Ana Başlık Xiaomi 11T - Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Dimensity serisi işlemciler gayet kaliteli işlemciler. Diğer MTK'lar ile karışmasın. Ayrıca Dimensity 1200 Snapdragon 865'den geride değil ileride. Çekirdekleri 865'e göre çok az geride kalıyor ama GPU'su daha güçlü bu da oyunlarda daha çok fark ediyor. Hem daha iyi pil performansı sunuyor hem de daha az ısınıyor. Redmi K40 Gaming'de gördük. Bence 888 çok sorunlu olduğu için ve çip krizinden dolayı Samsung ürettiği için alternetif olsun diye Dimensity koydular, zaten K40 Gaming'de sevildi bu işlemci. Kısaca Mi 10T hala bu seriden iyi :D

Gpu da iyi olsa da ram teknolojisinde geride kalıyor. O bakımdan performans olarak 865 üzerine zor çıkacaktır. Biliyorsunuz mtk işlemciler destek bakımından pek iştahlı şekilde tutulmuyor. He kötü bir işlemci diyemeyiz.. Note8pro kendi üzerine çıkan 2 note serisini hala eziyor. Son cümlenize katılıyorum. Mi10t hala bu cihazdan iyi. :D

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

samirqelender

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
samir939
Cihazım
mi9 lite
Konular
21
Dimensity serisi işlemciler gayet kaliteli işlemciler. Diğer MTK'lar ile karışmasın. Ayrıca Dimensity 1200 Snapdragon 865'den geride değil ileride. Çekirdekleri 865'e göre çok az geride kalıyor ama GPU'su daha güçlü bu da oyunlarda daha çok fark ediyor. Hem daha iyi pil performansı sunuyor hem de daha az ısınıyor. Redmi K40 Gaming'de gördük. Bence 888 çok sorunlu olduğu için ve çip krizinden dolayı Samsung ürettiği için alternetif olsun diye Dimensity koydular, zaten K40 Gaming'de sevildi bu işlemci. Kısaca Mi 10T hala bu seriden iyi :D
sen ne diyosun aga ? 11t de dm 1200 un geekbench testlerine baktinmi ? tekli ve coklu cekirdekde farkla sd 865den geride kaliyor.antutudada oyle.bana bosuna dm 1200u ovmeyin kardesim.oyun performansinada baktim.pubg gibi agir bir oyunda biraz oynadikdan sonra 22fpslere indigini gordum ben.gpu mali gibi vasat olursa bir zaman gectikten sonra fpsde sabit olmuyor kardesim.istersen videolarla kanitlarla ispatlarim hepsini.gpu o kadar guclu frekansda calisiyor dogru ama fpsi sabit vermedikden sonra yerim o frekansi.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

evet cpu throttling testlerinde iyi performans sunuyor.ama geekbenchde fazlasiyla 10t sd 865den geride.performans olarak ben f3gt de dm 1200un milyon tane videosuna baktim.pubg gibi bir agir oyunda 22fps nedir ? hemde 90 fpsden 22e kadar iniyor 40a 30a 50e filan boyle.ilk basta 90 fps sabit veriyor ama yarim saat gectikten sonra isin icine gpu girince mali gpularin ne kadar vasat oldugunu biliyoruz hepimiz exynosdan bundada oyle.gpu baskasi olsaydi evet dm 1200 cok iyi bir islemci olurdu kendi fiyat bandinda ama simdi degil.ne kadar ugrasirlarsa ugrassin gpu mali olucaksa snapdragon rekabete bile degil uzaktan bile snapdragona bakamaz.bilmem anlata bildimmi ne demek istedigimi

Son düzenleme:

