Soru Xiaomi 13 E Sim desteği

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
40
Boşuna söylemiyoruz alacaksanız üç beş kuruş fazla verip global model alın ve mümkünse global rom ile kullanın diye.facepalm~~
Genellikle band 20 üzerinden bir değerlendirme yapılıyor ama Çin piyasası için üretilmiş bir cihazı satın alıp kullanmak her türlü sıkıntı.
Çin cihazı alıp ta şöyle ağız tadıyla problemsiz kullanıyorum diyene henüz rastlamadım. 8=)giggle~~

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Xiaomi
Konular
155
Boşuna söylemiyoruz alacaksanız üç beş kuruş fazla verip global model alın ve mümkünse global rom ile kullanın diye.facepalm~~
Genellikle band 20 üzerinden bir değerlendirme yapılıyor ama Çin piyasası için üretilmiş bir cihazı satın alıp kullanmak her türlü sıkıntı.
Çin cihazı alıp ta şöyle ağız tadıyla problemsiz kullanıyorum diyene henüz rastlamadım. 8=)giggle~~

Ben bir ara 12 pro plus çin cihaz almıştım aldığım gibi geri vermiştim Allahtan aldığım yerler tanıdık hiç sıkıntı çıkmıyor. Ama yok dediğiniz gibi hocam cihaz tat vermiyor, bizim ülkemiz için uygun cihazlar değiller.

Zaferksc78

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zafer
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Sporcu
Konular
37
Hocam ben hafıza için aldım, 512GB Çin cihazda var bir tek.
Band20 konusunda sorun yaşama durumum olmadığı için de tercih ettim.
Boşuna Fiziksel Simi kapattık, dünden beridir de hattım kapalı kimse ulaşamıyor.
İşim gereği sık telefon görüşmesi yapıyordum.
Ciddi bir mağduriyet yaşıyorum yani.
Yapacak bir şey de yok, anca bayram sonu aktif edebileceğim artık.
*Gönül isterdi ki bir eSim ile kafam rahat kullanayım ama olsun.. benimkisi tamamen eSimi destekliyor diye bilip, madem ki böyle bir özellik var deyip o özellikten faydalanma hevesiydi.*

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Xiaomi
Konular
155
Hocam ben hafıza için aldım, 512GB Çin cihazda var bir tek.
Band20 konusunda sorun yaşama durumum olmadığı için de tercih ettim.
Boşuna Fiziksel Simi kapattık, dünden beridir de hattım kapalı kimse ulaşamıyor.
İşim gereği sık telefon görüşmesi yapıyordum.
Ciddi bir mağduriyet yaşıyorum yani.
Yapacak bir şey de yok, anca bayram sonu aktif edebileceğim artık.
*Gönül isterdi ki bir eSim ile kafam rahat kullanayım ama olsun.. benimkisi tamamen eSimi destekliyor diye bilip, madem ki böyle bir özellik var deyip o özellikten faydalanma hevesiydi.*
Sağlık olsun hocam. Evet e sim büyük rahatlık ve bende ilk defa çin cihaz dahi olsa böyle bir sorun yaşandığını öğrenmiş oldum.

Galaxy S24 Ultra cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

arda2001

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serbülent
Cihazım
redmi note 3
Konular
0
merhaba mi 13 cihazda e sim aktifleştirmek için türkcelle gittim QR kod kısmında hata veriyor ROOT SECURİTY DOMAİN İLE KANAL AÇILAMADI KNU KODU:2200 NEDEN KODU:14 YAZIYOR bu konu hakkında yardımcı olabilecek varmı acaba
Cihaz global değildir global rom vardır cihazınızı mi sitesinden kontrol edin global değilse zor

Üst Alt