Ana Başlık Xiaomi 11T - Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

atarax29

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yok
Cihazım
mi5
Konular
7
İmei repair yaptirip kullanan arkadaslar format ve güncelleme işlerini nasil hallediyorsunuz varmı birşeyler deneyen. Twrp yukleyebilen. Ayrica bazi formlarda imei atilan cihazlara mi flash ile rom yükleyince imei silinmiyor diyenler var.

Assault79

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MetinKocabay
Cihazım
Mi 13 T
Meslek
İnsan Sarrafı
Konular
35
Arkadaşlar redmi Note 10 pro dan geçiş yapmak istiyorum tavsiye edermisiniz.
Yurtdışı sıfır 6000

hardnrocker

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bülent
Cihazım
Mi6 6-64
Konular
8
İmei repair yaptirip kullanan arkadaslar format ve güncelleme işlerini nasil hallediyorsunuz varmı birşeyler deneyen. Twrp yukleyebilen. Ayrica bazi formlarda imei atilan cihazlara mi flash ile rom yükleyince imei silinmiyor diyenler var.
Aynen, bazıları yazmış da silinmiyor diye sanırım biraz şans ve uygulama yöntemi ile alakalı. Yani ne olacağı belli olmuyor. Son kullanıcının imei tamir yapabileceği bir yöntem daha çıkmadı mı arkadaşlar?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşlar redmi Note 10 pro dan geçiş yapmak istiyorum tavsiye edermisiniz.
Yurtdışı sıfır 6000
Ne beklediğinize bağlı. Oyun için mi, kamerası için mi, performansı için mi, ekranı için mi vs.? Ben Mi6 dan geçtim 5 ay önce. Kamerası eskimişti mi 6 nın 5 sene kullandım. Oyun oynamam. Kameradan aşırı beklentim de yok. Yd almak benim için önemliydi, parası yani. O zamanlar imei atılan fakat güncellemede silinen bir cihazdı. 13.0.2 rom yüklü geldi. Imei leri silmeden, yani rom, güncelleme atmadan hala kullanıyorum. Benim gibi kullanacaksanız tavsiye ederim. Performans ve diğer konularda çok şey beklemezseniz yeter.

Son düzenleme:

sebotai

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Merr
Cihazım
Mi 11t
Konular
2
Yd çift sim kayıtlı cihazıma mi root işlemi yaptığımda imei silinir mi blginiz var mı

Üst Alt