Rehber WhatsApp Yedeğini Geri Yükleme

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
Bazı cihazlarda sıkıntı çıkartabiliyor benimde başıma geldi öylece gitti. headbang~~ Daha doğrusu bu whatsapp güncellemeleri eski ayarlara uyum sağlamadığından kaynaklanıyor çünkü cihaz hafızasında olan yedekler artık başka yerde depolanır oldu. :?

Bi özele gelin hocam da telegram üzerinden bana bi yazın elimden geldiğince yardımcı olacağım.
çözdünüz mü sorunu bende de sorun oldu bu durum. son bi deneme yapacağım 2 saat sonra oda olmazsa orjinal wp kullanmayı deneyeceğim sürelerim sıfırlanana kadar en azından

oldu. andriod içindeki orjinal wp yedekleme kısmından çekiyormuş değişen tek şey yedeğin konumu olmuş

Son düzenleme:

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
çözdünüz mü sorunu bende de sorun oldu bu durum. son bi deneme yapacağım 2 saat sonra oda olmazsa orjinal wp kullanmayı deneyeceğim sürelerim sıfırlanana kadar en azından
Hocam konuyu güncelledim bi bakın, çok kez denedim ve pes edip bıraktım diyebilirim.

Kunak75

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Resul
Cihazım
redmi Note 9 pr
Konular
11
yowhatsapp kullanıyorum yedeklerı pc ye almıstım ama hıcbrı sekılde yukleyemedım.. .orjınal whatsapp kurdum oradan denedım olmadı..dosya ısımlerını farklı yaptım olmadı... sureklı sıl yukle ıle bu sefer ban yıyecegım dıye korkuyorum cunku msj suresını uzattı...bu ısın kolay bır yolu yok mu ( tlf maın menuye duusnce mecburen yenıden yukledım ama ) hıcbrı sekılde yedegı gosteremedım ....bu ısın kolay bır yolu yok mu yada bulabılmek yolumuz (burada kı anladımla hıcbrı sekılde olmuyro ....yowhatshappp kullanıyorudm yedegı aldım ama tekrar youwhatsapp yukledım hıcbrısekıdle gormuyor yedegı

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
yowhatsapp kullanıyorum yedeklerı pc ye almıstım ama hıcbrı sekılde yukleyemedım.. .orjınal whatsapp kurdum oradan denedım olmadı..dosya ısımlerını farklı yaptım olmadı... sureklı sıl yukle ıle bu sefer ban yıyecegım dıye korkuyorum cunku msj suresını uzattı...bu ısın kolay bır yolu yok mu ( tlf maın menuye duusnce mecburen yenıden yukledım ama ) hıcbrı sekılde yedegı gosteremedım ....bu ısın kolay bır yolu yok mu yada bulabılmek yolumuz (burada kı anladımla hıcbrı sekılde olmuyro ....yowhatshappp kullanıyorudm yedegı aldım ama tekrar youwhatsapp yukledım hıcbrısekıdle gormuyor yedegı
Hocam tam olarak nasıl yedekleme aldınız ? YoWhatsApp ayarlarına girip komple backup aldınız mı ?
Gerekli izinleri sağladığınızdan emin olduktan sonra:
  • WhatsApp Plus Ayarları ≫ Genel ≫ Yedekle ve Geri Yükle ≫ "WhatsApp Verilerini Yedekle" seçeneği ile yedekleme işlemini başlatınız.WhatsApp ≫ Kendi uzantısı adı altında klasörü içerisine aktarılır.
  • Ardından WhatsApp'ın kendi ayarları ≫ Sohbetler ≫ "Sohbet yedeği" seçeneği ile ikinci bir yedek daha alınız.

Kunak75

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Resul
Cihazım
redmi Note 9 pr
Konular
11
Hocam tam olarak nasıl yedekleme aldınız ? YoWhatsApp ayarlarına girip komple backup aldınız mı ?
evet yowatsaap ayarlarından yedekleme yaptım..sonra butu n youwhattap ı aldım pc ye ama sonrasında hbutun adımları denedım ama nafıle (resımde aldıgım dosyalar mevcut backup odosyasının ıcınde de yedekler duruyor halen
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

evet yowatsaap ayarlarından yedekleme yaptım..sonra butu n youwhattap ı aldım pc ye ama sonrasında hbutun adımları denedım ama nafıle (resımde aldıgım dosyalar mevcut backup odosyasının ıcınde de yedekler duruyor halen

Ekli dosyalar

• IMG_20231204_201337[1].jpg
    IMG_20231204_201337[1].jpg
    9,2 MB · Görüntüleme: 9
  • IMG_20231204_201558[1].jpg
    IMG_20231204_201558[1].jpg
    3,6 MB · Görüntüleme: 8

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:
Hocam şöyle bişi var wp de Android 11 de WhatsApp klasörü android-media klasöründe yer alıyor oraya atıp eski sürüm kurup da deneyin.

Kunak75

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Resul
Cihazım
redmi Note 9 pr
Konular
11
Hocam şöyle bişi var wp de Android 11 de WhatsApp klasörü android-media klasöründe yer alıyor oraya atıp eski sürüm kurup da deneyin.
yowhatsapp ın eskı surumunden mı deneyeyım ( evet WhatsApp klasörü android-media klasöründe ) oraya butun yedeklerı attım ..burada anlatıldıgı gıbı dosy aısımlerını de degıstrıdım ama olmadı ..belkı de dedıgınız gıbı eskı surumu yuklersem olabılır ..denıcem ma bı kac gun sonra sıl yukle derken lısteye alınmayalım ....( pekı WhatsApp klasörü android-media klasörüne hangı yedegı atayım ılk resımdekı mı ıkıncı resımdekı yedegı mı atayım )

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
yowhatsapp ın eskı surumunden mı deneyeyım ( evet WhatsApp klasörü android-media klasöründe ) oraya butun yedeklerı attım ..burada anlatıldıgı gıbı dosy aısımlerını de degıstrıdım ama olmadı ..belkı de dedıgınız gıbı eskı surumu yuklersem olabılır ..denıcem ma bı kac gun sonra sıl yukle derken lısteye alınmayalım ....( pekı WhatsApp klasörü android-media klasörüne hangı yedegı atayım ılk resımdekı mı ıkıncı resımdekı yedegı mı atayım )
Benim de başıma geldi yeni sürümlerde backup geri yüklenmemişti sanırım wp güncellemelerinden kaynaklı. Hem cihaz hafızasına hemde android-media com.whatsapp - WhatsApp klasörünün içine direkt olarak kopyalayın resmi ekledim. Yeni sürümler çıktıkça yedeklemelerde sorun çıkartabiliyor. Bu işlemleri yaparken internetin kapalı olsun yedeğini kurtar sonra güncel sürümü üzerine kur

Ekli dosyalar

• photo_2023-12-04_20-35-24.jpg
    photo_2023-12-04_20-35-24.jpg
    48,5 KB · Görüntüleme: 7

ıhlamur

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
erca
Cihazım
9t pro
Konular
36
WhatsApp a kurduğumuz stickerların yedeklemesini nasıl yapabiliriz ?

Üst Alt