Sıcak Fırsat Windows 10 Pro Lisans Anahtarı 4,5 TL KAÇIRMA

MANUPLE

Ctrl + L
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Netizen
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
39
Windows 8.1 Pro Retail lisansını bu şekilde almıştım. Verilen KEY ile aktivasyonu yaptıktan sonra hemen Windows 10'a yükseltme yaptım. Şu an Windows 11' de aynı lisansı kullanıyorum. Format attıktan sonra tekrar KEY girmeden Microsoft hesabı ile aktivasyon sağlanıyor.
Format sonrası silinmiyor ama silinse bile KMS Pico vb yazılımlar ile yada CMD üzerinden farklı sunuculara bağlanıp risk almaktansa, 5-10 Lira verip yine bu şekilde kullanmak daha mantıklı.​
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Microsoft hesabı ile aktivasyon sağlandığı yorumuna katılıyorum.

Bu tür sistematik davranma alışkanlıkları ne yazık ki çoğunluk olarak uygulanmıyor.
O yüzden de bu böyle devam eder. :))

miuici11

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
&
Cihazım
redmi note10pro
Konular
15
Hocam yanlış bir bilgilendirmeyi düzeltmek istiyorum. Eğer lisanslar retail lisans ise format atsanızda cihazı otomatik aktifleştiriyor. Girdiğiniz key anakarta yazıldığı için format attığınızda aynı sürümü kullanmanız durumunda otomatik olarak etkinleştirme yapar.
hocam şöyle bir düzeltme yapayım.bahsettiğiniz anakarta işlenen key oem keydir.anakart değişmediği sürece istediğiniz kadar format atın sistem kuruldukta sonra yada sistem kurulup e posta ile oturum açtıktan sonra otomatik etkinleştirme yapar.bu keylerin şöyle bir dezavantajı var başka bilgisayara taşıyamıyorsunuz.yani yeni bilgisayar aldınız eski bilgisayarınızı formatladınız keyi yeni bilgisayarınıza girmek istiyorsunuz ama o keyi microsoft kabul etmez çünkü eski bilgisayarınızın anakartına tanımlandı.
mesajınızda bahsettiğiniz retail key ise anakarta işlenmez yeni bilgisayarınıza bu retail keyi girip aktifleştirebilirsiniz.(tek cihaz olma şartıyla).format attıktan sonra microsoft hesabınızı açtığınızda keyiniz hesabınıza entegre olduğu için otomatik aktifleşir ve işletim sisteminiz dijital lisans ile aktifleştirildi yazısı görürsünüz.
tüm bunların dışında bir de mak key vardır.internette satılan çoğu keyler oem veya retail yazıyor ama mak key çıkıyor.mak keyler şirketlerin kullanmış olduğu tek key ile birden fazla bilgisayarı etkinleştirmek için kullandıkları keydir.ve patlama ihtimali en yüksek keydir.ayrıca bazı mak keyleri girdikten sonra sistem ayarlarını değiştirmenize izin vermemektedir.
tahminim bu satılan üründe mak key retail ve oem keyler ortalama 50 tl fiyat bandında
sisteminizde aktif olan keyin retail mi oem mi olduğunu öğrenmek için cmd ye slmgr -dli yazmanız yeterli

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
150
Windows 8.1 Pro Retail lisansını bu şekilde almıştım. Verilen KEY ile aktivasyonu yaptıktan sonra hemen Windows 10'a yükseltme yaptım. Şu an Windows 11' de aynı lisansı kullanıyorum. Format attıktan sonra tekrar KEY girmeden Microsoft hesabı ile aktivasyon sağlanıyor.
Format sonrası silinmiyor ama silinse bile KMS Pico vb yazılımlar ile yada CMD üzerinden farklı sunuculara bağlanıp risk almaktansa, 5-10 Lira verip yine bu şekilde kullanmak daha mantıklı.​
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Kms pico ne kadar zararlı bir yazılım bır bakınız nette lütfen yanlış yönlendirme yapmayalım.Cmd üzerinden ücretsiz aktivasyon yapıyor ama cihaza buluşan kms yazılımı daha çok şey çalıyor cihazdan kullanıcının haberi bile olmuyor

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Kms pico ne kadar zararlı bir yazılım bır bakınız nette lütfen yanlış yönlendirme yapmayalım.Cmd üzerinden ücretsiz aktivasyon yapıyor ama cihaza buluşan kms yazılımı daha çok şey çalıyor cihazdan kullanıcının haberi bile olmuyor
Zaten kullanmayın demiş kms pico vs

celilhan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
celilhan
Cihazım
redmi note7
Konular
19
W

İki farklı etkinleştirme var bir retail birde retail adı altinda telefon aktivasyon ile aktifleştirme var.Telefon ile aktifleştirme yapılırsa Windows puf olur format sonrası.Sizin anakartta işlenen lisans anahtari yani benim dediğim online aktivasyon yanlış bilgilendirme yok ortada
uçması bi şey değiştirmez hocam bu ucuz lisansın mantığı zaten her formatta tekrar satın almak orjinal Windows a para vermek yerine tek seferlik 30-40 tl ye alabiliyorsun

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
99
Satın aldığınız Volume lisans şeklinde veriliyor yani bir key de 1000 pc etkinleşiyor format sonrası çöp gereksiz. Ben almıştım google de arama sonucu rus bir forum sitesinde buldum yalandan yere satın almayın paranız çöp olmasın

Üst Alt