Haber WhatsApp ücretli olan özelliğini yayınladı

WhatsApp’ın hem hem de sürümü güncellendi. Bu güncelleme ile birlikte WhatsApp ücretli bir özelliğe kavuştu. Bir süredir entegrasyonu süren WhatsApp hatırlatıcı özelliği sonunda geldi. Any.do sayesinde kullanıcılar bir mesajla hatırlatıcı kuracak.

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
WhatsApp ücretli özelliğini yayınlandı
WhatsApp hatırlatıcı özelliği kullanıcılara ücretli olarak sunulacak. Bunun için uygulamaya, Any.do isimli mobil uygulama entegre edildi. Zaten, Any.do yetkilileri daha önce, WhatsApp ile anlaşma yaptıklarını açıklamıştı.

WhatsApp ücretli olan uygulaması ile kullanıcıların hatırlatıcı kurmasına olanak sağlayacak. WhatsApp entegrasyonu ile güçlenen Any.do için abone olmak şart.

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
Bunun için uygulamanın aylık 5.99 dolarlık bir fiyat etiketi bulunduğunu belirtelim. Uygulamayı indirim, abone olduktan sonra hatırlatıcı oluşturmaya başlanabiliyor. Any.do’nun WhatsApp hesabı üzerinden yapılan işlem için hesaba meaj atmak gerekiyor.

Hatırlatılması istediğiniz her şeyi Any.do zamanı gelince size mesaj atıyor.

Bu arada Any.do’nun yalnızca Android’de 10 milyondan fazla indirmeye ulaşan bir uygulama olduğunun altını çizelim.

WhatsApp daha önce de arama bekletme ve grup sohbetlerinde davetiye özelliği duyurmuştu. Bu özellikler de güncelleme ile birlikte uygulamaya eklendi.

Son olarak WhatsApp hatırlatıcı özelliğinin de kullanıcıların hayatını kolaylaştıracağı söyleniyor.

Kaynak :

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Gereksiz bir uygulama, bunun yerine durumunu gizleyip bakanları gösteren bir uygulama yapsalar daha çok para kazanırlar haha--

Kim gizli gizli takip ediyor bilirdik...

alpereneker

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
RedmiNote4x
Meslek
Webmaster,Graphic
Konular
25
Dark mod yapsınlar hocam artık gerekli olan o

Bashirr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehdixan
Cihazım
Redni Note 7
Konular
46
Whatsapp-a saçma sapan özellikler eklemek yerine, görünümünü değiştirseler çok güzel olurdu. Her yıl messenger görünüm değiştiriyor. 2015-den beri whatsapp aynı

Tortue

Software Developer.
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
Xiaomi 11 5G
Meslek
Full Stack Dev.
Konular
134
whatsapp aero kullanıyorum misss gibi
Bilgileriniz 3. taraflarla paylaşılıyor, ayrıca WhatsApp ceza vermiyor mu artık?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Whatsapp-a saçma sapan özellikler eklemek yerine, görünümünü değiştirseler çok güzel olurdu. Her yıl messenger görünüm değiştiriyor. 2015-den beri whatsapp aynı
Aynen öyle hocam, gına geldi şu temadan. :D

Tati80

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 9 se
Konular
0
Bilgileriniz 3. taraflarla paylaşılıyor, ayrıca WhatsApp ceza vermiyor mu artık?

Aynen öyle hocam, gına geldi şu temadan. :D
sanmıyorum öyle bişey olduğunu çok kişi kullanıyor farklı farklı WP , Bır sıkıntı olmadı 1 aydır kullanıyorum olaki Ban yersem yardımcı oluyor yapımcı arkadaş. en kötüsü orjinale geri dönerim

Tortue

Software Developer.
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
Xiaomi 11 5G
Meslek
Full Stack Dev.
Konular
134
sanmıyorum öyle bişey olduğunu çok kişi kullanıyor farklı farklı WP , Bır sıkıntı olmadı 1 aydır kullanıyorum olaki Ban yersem yardımcı oluyor yapımcı arkadaş. en kötüsü orjinale geri dönerim
Ban yiyenler oldu hocam, aman dikkat, kurtarmaz yapımcı arkadaş mark darbesini :)

Tati80

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 9 se
Konular
0
Ban yiyenler oldu hocam, aman dikkat, kurtarmaz yapımcı arkadaş mark darbesini :)
sağolun hocam bende ban olayını düşünerek deneyım dedim suan test aşamasındayım yanı :) teşekkür ederım

sağolun hocam bende ban olayını düşünerek deneyım dedim suan test aşamasındayım yanı :) teşekkür ederım
BU arada instagramıda aero kullanıyorum hocam onu tavsıye ederım :D

Üst Alt