Çözüldü Xiaomi 12T 120 Watt Şarj Desteği

Ati2

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Halil
Cihazım
XiaoMi 12t
Konular
1
Hocam peki düzeldimi?çünkü bugün bende aldım yurtdışı cihaz ve aynı sorunu yaşıyorum eğer düzeldiyse şuanda sıkıntıya girmeme gerek yokangel~~

gmdelite18

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Xiaomi 12T
Meslek
Siber Güvenlik Uzm
Konular
25
Hocam peki düzeldimi?çünkü bugün bende aldım yurtdışı cihaz ve aynı sorunu yaşıyorum eğer düzeldiyse şuanda sıkıntıya girmeme gerek yokangel~~
Kablo değişimi sonrası düzeldi hocam. Kablo 3A ise 120 desteklemiyor 6A kablo ile sorun çözüldü.

12dyl1983

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Velid Kaya
Cihazım
Mİ 8 6/128
Meslek
Eczacı Teknisyeni
Konular
17
Herkese merhaba bende 12t pro da aynı problemi yaşıyorum yurt içi resmi cihaz olmasına rağmen kutudan 3a kablo çıktı normalmi ne yapmam gerekir sizce şimdiden teşekkürler.

Ati2

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Halil
Cihazım
XiaoMi 12t
Konular
1
Kablo değişimi sonrası düzeldi hocam. Kablo 3A ise 120 desteklemiyor 6A kablo ile sorun çözüldü.
Eyvallah hocam çok teşekkür ederim neden 3A verdiler anlamış değilim ama sizde sorunun çözülmesi çok iyi oldu içim rahatladı hani kerizlendik diye düşündüm bir an neyse pazartesi günü gider alırım inşallah...

ozenbora9

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Uoj
Cihazım
Mi 8
Konular
1
Selamlar herkese,
Bugün dikkatimi çekti. Kutudan 120W şarj aleti çıkmasına ve desteklemesine rağmen telefonu şarja taktığımda 55W ile şarj ettiğini gördüm. Ayarlardan şarj hızlandırma özelliğini de açtım fakat şarja taktığımda 55W ile şarj etmeye devam ediyor.

Kullananlardan ricam şarja taktığında 120W yazan varsa ekran görüntüsü iletebilir mi?
hallettin mi?

ozenbora9

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Uoj
Cihazım
Mi 8
Konular
1
Evet hocam üst mesajlarda belirttiğim gibi, 6A kablo ile sorun çözüldü. Bendeki kablo 3A olduğu için 120w desteklememiş, satıcı özür dileyip 6A gönderdi.
accubattery indirip bakabilir misin sarj 2-5 arasi iken kaç w ile dolduruyor

Üst Alt