Yardım WhatsApp Orijinal Uygulama Kullanma Hatasi

bypanik27

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
note 8
Konular
0
Uzun zamandır plus kullanan birisi olarak bende alışkın değilim ve ilk bu hatalar ile karşılaştığımda mecburen orjinal sürüme döndüm ve biraz olsun afalladım ancak sonrasında bir geliştirici orjinal whatsapp üzerinde değişiklik yapan bir bir uygulama modlayarak kullanıma sundu. Ancak yine hatalar devam etsede eğer numaranız bloke olmadıysa ve bootloader kilidiniz açıksa sorun yok çözümü var. Ancak numaranız bloke olup başka cihazda dahi açılmıyorsa numaranızı yada son 4 hanesini değiştirmeniz gerekiyor. Forum üzerinde konular var cihazınızı root yaparak ve magisk yükleyin gerisi kolay hocam zaten. Bahsettiğim uygulama;
Ustam benim orjinal WhatsApp da ortalama 7 yıllık yedeğim var ben orjinal WhatsApp i kullanmak istiyorum custom rom da bl kilidi açıkken buda dediğiniz uygulamaları magisk ile flashlayarak mümkün oluyor galiba

iLK3R!

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
114
Ustam benim orjinal WhatsApp da ortalama 7 yıllık yedeğim var ben orjinal WhatsApp i kullanmak istiyorum custom rom da bl kilidi açıkken buda dediğiniz uygulamaları magisk ile flashlayarak mümkün oluyor galiba
Tercih sizin hocam tehlikeye girmek istemezseniz hiç bulaşmayın. Çünkü bu tür işler sıkıntılı her an birşeyler olabilir o yüzden yemeklerinizi tehlikeye atmayın. Çünkü yapacağınız bütün işlemler sizin sorumluluğunuzda ben sadece yaptıklarımı ve bu sorunu aşılabildiğini söylüyorum. Sonrasında herhangi bir durumda forum ve şahsen sorumlu değilim.

bypanik27

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
note 8
Konular
0
Tercih sizin hocam tehlikeye girmek istemezseniz hiç bulaşmayın. Çünkü bu tür işler sıkıntılı her an birşeyler olabilir o yüzden yemeklerinizi tehlikeye atmayın. Çünkü yapacağınız bütün işlemler sizin sorumluluğunuzda ben sadece yaptıklarımı ve bu sorunu aşılabildiğini söylüyorum. Sonrasında herhangi bir durumda forum ve şahsen sorumlu değilim.
Sıkıntı yok hocam daha önce de bl kilidi açtım sorumluluğun bana ait olduğunu biliyorum teşekkür ederim.

iLK3R!

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
114
Sıkıntı yok hocam daha önce de bl kilidi açtım sorumluluğun bana ait olduğunu biliyorum teşekkür ederim.
Bazen şöyle bir sorun oluyor, WhatsApp da sohbet yedeğini alıyorsunuz sonrasında geri yüklemek isteyince hatalar ile karşılaşabilirsiniz o yüzden den uyarmak istedim.

Üst Alt