine saç baş yolacağız; bu kesin.
Ben artık şuna inandım. Skorpi hocam dandik mandik diyor ama bu çekik gözlülerde hakikaten şeytan tüyü var.
Tesbitlerinize tamamen katılıyorum hocam ama yinede dandik olduğu gerçeği değişmiyor

MI MAX 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt