Çözüldü Wipe Sonrası Sifre Onaylama Ekranı ?

emre2135

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
emre
Cihazım
mi max 3
Konular
0
Bu olay desenize birçok kişinin başına gelmiş. Ben çözüm bulamayınca telefonu servise gönderdim 270₺ aldılar şifre kırmaya...

Telefonun garanti kapsamındamıydı? Şuan bende ya servise göndericem yada başka biri aracılıyla halletmeye çalışıyorum.Eğer garantili cihazlarda da bu ücreti istiyorlarsa servise göndermenin bi espirisi yok.

may

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samsung
Cihazım
Galaxy
Konular
18
Bu durum ile ilgili çok sayıda video var. Sorun Google hesabından cikilmadan rom yüklenmesi ile ilgili diye biliyorum. YouTube videolarında telefonu ilk kurulum sırasında voicematch a alıp sonra browser açıp apk ile hallediyorlar.

55_sms

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
mi8 lite
Konular
9
Telefonun garanti kapsamındamıydı? Şuan bende ya servise göndericem yada başka biri aracılıyla halletmeye çalışıyorum.Eğer garantili cihazlarda da bu ücreti istiyorlarsa servise göndermenin bi espirisi yok.
Maalesef delta servis pazarlık bile yapmadan 270₺ alıyor....

emre2135

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
emre
Cihazım
mi max 3
Konular
0
Ben sorunu çözdüm arkadaşlar kendi telefonumun yardımı olan arkadaşlara teşekkür ederim.

ARTONS

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ahmet
Cihazım
mi 8 lite
Konular
0
Ben sorunu çözdüm arkadaşlar kendi telefonumun yardımı olan arkadaşlara teşekkür ederim.
Mrb bende de aynı sorun var acaba nasıl çözdünüz bir türlü şifre ekranını geçemiyorum Lütfen yardımmmmmm.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sorun çözüldü, İstanbul zeytinburnun da Enver Usta açılmayan telefonu 15 dakikada açtı, çöp oldu dediğimiz telefonu açıp güncelleyip yağ gibi kullanıyoruz şimdi çok şükür
Mrb bende de aynı sorun var acaba nasıl çözdünüz bir türlü şifre ekranını geçemiyorum

A.BayramKorkmaz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
MI 9 Lite
Meslek
Elektrik Teknikeri
Konular
36
Mrb bende de aynı sorun var acaba nasıl çözdünüz bir türlü şifre ekranını geçemiyorum Lütfen yardımmmmmm.

Mrb bende de aynı sorun var acaba nasıl çözdünüz bir türlü şifre ekranını geçemiyorum
#26 nolu post uygulayın

SmashTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
----
Konular
68
Google hesabı şifresi olmasi lazım değil mi video atarsaniz daha iyi anlayabiliriz

Hocam bende de durum aynıydı, şifrelerimi biliyorum diye hesapları kaldırmadım, formattan önce kaldırmayı denedim baska hesap tanımlayın dedi google, kaldırmama izin vermedi. Bende şifreleri biliyorum diyr önemsemedim.

Bu google nin yaptığı da iş degil hesabın bana ait olduğunu her turlu ispatlarım fakat 50 dolar nedir !!

Cıldırmamak elde degil
Son girdiğiniz google hesabını sorar onu girince kabul etmesi lazım

EnigmaDream

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Furkan
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
1
Yaptım hocam onuda yaptım :(((

Hocam o kadar fazla teknik bilgim yok, delta servis garantili cihaz. Deltaya da guvenemiyorum. Cihazı deltaya gondersem yapabilirler mi acaba :/
Hocam aynı olay eşimin telefonunda da oldu eşimin de benim de telefonum mi 8 lite sim kartı çıkarttık o şekilde denedik şifre istemedi dene bi istersen

Üst Alt