Çözüldü Wipe Sonrası Sifre Onaylama Ekranı ?

emreoner01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
2

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Yazdım hocam inşallah çözüme kavuşur, telefonu da yeni almıştım canımın sıkntısından yemeden içmeden kesileceğim artık. Öğretmenim yalnız yasıyorum birde, cihaz susunca sabah derse uyanamam diye bir dk uyuyamadım.
Sakin olun hocam birkaç güne sorun çözülür. Rahat olun lütfen

emreoner01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
2
Sakin olun hocam birkaç güne sorun çözülür. Rahat olun lütfen
Hocam hepsiburada ustunden aldığım firmaya ulaşauım dedim telefonlara bakmıyorlar, cepportu aradım yardımcı olmadılar, delta tekniği aradım gonderin bakarız dediler. Nasıl cözülecek bilmiyorum ki, alarm kuracak tuşlu bir telim bile yok, bu tel elim ayağımdı nasıl bir çıkmaz bu anlamadım

onat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onat
Cihazım
POCO F2 Pro
Konular
4
Arkadaşlar bu olay son zamanlarda çoğu kişinin başına gelmeye başladı, olay Google FRP ( factory reset protection ) cihazınızda rom değiştirme yada cihazınızı fabrika ayarlarına almadan önce kesinlikle tüm ekran kilitlerini ve parmak izlerinizi kaldırın Google hesabınızdan çıkış yapın aynı duruma düşmeyin, Google telefonunuzu çalınmış olarak görüyor ve kilitliyor, istediği şifre Google yönetici hesabı şifresi.

lewizsthank1

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zafer
Cihazım
Mi 10T PRO
Meslek
Yazarkasa Teknisye
Konular
25
yarım saat önce telefonumu sıfırladım (Mi8). Sıfırlamadan önce yüz tanıma,desen kilidi ve parmak izi kilidi vardı. herhangi bir sorun yaşamadım normal kurulum yaptım açıldıktan sonra

Hicks

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hicks
Cihazım
Mi 8
Konular
15
Arkadaşlar bu olay son zamanlarda çoğu kişinin başına gelmeye başladı, olay Google FRP ( factory reset protection ) cihazınızda rom değiştirme yada cihazınızı fabrika ayarlarına almadan önce kesinlikle tüm ekran kilitlerini ve parmak izlerinizi kaldırın Google hesabınızdan çıkış yapın aynı duruma düşmeyin, Google telefonunuzu çalınmış olarak görüyor ve kilitliyor, istediği şifre Google yönetici hesabı şifresi.

Google yönetici hesabı nedir?

onat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onat
Cihazım
POCO F2 Pro
Konular
4
Google yönetici hesabı nedir?
Google çalışanları ile görüşmeniz için G-Suit diye bir program var en son en düşük paketi 50 dolar idi, bu ödemeyi yaptıktan sonra telefonun sizin olduğunu ispat ederseniz, size telefonun açılması için şifre verip yardımcı oluyorlar.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

yarım saat önce telefonumu sıfırladım (Mi8). Sıfırlamadan önce yüz tanıma,desen kilidi ve parmak izi kilidi vardı. herhangi bir sorun yaşamadım normal kurulum yaptım açıldıktan sonra
Hocam bu durum herkese olacak diye bir şey yok siz yine tedbiri elden bırakmayın.

Hicks

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hicks
Cihazım
Mi 8
Konular
15
Google çalışanları ile görüşmeniz için G-Suit diye bir program var en son en düşük paketi 50 dolar idi, bu ödemeyi yaptıktan sonra telefonun sizin olduğunu ispat ederseniz, size telefonun açılması için şifre verip yardımcı oluyorlar.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam bu durum herkese olacak diye bir şey yok siz yine tedbiri elden bırakmayın.

Teşekkürler... Bu gFRP neye göre aktif oluyor belli mi? Şifreler etkin durumda reset yapabilen de var çünkü...

onat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onat
Cihazım
POCO F2 Pro
Konular
4
Teşekkürler... Bu gFRP neye göre aktif oluyor belli mi? Şifreler etkin durumda reset yapabilen de var çünkü...
Hocam hiç bilmiyorum, global forumda bile bu duruma düşen çok var takip ediyorum, Allah tan arkadaş ile görüştüm bl kilidi açık imiş, yoksa vay haline.

Üst Alt