Haber Widevine L1 K20 Pro geldi

savioranqel68

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ugurcan
Cihazım
Mi 9T PRO
Meslek
Sağlık Teknikeri
Konular
42
Çok uzun süre önce custom persist flaşlamıştım 9t pro cihazıma ama öncesinde persist yedeği almıştım. L3 sorunu yaşayınca persist uçtu daha olmaz gibi yorumlar gördüm fakat yılmadım elimdeki orj persisti flaşladım. ilk 10 dakika çalışıp sorun veriyordu sensörler yılmadım gittim cihazdan efs vs yedek alıp cihazı tamamen sildim. Global rom yüklerken içindeki img leri kontrol ettiğim esnada persist img gördüm sıfırdan kurulum yapınca persist sorunum çözüldü persist uçması diye birşey yok yani arkadaşlar gönlünüz rahat olsun rom ile ilgili bir konu L3 sorunu l1 destekleyen rom kurunca sorun kalkıyor.

blackeagle1903

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğan Yılmaz
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
23
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu dosyayı magiskten flashla ardından telefonu yeniden başlatıp dosyayı magiskten kaldır sonra tekrar yeniden başlat sertifikan L1 olucak. Ben poco x3 nfc de yaptım işe yaradı ama modülü silmeyi unutma yoksa telefonda bazı ayarlara girerken hata alırsın.
Eğer hdr'ı da aktifleştirmek istersen onun için ayrı bir modül daha paylaşırım.
Hocam Mi 9 SE kullanıyorum bende de işe yarar mı? L3 şu an

celilhan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
celilhan
Cihazım
redmi note7
Konular
19
Çok uzun süre önce custom persist flaşlamıştım 9t pro cihazıma ama öncesinde persist yedeği almıştım. L3 sorunu yaşayınca persist uçtu daha olmaz gibi yorumlar gördüm fakat yılmadım elimdeki orj persisti flaşladım. ilk 10 dakika çalışıp sorun veriyordu sensörler yılmadım gittim cihazdan efs vs yedek alıp cihazı tamamen sildim. Global rom yüklerken içindeki img leri kontrol ettiğim esnada persist img gördüm sıfırdan kurulum yapınca persist sorunum çözüldü persist uçması diye birşey yok yani arkadaşlar gönlünüz rahat olsun rom ile ilgili bir konu L3 sorunu l1 destekleyen rom kurunca sorun kalkıyor.
olmuyor hocam fastboot ile orjinal tamamen silip flash ettim persist daha once bozuldugunda geri donmuyor bende ınanmıyordum ama oyle suan l3 cihaz l1 olmuyor hangi sürümü kurdunuz soylersenız bide onu deneyeyim

bugrahan676

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
bugra
Cihazım
gm 4g
Konular
2
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu dosyayı magiskten flashla ardından telefonu yeniden başlatıp dosyayı magiskten kaldır sonra tekrar yeniden başlat sertifikan L1 olucak. Ben poco x3 nfc de yaptım işe yaradı ama modülü silmeyi unutma yoksa telefonda bazı ayarlara girerken hata alırsın.
Eğer hdr'ı da aktifleştirmek istersen onun için ayrı bir modül daha paylaşırım.
Global MIUI 12.0.5 sürüm android 10'a olur'mu bu acaba

Üst Alt