Rom Xiaomi 13 Ultra Xiaomi HyperOs Eu Rom ( 24.5.27 ) İndirme Bağlantıları ve Kurulum

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
423
Bende hiç kasma vs olmuyor ancak dediğim gibi modüllerde sıkıntı yaşıyorum, lsposed kurulmadığı için LP de çalışmıyor. Ses az geldiği için Dolby modülünü yükledim, o bile çalışmadı. Audio modification modülü cihazı boota sokuyor, o olmayınca viper de kurulmuyor. Amma kötüledim romu :D

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Bende hiç kasma vs olmuyor ancak dediğim gibi modüllerde sıkıntı yaşıyorum, lsposed kurulmadığı için LP de çalışmıyor. Ses az geldiği için Dolby modülünü yükledim, o bile çalışmadı. Audio modification modülü cihazı boota sokuyor, o olmayınca viper de kurulmuyor. Amma kötüledim romu :D
Hocam yanlış anlamazsanız bir sorum olacak... Aslında fakirlikten soruyorum bu alette orijinal dolby atmos ve dolby vision yok muydu? Hatta pek çok geliştirici bu cihazdan portlanarak yapılan ses modülünün önceki versiyonlara göre çok daha iyi olduğunu söyleyerek ve modüllerini güncellemişlerdi. Çakmasının çakması kendisinden iyi mi oluyor yani anlamadım drunk~~

Yoksa sıradan alışkanlık mı diyelim bu ses modülü kurma hevesine? :D

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
423
Hocam yanlış anlamazsanız bir sorum olacak... Aslında fakirlikten soruyorum bu alette orijinal dolby atmos ve dolby vision yok muydu? Hatta pek çok geliştirici bu cihazdan portlanarak yapılan ses modülünün önceki versiyonlara göre çok daha iyi olduğunu söyleyerek ve modüllerini güncellemişlerdi. Çakmasının çakması kendisinden iyi mi oluyor yani anlamadım drunk~~

Yoksa sıradan alışkanlık mı diyelim bu ses modülü kurma hevesine? :D
Dahili olarak var hocam içinde, ancak müzik ve filmlerde yeterli olmuyor bana, ekstra güçlendirme yapmak için kullanıyorum, bas tiz ayarlarını manuel olarak detaylı ayarlıyorum. Malûm bazı kulaklıklar tizi, bası aynı tonda vermiyor.

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
284
Yaşlılıktan mıdır, bilemiyorum.. Üst model cihaz al sonra böyle ufak tefek sorunlarla boğuş, üzülüyorum bunları okuyunca...

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
423
Yaşlılıktan mıdır, bilemiyorum.. Üst model cihaz al sonra böyle ufak tefek sorunlarla boğuş, üzülüyorum bunları okuyunca...

Estağfurullah hocam angel~~, ben biraz seviyorum bu ince dokunuşları, yoksa bu ses seviyesinde normal kullanıcılar için fazlasıyla yeterli oluyordur.

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
38

Tabii cihazında Harman Kardon ses sistemi olunca insanın böyle düşüncelere kapılması kolay. giggle~~
Şaka bir yana Xiaomi son çıkardığı telefonlarda, çift stereo ile ses kalitesini oldukça iyi seviyelere çıkarmış. Dışarıdan modül yükleyip var olanın üstüne eklemek herhalde eski cihazlardan kalma bir alışkanlık.8=)

Realizeyes

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ozan
Cihazım
Mi9 Se
Konular
7
Bana da cihazın ses kalitesi ve yüksekliği bayağı iyi geldi açıkçası BL kilitli daha global romdayim.

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69
Son yıllarda kullandığım cihazlar içinde en iyi kameraya ve ses seviyesine sahip. cihaz kamera açısından bir çok rakibini geride bırakıyor. belki 100lerce kamera karşılaştırması izledim 13 ultra hakkında. kesinlikle kamerada bambaşka bir seviye.

DJ-Platinium

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
mi11lite 4g
Konular
0
dün bende dev rom kurdum ama hatası çok ve yavaş geldi tekrar eea roma döndüm

Üst Alt