Yardım Widevine L1

nagodnagod

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dogan
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Kamu
Konular
48
Merhaba aradım ancak bulamadım Forum da yazıldı ise kusura bakmayın. Mi9 lite bootloader kilidini açıp bir sürü rom denedim eu , crdroid, miroom vs sonra Android 10 11.0.1.0 global romu kurdum twrp den ama Netflix kuramadım sonra tekrar mi room kurdum Netflix kurdum bu sefer kuruldu ancak widevine
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
l1 sertifikası olmadığını gördüm l3 sertifikası var böyle olunca da Netflix de HD görüntü gelmiyor SD oluyor. Bende miflash tool ile bootloader kilidini kapatıp Android 9 eea Roma döndüm Netflix kurdum ancak widevine l1 yok bu konu hakkında bilginiz var mı . Hiçbir şekilde cihazına müdahale etmemiş arkadaşlarda Netflix de HD var ve widevine l1 sertifikası var donanım haber Forum da bu bilgiyi aldım . Bu sertifikayı tekrar almanın yolunu bulamadım bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim şu an global Android 9 yüklü root yok bootloader kilitli ama widevine l3

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
En son miflash tool ile mi hesabıma giriş yaparak , bootloader ı kilitleyerek ve Android 10 fastboot dosyası kullanarak cihazımı sıfırladım. Ancak maalesef hala L3 artık umudum kalmadı;( çok önemli değil diyeceksiniz ama takıldı bir kere aklıma :@
Yok hocam bende sirf bu mesele icin bir cok rom attım. Hic ihtiyacım olmadığı halde..

Oyla:

Sirenia7

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
Mi6
Konular
23
Cihazım global şu an l1 var. Bl açıp custom yükleyince l1 gidecek mi? Ya da daha sonra globale dönünce l1 geri geliyor öu

Oyla:

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Cihazım global şu an l1 var. Bl açıp custom yükleyince l1 gidecek mi? Ya da daha sonra globale dönünce l1 geri geliyor öu
Persist yüklemesi yapmadığınız sürece sıkıntı olmaz.

Oyla:

Toprak 58

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Toprak
Cihazım
Mi 9 Lite
Meslek
Lise Öğrencisi
Konular
17
Persist dosyası değiştirilirse cihaz bir daha L1 olmaz bununla ilgili çok konu açıldı ne yazık ki çözümü yok illa da çözüm istiyorsanız cihazın anakartını değiştirebilirsiniz :)

Xiaomi.Eu ROM'da L1 sertifikası var bende Mi 9 Lite var yükledim hiçbir şekilde dosya değiştirmedim sadece TWRP'den ROM attım şuan Netflix sorunsuz şekilde Full HD açıyor

Oyla:

resitbirben

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Reşit
Cihazım
Mİ 9
Meslek
B-B GARAGE
Konular
7
valla benim l3 şuanda l1 e çeviremedim bir türlü :) anakart degiştirme işi ne mantıklı bir fikirmiş gerçekten :D
Persist dosyası değiştirilirse cihaz bir daha L1 olmaz bununla ilgili çok konu açıldı ne yazık ki çözümü yok illa da çözüm istiyorsanız cihazın anakartını değiştirebilirsiniz :)

Xiaomi.Eu ROM'da L1 sertifikası var bende Mi 9 Lite var yükledim hiçbir şekilde dosya değiştirmedim sadece TWRP'den ROM attım şuan Netflix sorunsuz şekilde Full HD açıyor

Oyla:

Heisenberg45

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ferzan
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
4

Bazı yabancı forumlarda cihazda ki sağlam persist i yedekleyin diyenler var ilerde bozulmasına karşılık ama bu yedeği kursalar bile kesin gelip gelmediği belli değil sanırım net yazan kimseyi görmedim. Çok can sıkıcı bir durum ondan rom değiştirme işlerini artık fazla yapmıyorum persist bozulabilir diye

Oyla:

Heisenberg45

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ferzan
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
4
başka 9 lite ın persist yedegini atsak kendi cihazımıza ne olur acaba :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

9t de twrp den bir kaç dosya yükleyince l1 oluyor. bizim için yok sanırım daha
Direk kullandığınız cihazın yedeğini alın demişler ama düzeleceğini sanmıyorum mi flash ile yükleme yapsan bile gelmiyor normalde bozukken aşırı saçma bir sorun

Oyla:

resitbirben

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Reşit
Cihazım
Mİ 9
Meslek
B-B GARAGE
Konular
7
Direk kullandığınız cihazın yedeğini alın demişler ama düzeleceğini sanmıyorum mi flash ile yükleme yapsan bile gelmiyor normalde bozukken aşırı saçma bir sorun

evet öyle şuanda mesela eea global kullanıyorum. L3 şuanda mesela. her ROM u denedim. aynı hepsinde

Oyla:
Üst Alt