Mohan41

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mücahit
Cihazım
Xiaomi Mi 10T
Meslek
Kalite Teknisyeni
Konular
26
11t pro alınırda bu cihaz olmamış

a2lite

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
arıza
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
1
mi 10T cihazımın tek eksiği süper amoled ekran. canım sıkıldıkça o rom senin bu rom benim çok rahat geçebiliyorum. önce ki telefonum note 8 pro işlemcisi süperdi ama cihaz unbrick oldu custom rom işleminde. o kadar bakıyorum xiaomi nin hiçbir telefonunda en azından türkiyede hali hazırda satılanlar da süper amoled ekranlı tek bir cihazı yok. buraya dikkat amoled var ama süper amoled yok. yahu oppo realme 8 pro bile süper amoled ekranlı cihazı orta segmentte daha yeni sürdü. xiaomi üst model çıkartıyorsun bari süper amoled koy o paraya yazık.

hako06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
hakan
Cihazım
mi5
Konular
0
Cihazı dün itibariyle almış bulunmaktayım. İlk izlenim mükemmel bir ekranı var dokunmatigi çok hassas çok iyi, 10t pro kullanıyordum öncesinde. Dünden beri Sensör problemi yaşamadım hiç. Güzel bir cihaz olmuş.

hako06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
hakan
Cihazım
mi5
Konular
0
Buda ilk pil tüketimi ekran açık kalma süresi zorlasak 7 saati geçer.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-10-27-10-03-39-575_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2021-10-27-10-03-39-575_com.miui.securitycenter.jpg
    112,6 KB · Görüntüleme: 65

kacaksevgilim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Poco F4 pro
Konular
21
Kamera hariç redmi k40 gaming ile aynı cihaz ,romları birbirine uyar mı acaba :)

hako06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
hakan
Cihazım
mi5
Konular
0
Ben bugün Tayvan romu yükledim, şuan için cihazda her şey çok iyi, inşallah böyle devam eder.

gurkanse

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gürkan
Cihazım
mi 5
Konular
94
k40 gaming'i global rom olmaması yüzünden sattım. mi 11 aldım fakat mi 11'de elime büyük geldi ve ne biliyim beğenmedim. sanırım bana biraz lüks geldi mi 11 :D poco f3 alacaktım ama mi 11t ile arada kaldım. şimdi mi 11t alacağım sanırım. evet ram vs konusunda mi 10t den kötü olabilir. 1 sene mi 10t kullandım fakat amoled ekran olmaması büyük eksik yani istediği kadar hızlı olsun ama amoled ekran bence çok daha güzel bir özellik.

KGBeast

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
akın
Cihazım
mi9t
Konular
18
bana kalırsa bu xiaomilerin tek iyi yönü amoled ekranlı olması onun dışında beş para etmez amiral gemisi sayılacak cihazda mtk işlemci neden var anlamadım qualcom dururken? son serilere hiç bakmadım ama gereksiz kameralar koyarak gereksiz boyutlarda ram koyarak telefon satar oldular arkadaş güzelce optimize et ben napayım 8gb-12gb rami bilgisayar kullanmıyoruz sonuçta. ben xiaomiyi ucuz diye almıştım ama çok pişman oldum keşke o zaman iphone 7 plus falan alsaymışım. bizimkinin yazılımsal sorunlarından geçilmiyor. şahsen 11bin lira vereceksem 11t alacağıma iphone 12 mini tercih ederim 11t alanlara hayırlı olsun kendi kararları ama şahsen androide 11bin verip 3-4 senede öldüreceğime iphone alır 6-7 sene kullanırım. saygılar
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

bir de ek olarak ben bu kamera işini anlamadım mi8 mi9t redmi note8 mi6x kullandım hepsinin kamerası sanki üstüne kum dökülmüş gibi çekiyor sanki titremiş gibi yani portre modunda özellikle çok kötü oluyor pro modda da denedim ama kameralar bi tuhaf. bu yüzden markadan soğudum arkadaşlar ayrıca fanatiklik olarak algılanmasın bu yorumlarım kendi kullanımlarım sonucu vardığım fikirlerimi belirttim.

Son düzenleme:
Üst Alt