Yardım Wifi hatası Şebeke kopması

Halil79

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Halil Demir
Cihazım
Mi9t
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI Global 10.3.11.0
Telefon Modeli
Mi9t
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Mi9t telefonum var güncelleme sonrası wi-fi şebekesine bağlandığında 2 hattın şebekesi kesiliyor şebeke işaretleri de gidiyor ekran kapanıyor yüz tanıma ve parmak izi çalışmıyor şifre ile giriş yapınca düzeliyor wifi kesilince de tekrarlanıyor bu artık aşırı can sıkıntısı olmaya başladı nasıl bir çözüm sunabilirsiniz yardımcı olabilecek herkese teşekkürler

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco F3 8/256
Meslek
Mod
Konular
315
Mi9t telefonum var güncelleme sonrası wi-fi şebekesine bağlandığında 2 hattın şebekesi kesiliyor şebeke işaretleri de gidiyor ekran kapanıyor yüz tanıma ve parmak izi çalışmıyor şifre ile giriş yapınca düzeliyor wifi kesilince de tekrarlanıyor bu artık aşırı can sıkıntısı olmaya başladı nasıl bir çözüm sunabilirsiniz yardımcı olabilecek herkese teşekkürler

Güncelleme sonrası kalıntı dosyalar sıkıntı yapabiliyor. İmei sorununuz yoksa cihazı fabrika ayarlarına döndürebilir misiniz? Yine devam ederse diğer kullanıcılarda bu sorun varmı bakalım, yine çözülmezse farklı şeyler düşünebiliriz.

Oyla:

Halil79

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Halil Demir
Cihazım
Mi9t
Konular
1
Güncelleme sonrası kalıntı dosyalar sıkıntı yapabiliyor. İmei sorununuz yoksa cihazı fabrika ayarlarına döndürebilir misiniz? Yine devam ederse diğer kullanıcılarda bu sorun varmı bakalım, yine çözülmezse farklı şeyler düşünebiliriz.

Oyla:

madking

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Tugrul
Cihazım
Mi9T
Konular
0
Merhaba aynı sorun bendede var günceleme geldikten sonra wifi kullanamaz oldum yokmudur bir çözüm arkadaşlar

Oyla:

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
Oyla:

Halil79

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Halil Demir
Cihazım
Mi9t
Konular
1

4 vey 5 def sıfırlama yaptım özellikle denedim yeniden güncellemeler geliyor güncelleme öncesi pek sıkıntı olmuyor fakat güncelleme yapınca yeniden aynı sıkıntıyı yaşamay devam ediyorum bu konudan dolayı aşırı sıkıntı yaşıyorum herhangi kayıtlı wifi ağını gördüğü nda şebeke kesiliyor sıfırlnıyor ve tuş kilidi devreye girip ekran kapanıyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Merhaba aynı sorun bendede var günceleme geldikten sonra wifi kullanamaz oldum yokmudur bir çözüm arkadaşlar
Telefondan bıktım bu sorundan dolayı o kadar hevesle aldığım telefon mi olarak kendinden nefret şamasına getirdi

Oyla:

TheGulmez

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9se
Konular
0
Bende Kuzey Irak ta çalışıyorum 3 gün önce Mi9se aldım güncelledim daha güncelleme inerken sorun başladı aldığım yere götürdüm sıfır cihazla değişim yaptılar tekrar aynı sorun oldu güncelledim cihazı kurulumdan sonra wifi ye tıklıyorum cihazın şebekesi gidiyoe tekrar açılıyor yüz tanıma parmak izi ile değil şifreyle açılıyor. Sebebi güncellememi cihaz mı bozuk bilen biri yardım etsin lütfen. Sebebi nedir ? Nasıl düzelir ?

Oyla:
Üst Alt