İnceleme Xiaomi 10400mAh Power Bank Kutu Açılışı

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Re: RE: Cvp: Xiaomi 10400mAh Power Bank Kutu Açılışı

MGM Barut' Alıntı:
chatin_62 pid=1916 dateline=1400870209' Alıntı:
MGM Barut pid=1911 dateline=1400866213' Alıntı:
teşekürler.güzel çekim olmuş,fon müziğide çök güzel seçim olmuş.bu arada hayırlı olsun.
Hocam çok daha güzel müziklerim vardı ama Youtube sağolsun yaptığım bütün videoları blokladı. Ses dosyaları için telif sorunu oldu. Bunun üzerinde Youtube'tan ses dosyaları koymak zorunda kaldım. Ama süre sorunu oluyordu. Arka arkaya ses ekleme imkanı da vermiyor. Bazen 10dk videoya 5dk ses koyup kalan 5dk sının sessiz kaldığı oluyordu. Ben de hoşuma giden ses dosyalarını indirdim. Şimdi videonun süresine göre aralarından seçip videonun içine gömüyorum. Süre çok uzun olursa birkaç ses dosyası koyuyorum. Kısa olursa sesi kesip biçiyorum v.s. Kendi ses dosyaları olduğu için artık bloklayamıyor.:D
Sen bu işin erbabısın youtube seni tutamaz hocam.Bu arada sitemize yönetici olmaya çokdan adayım oldun haberin olsun.:yorumsuz:

Teşekkür ederim. Benim yöneticilikte gözüm yok hocam. Birşeyler paylaşmak için gerekli olan birşey değil. Yapmak istediklerimi böyle de yapabiliyorum.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

alptimucin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
0
Ynt: RE: Xiaomi 10400mAh Power Bank Kutu Açılışı

chatin_62 pid=1895 dateline=1400858727' Alıntı:
Arkadaşlar ürünleri Pandawill'den 29 Nisan'da satın aldım. 
....

Hocam bendede bu taşınabilir Şarj aletinden var. Mart ortalarında elime ulaştı. Sana birşey soracağım. Güç Düğmesi batarya durumu göstermekten başka ne işe yarıyor?
Aleti şarj ettikten sonra 1 hafta hiç kullanmadan kenara koydum. 1hafta sonra elime aldığımda o batarya ışığı hala yanıp yanıp sönüyordu. Ama bugün şarj ettim çıkarttım Fişten bi zaman  Sonra batarya ışıkları da söndü. Bunun nasıl kapatılacağını biliyormusun?

MI 3W cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Re: RE: Ynt: Xiaomi 10400mAh Power Bank Kutu Açılışı

alptimucin' Alıntı:
chatin_62' Alıntı:
Arkadaşlar ürünleri Pandawill'den 29 Nisan'da satın aldım. 
Kulaklık: 21,99$
Power Bank: 29,99$
Kılıf: 2,99$

Hocam bendede bu taşınabilir Şarj aletinden var. Mart ortalarında elime ulaştı. Sana birşey soracağım. Güç Düğmesi batarya durumu göstermekten başka ne işe yarıyor?
Aleti şarj ettikten sonra 1 hafta hiç kullanmadan kenara koydum. 1hafta sonra elime aldığımda o batarya ışığı hala yanıp yanıp sönüyordu. Ama bugün şarj ettim çıkarttım Fişten bi zaman Sonra batarya ışıkları da söndü. Bunun nasıl kapatılacağını biliyormusun?

MI 3W cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bendeki bir süre sonra kapanıyor. Belki versiyon farkı vardır. Power düğmesine uzun basıp denediniz mi?

Sent from my Nexus 7 using TapatalkPro

sinilker

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilker
Cihazım
huawei p20
Meslek
Bankacı
Konular
17
Cvp: Xiaomi 10400mAh Power Bank Kutu Açılışı

arkadaşlar bu ürün hizlial da satılmaya başlamış. bir şeylerin habercisi mi sizce ? 
http://www.hizlial.com/xiaomi-powerbank-10400-mah-tasinabilir-batarya/10390495

Ethnic

yunus
Yönetici
Co-Admin
Geliştirici Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
128

sinilker' Alıntı:
arkadaşlar bu ürün hizlial da satılmaya başlamış. bir şeylerin habercisi mi sizce ? 

Bir şeylerin habercisi mi bilmiyorum ama bu site güvenilir ise eğer bir tane almayı düşünüyorum.

Zizifos

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Servet
Cihazım
Mi 5
Konular
9

Ethnic pid=5001 dateline=1404711857' Alıntı:
sinilker pid=4998 dateline=1404710941' Alıntı:

Bir şeylerin habercisi mi bilmiyorum ama bu site güvenilir ise eğer bir tane almayı düşünüyorum.
Site güvenilir bir site o açıdan sıkıntı yok. Fakat 2 yıl garanti var demiş, onu nasıl veriyorlar anlamadım :??:

casibao

Her türlü halı kilim turistlik gezi..
Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
MI 5
Konular
124

Zizifos pid=5002 dateline=1404717311' Alıntı:
Ethnic pid=5001 dateline=1404711857' Alıntı:
sinilker pid=4998 dateline=1404710941' Alıntı:

Site güvenilir bir site o açıdan sıkıntı yok. Fakat 2 yıl garanti var demiş, onu nasıl veriyorlar anlamadım :??:

Türkiye Cumhuriyeti topraklarında satılan her elektronik eşyanın firmaların ekstra bir süre belirtmediği takdirde 2 yıl garantili olma şartı vardır aksi takdirde o ürün satılamaz..

Muhtemelen ürünü satan firma Hızlıal.com ya sözde bir garanti veriyor yada sattığı ürünün % 10 kadarını stoklarında tutuyor birebir değişim yapacaklardır..

nippo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
5

arkadaşlar pandawill üzerinden 3 ürünüde satıl almaya çalıştım.Ancak tam tahsilat yapacakken [font=Helvetica, Arial, 'lucida grande', tahoma, verdana, arial, sans-serif]sorry we can't send order to Turkey because of your customs yani türkiyedeki gümrükten dolayı siparişinizi gönderemiyoruz dedi ve iptal oldu.Böyle bir sorunla karşılaşan oldumu aranızda veya neden böyle bir sorun çıktı

benkimim

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Telefon
Konular
524

nippo' Alıntı:
arkadaşlar pandawill üzerinden 3 ürünüde satıl almaya çalıştım.Ancak tam tahsilat yapacakken [font=Helvetica, Arial, 'lucida grande', tahoma, verdana, arial, sans-serif]sorry we can't send order to Turkey because of your customs yani türkiyedeki gümrükten dolayı siparişinizi gönderemiyoruz dedi ve iptal oldu.Böyle bir sorunla karşılaşan oldumu aranızda veya neden böyle bir sorun çıktı

hangi ürünler hocam?ürünler içinde telefon varsa göndermiyorlar artık hep gümrükte kaldığı için pandawill.

nippo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
5

telefon yok içerisinde' Alıntı:
nippo pid=5704 dateline=1405666969' Alıntı:

hangi ürünler hocam?ürünler içinde telefon varsa göndermiyorlar artık hep gümrükte kaldığı için pandawill.

Üst Alt