Yardım Wifi = ağ bağlantısı bekleniyor

TheAnka

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Beritan
Cihazım
Mi A2 Lite
Konular
13
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Miui 11.0.4 stabil
Telefon Modeli
Mi A2 Lite
Bootloader Kilidi
Açık
Hocalarım telefonumda miui 11.0.4 stabil rom yüklü normal mobil veri de bir sıkıntı yok ama wifi a bağlandığımda indirme yapamıyorum internete bağlı olmama rağmen ağ bağlantısı bekleniyor diyor sebebi nedir?

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Hocalarım telefonumda miui 11.0.4 stabil rom yüklü normal mobil veri de bir sıkıntı yok ama wifi a bağlandığımda indirme yapamıyorum internete bağlı olmama rağmen ağ bağlantısı bekleniyor diyor sebebi nedir?
Ağı unut yaparak, tekrar aynı ağa bağlanmayı deneyin hocam. Ayrıca belki aynı sorunu yaşayan arkadaşlar vardır konuya göz atabilirsiniz.

Oyla:

TheAnka

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Beritan
Cihazım
Mi A2 Lite
Konular
13
Ağı unut yaparak, tekrar aynı ağa bağlanmayı deneyin hocam. Ayrıca belki aynı sorunu yaşayan arkadaşlar vardır konuya göz atabilirsiniz.
Ağı unutmak veya ağ ayarlarını sıfırlamak bir işe yaramadı hocam dediğiniz konuya da baktım benim sorunum ile ilgili bir yazı yok . Yine de teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:
Oyla:

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Ağı unutmak veya ağ ayarlarını sıfırlamak bir işe yaramadı hocam dediğiniz konuya da baktım benim sorunum ile ilgili bir yazı yok . Yine de teşekkürler
Anladım hocam. Farklı bir wifi ağında da aynı sorunu yapıyorsa, yedek aldıktan sonra fabrika ayarlarına dönüş yaparak tekrar gözlemleyin isterseniz.

Oyla:

TheAnka

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Beritan
Cihazım
Mi A2 Lite
Konular
13
Anladım hocam. Farklı bir wifi ağında da aynı sorunu yapıyorsa, yedek aldıktan sonra fabrika ayarlarına dönüş yaparak tekrar gözlemleyin isterseniz.
Bütün wifi ağlarında aynı durumu sergiliyor hocam bu telefonumda rom kurulu fabrika ayarlarına dönmemde romla ilgili bir sorun olmaz dimi en son çare o gibi gözüküyor.

Oyla:

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Bütün wifi ağlarında aynı durumu sergiliyor hocam bu telefonumda rom kurulu fabrika ayarlarına dönmemde romla ilgili bir sorun olmaz dimi en son çare o gibi gözüküyor.
Rom ile ilgili bir sıkıntı olmaz hocam sadece sizin için önemli olan bilgi, fotoğraf gibi yedeklerinizi alın yeter.

Oyla:
Üst Alt