Soru Xiaomi 13-14 IMEI atılıyor mu?

hasankasabara

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi note 10
Meslek
İç Güvenlik
Konular
49
Naptınız hocam hala kullanıyor musunuz xiaomi 13 ve 14 ü? Bende pazartesi günü direnç kayıtlı Xiaomi 13 almayı düşünüyorum fakat insanlar güncelleme sonrası imei gitti vs. diyor korkutuyor. Bir de twrp den format atarsak imei gider mi?
direnç işleminden sonra twrpden format yapınca IMEI gitmez hocam sadece telefonun kendi ayarlarından fabrika ayarlarına sıfırlama yapınca gider. Güncelleme de gitmez

LaCRiMaL

Since MI 4...
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat YÜKSEL
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Sağlık Mem. / 112
Konular
23
Naptınız hocam hala kullanıyor musunuz xiaomi 13 ve 14 ü? Bende pazartesi günü direnç kayıtlı Xiaomi 13 almayı düşünüyorum fakat insanlar güncelleme sonrası imei gitti vs. diyor korkutuyor. Bir de twrp den format atarsak imei gider mi?
14ü sattım 13ü kullanıyorum. 13e zaten IMEI atılmıştı. Peşpeşe birkaç rom kurdum twrp ve fastboottan ama imeileri duruyor.

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
12
14ü sattım 13ü kullanıyorum. 13e zaten IMEI atılmıştı. Peşpeşe birkaç rom kurdum twrp ve fastboottan ama imeileri duruyor.
Stok recovery ile sıfırlama yapmadığınız sürece imei zarar görmez.

networmzz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Networmz
Cihazım
M13
Konular
1
bende mi 13 kulanılıyoru çift hattımda kulanım süresi doldu istanbulda hem direnç yaptırım hemde kayıt işlemlerini yaptırabilecegim yönlendirebilrieceginiz birileri var mı ?

Çift hat kulanma sansım olur mu ?
Telefon sıfırlandıgında imei gider mi ?
ve son olarak günceleme sansım olur mu ? bu konuda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Merkez

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hüseyin
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
8
1.Sorum)Xiaomi 13-14'e direnç ile IMEI atılıyor mu? Veya sonra direnç kaydı çıkar mı? Atılamıyorsa 20k bütçe ile YD hangi telefonlar alınabilir?
2.Sorum)Eğer direnç işlemi yapılabiliyor ise cihaz güncelleme alır mı.Özellikle Xiaomi 13 HyperOS alır mı?

Cevaplarınızı bekliyorum
Mi 13 512/12+8 olan modeli aldım üzerinde fake rom vardı 700 TL'ye direnç işlemi ve Global rom yüklettim ve güncelleme alıyor cihaz sadece bl kapalı olduğu için tek hatta imei kaydı yapıldı

hasankasabara

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi note 10
Meslek
İç Güvenlik
Konular
49
bende mi 13 kulanılıyoru çift hattımda kulanım süresi doldu istanbulda hem direnç yaptırım hemde kayıt işlemlerini yaptırabilecegim yönlendirebilrieceginiz birileri var mı ?

Çift hat kulanma sansım olur mu ?
Telefon sıfırlandıgında imei gider mi ?
ve son olarak günceleme sansım olur mu ? bu konuda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
çift hat kullanabilirsiniz , güncelleme yapabilirsiniz sıfırlama işlemi sadece twrp üzerinden yapabilirsiniz aksi takdirde IMEI'ler giderek fabrika ayarlarına sıfırlama yapınca IMEI gider

birkanoztrk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Birkan
Cihazım
S23 Ultra
Konular
7
Mi 13 512/12+8 olan modeli aldım üzerinde fake rom vardı 700 TL'ye direnç işlemi ve Global rom yüklettim ve güncelleme alıyor cihaz sadece bl kapalı olduğu için tek hatta imei kaydı yapıldı
Hocam ne kadara aldınız? Bir de bu romlar galiba fake rom oluyormuş. Orjinal global rom atan birini biliyor musunuz?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

çift hat kullanabilirsiniz , güncelleme yapabilirsiniz sıfırlama işlemi sadece twrp üzerinden yapabilirsiniz aksi takdirde IMEI'ler giderek fabrika ayarlarına sıfırlama yapınca IMEI gider
Hocam ben birisinden alacaktım güvenilir birisi fakat güncelleme almıyormuş sanırım bu fake rom dedikleri şeymiş. Onun orjinal global romu bulunmaz değil mi?

networmzz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Networmz
Cihazım
M13
Konular
1
peki istanbul için güvenlir yaptırabilecegim bir yer var mı ?

hasankasabara

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi note 10
Meslek
İç Güvenlik
Konular
49

Merkez

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hüseyin
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
8
Hocam ne kadara aldınız? Bir de bu romlar galiba fake rom oluyormuş. Orjinal global rom atan birini biliyor musunuz?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam ben birisinden alacaktım güvenilir birisi fakat güncelleme almıyormuş sanırım bu fake rom dedikleri şeymiş. Onun orjinal global romu bulunmaz değil mi?
Evet fake rom vardı Direnç ve Global rom yüklettim sorunsuz iki güncelleme aldı

Üst Alt