Tema Widget Saat / Hava Durumu Dosyalarını Tema Mtz Formatına Çevirme

MÜŞAVİR

S.M.M.M.
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Y
Cihazım
POCO M3 4/64
Meslek
SMMM
Konular
36
agit77

Hocam merhaba, ilk mesajda paylaştığınız temayı mağazadan indirsem, sadece ana ekrandaki hava durumunu kullanabilir miyim? Eskiden oluyordu, indirdiğim temaların sadece hava durumunu, daha doğrusu 4-5 tema indirip ondan bir yeri, ötekinden bir yeri kullanabiliyordum. İşte durum çubuğunu x temasından, hava durumunu y temasından v.s. Ama şimdi olmuyor sanırım ya da eksik bir işlem mi yapıyorum?

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
agit77

Hocam merhaba, ilk mesajda paylaştığınız temayı mağazadan indirsem, sadece ana ekrandaki hava durumunu kullanabilir miyim? Eskiden oluyordu, indirdiğim temaların sadece hava durumunu, daha doğrusu 4-5 tema indirip ondan bir yeri, ötekinden bir yeri kullanabiliyordum. İşte durum çubuğunu x temasından, hava durumunu y temasından v.s. Ama şimdi olmuyor sanırım ya da eksik bir işlem mi yapıyorum?
Hocam mağazada var mı bilmiyorum varsa ikonlar ile birlikte kullanabilirsiniz. tema Özelleştirme kilit ekranı farklı temadan ikonlar farklı temadan bildirim paneli farklı temadan şeklinde kullanılır.

MÜŞAVİR

S.M.M.M.
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Y
Cihazım
POCO M3 4/64
Meslek
SMMM
Konular
36
agit77

Teşekkür ederim, mağazada bu hava durumuna sahip bir temanızı bulup indirmiştim ama uygulayamamıştım. Sadece "Ana ekran" seçili halde uygulayınca temanın duvar kağıdı ve bu hava durumu geldi ana ekrana şimdi, çok sağolun. Monabella yazı tipini de uyguladım, sayenizde gayet güzel oldu. Emeğinize sağlık.

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
agit77

Teşekkür ederim, mağazada bu hava durumuna sahip bir temanızı bulup indirmiştim ama uygulayamamıştım. Sadece "Ana ekran" seçili halde uygulayınca temanın duvar kağıdı ve bu hava durumu geldi ana ekrana şimdi, çok sağolun. Monabella yazı tipini de uyguladım, sayenizde gayet güzel oldu. Emeğinize sağlık.
Pardon hocam konuya bakmadan yorum yaptım widget ile alakalı. Evet ilk temamın widget'i rica ederim hocam keyifli kullanımlar dilerim

Üst Alt