Sıcak Fırsat Windows 10 Pro Lisans Anahtarı 4,5 TL KAÇIRMA

Muhammed6034

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
mi 9t
Konular
130

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Note 11 Pro
Konular
149
Pttavmde internet üzerinden, oradan buradan alınma geçerliliği olmayan lisanslarda satılıyor. Bir kere bir tanıdığımın başına geldi ve ücret iadeside yapmadı. 4,50 tl çokta sorun değil alınıp denenebilir.

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
150
Bu lisanslar online lisans olmadığından direk çöp hiçbir işe yaramaz istersen 10 tane alın tek format atmanıza bağlı uçması için.Boşu hocalarım almayın ve aldırmayın

Muhammed6034

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
mi 9t
Konular
130
Bu lisanslar online lisans olmadığından direk çöp hiçbir işe yaramaz istersen 10 tane alın tek format atmanıza bağlı uçması için.Boşu hocalarım almayın ve aldırmayın
başka forumda alan var sorun yaşamamış bilemedim hocam ben

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
150

Muhammed6034

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
mi 9t
Konular
130
Lisansı aktif edersiniz sorun yok ama bir sorun oldu ilerde format yada windows yazmak istediniz sıfırdan yazılım puff uçar .Bu yüzden kimsenin almasını asla önermiyorum
eyw hocam bilgilendirme için

Lor24

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Remzi
Cihazım
GM 9
Konular
28
Dijital lisans var zaten ne gerek var

ademsahin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem ŞAHİN
Cihazım
Mi Band 4
Konular
37

Lisansı aktif edersiniz sorun yok ama bir sorun oldu ilerde format yada windows yazmak istediniz sıfırdan yazılım puff uçar .Bu yüzden kimsenin almasını asla önermiyorum

Hocam yanlış bir bilgilendirmeyi düzeltmek istiyorum. Eğer lisanslar retail lisans ise format atsanızda cihazı otomatik aktifleştiriyor. Girdiğiniz key anakarta yazıldığı için format attığınızda aynı sürümü kullanmanız durumunda otomatik olarak etkinleştirme yapar.

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
150
W
Hocam yanlış bir bilgilendirmeyi düzeltmek istiyorum. Eğer lisanslar retail lisans ise format atsanızda cihazı otomatik aktifleştiriyor. Girdiğiniz key anakarta yazıldığı için format attığınızda aynı sürümü kullanmanız durumunda otomatik olarak etkinleştirme yapar.
İki farklı etkinleştirme var bir retail birde retail adı altinda telefon aktivasyon ile aktifleştirme var.Telefon ile aktifleştirme yapılırsa Windows puf olur format sonrası.Sizin anakartta işlenen lisans anahtari yani benim dediğim online aktivasyon yanlış bilgilendirme yok ortada

_yasin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
6
Windows 8.1 Pro Retail lisansını bu şekilde almıştım. Verilen KEY ile aktivasyonu yaptıktan sonra hemen Windows 10'a yükseltme yaptım. Şu an Windows 11' de aynı lisansı kullanıyorum. Format attıktan sonra tekrar KEY girmeden Microsoft hesabı ile aktivasyon sağlanıyor.
Format sonrası silinmiyor ama silinse bile KMS Pico vb yazılımlar ile yada CMD üzerinden farklı sunuculara bağlanıp risk almaktansa, 5-10 Lira verip yine bu şekilde kullanmak daha mantıklı.​
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Üst Alt