Mod Xiaomi 11T Pro BL kilidi açılmalı mı?

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Estağfurullah hocam, ne romların Efendisiyim nede rootların ustasıyım artık, Miui aşığı olduğum hep bir gerçek vede öyle kalacaktır. BL kilidininin açılması için kim ne derse desin, şu an buna hiç gerek de, ihtiyaç da yok.. EU dediğiniz gibi, artık eskisi gibi değilmiş, arama kaydı illaki şart da değil, root bana, bildiğiniz gibi, Dolby için gerekliydi, artık hem dolby, hemde dediğiniz gibi Harman kordon mevcut. AOSP belli durumlarda, cihaz çok eski olunca, belki gerekebilir, o da belki, Miui hantallaşınca, ki ona daha çok var bıkkınlık, yaşlılık, yorgunluk ve fosil olma durumu da söz konusu tabiki çokça duyduğum Endonezya ve Taiwan romlarını hiç de merak etmiyorum diyebilirim.. Ama yine de size seneler önce BL kilidinizi açtırıp, Gcam yüklettirdiğim için bir pişmanlık duymuyorum, ne güzel her perşembe veya cuma günleri EU Beta güncellememizi yapar ve rahatlardık ama dimi

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

ziko876

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Zikow
Cihazım
Note 10 Pro
Meslek
Yok
Konular
5
Teşekkürler hocam, garanti önemli değil benim için, BL kilidimi açmaya üşeniyorum açıkçası, biraz daha beklesem mi acaba, kararsızım

Açın gitsin ya😁

Ü

Üye silindi 265308

Guest
Merhaba arkadaşlar, bildiğiniz üzere, Max3 ü emekliye ayırdım ve TR garantili, temiz bir ikinci el Mi11T Pro aldım, MIUI Global 14.0.3 yüklü...sanki amiral gemisi almış hissine kapıldım (hiç şahsen amiral gemisi cihaz kullanmamış olmama rağmen8=))

Sorum şu: BL kilidini açmalımıyım/neden? eğer açarsam, root atmalımıyım/neden? teşekkürler

Hocam konu yanlış bölümde değilmi 😁

Üst Alt