Ana Başlık Xiaomi 11T - Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

drnexus26

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
şükrü
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
0
Teşekkürler bl açıp Endonezya rom yükledim MIUI 13 de twrp yokmuş
sana tavsiyem 12.5 TR rom harici kullanma çok sıkıntılı özellikle miui 13 telefonu sattıracaktı bana. Bende sırf arama kaydı yapsın dıye endonezya rom yukledım hem 13 ü denedim sonra değiştirdim 12.5 denedım endonezya ama yine de sıkıntı yaşadım şuan en iyisi miui .5 Türkiye sürümü. Eğer beğenmezseniz bu aklınızda bulunsun

Enhultz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ismail
Cihazım
XİAOMİ Mİ 11T
Konular
0
merhaba arkadaslar bu mi11t de kayıt işlemi nasıl oluyor yardımcı olabılecek varmı

Moderatör tarafında düzenlendi:

ayazoglu

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ersin
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
6
Merhaba herkese,

Kendi Poco X3 Pro cihazımı yeğenime verip bu cihaza geçmeyi düşünüyorum. Ama, işlemci sıkıntısı olabildiği ya da kullanılan uygulamalarda sorunlar yarattığı gibisinde yorumlar okudum. İşlemci konusundan hiç anlamıyorum, onun için sizlere danışmak istedim.

Ayrıca, şarj konusu hakkında da bilgi verebilir misiniz? Batarya süresi falan nasıl?

Kısacası, Poco X3 Pro'dan 11T'ye geçmek mantıklı mı? Yardımcı olursanız sevinirim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Mesajımı düzenlemeyi bulamadım. Onun için yeni mesaj yazmak zorunda kladım.

Sordukleıma ek olarak, ram olarak da 8 ile 12 arasında performans konusunda çok fark yaratır mı?

Son düzenleme:

sileci0149

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Redmi note 8 pr
Konular
1
Mi 11T için miu 13 android 12 version twrp bulamadım yardımcı olacak biri varmı acaba cihaza imei attırdım sorunsuz bir şekilde kullanıyorum fakat twrp yükleyip güncelleme yapmak istiyorum düz bir şekilde yapınca imei uçuyormuş öyle söylediler

orhankinik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Orhan
Cihazım
Mi Note 10
Meslek
Öğretmen
Konular
5
merhabalar, eşim için Mi 11T siparişi verdim, yurtdışı satılanlardan, imei kaydı yapılıp gönderilecek, benim merak ettiğim nokta şu , telefonda güncelleme yapılınca imei gidecek ama merak ettiğim nokta güncelleme sonrası imei fabrika imeilerine mi dönecek yoksa tamamen silinip şebeke mi gidecek acaba? Bilgisi olanlardan yardım bekliyorum, şimdiden teşekkürler

webumut

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
w
Cihazım
w
Konular
28
merhabalar, eşim için Mi 11T siparişi verdim, yurtdışı satılanlardan, imei kaydı yapılıp gönderilecek, benim merak ettiğim nokta şu , telefonda güncelleme yapılınca imei gidecek ama merak ettiğim nokta güncelleme sonrası imei fabrika imeilerine mi dönecek yoksa tamamen silinip şebeke mi gidecek acaba? Bilgisi olanlardan yardım bekliyorum, şimdiden teşekkürler
Telefon null Fix yazıp açılmayacak

nagodnagod

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dogan
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Kamu
Konular
48
Aynı cihazı aldım IMEI atıldı ben güncelleme yaptım fabrika IMEI lerine döndü kullanmaya devam ediyorum

mstfkzk5

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
sşdjgfdş
Cihazım
xaomi 11 t
Konular
1
k40 gaming'i global rom olmaması yüzünden sattım. mi 11 aldım fakat mi 11'de elime büyük geldi ve ne biliyim beğenmedim. sanırım bana biraz lüks geldi mi 11 :D poco f3 alacaktım ama mi 11t ile arada kaldım. şimdi mi 11t alacağım sanırım. evet ram vs konusunda mi 10t den kötü olabilir. 1 sene mi 10t kullandım fakat amoled ekran olmaması büyük eksik yani istediği kadar hızlı olsun ama amoled ekran bence çok daha güzel bir özellik.
mi 11t kullamıyorum 5 aydır hıç sıkıntı görmedim amoled çok ayrı bir şey güzel

hidalgo58

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
Poco f5
Meslek
sağlık
Konular
30
arkadaşlar merhaba bootloader kilitini açmaya 14 gün süre verdi en kısa sürede açma imkanı varmı acaba bilgisayar windows 7

Üst Alt