Haber WhatsApp Kendi Adına Devrim Niteliğine Değişime Hazırlanıyor

WhatsApp Kendi Adına Devrim Niteliğine Değişime Hazırlanıyor
WhatsApp, Meta’nın sahip olduğu anlık mesajlaşma platformu, kullanıcıların hesapları için benzersiz kullanıcı adları belirlemelerini sağlayacak yeni bir özelliğin üzerinde çalışıyor. Anlık mesajlaşma uygulaması bu özelliği geliştiriyor ve gelecekteki bir güncellemeyle sunulması bekleniyor. WABetaInfo’nun bir raporuna göre, özellik, Google Play Store’da mevcut olan en son WhatsApp beta for Android...

Kaynak

Okumaya devam et...

casibao

Her türlü halı kilim turistlik gezi..
Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
MI 5
Konular
124
modlu wp telefonlarımızdan kaldırma zamanı yaklaşıyor.. :)

rastalgun

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RasAlghun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
25
WhatsApp Kendi Adına Devrim Niteliğine Değişime Hazırlanıyor
WhatsApp, Meta’nın sahip olduğu anlık mesajlaşma platformu, kullanıcıların hesapları için benzersiz kullanıcı adları belirlemelerini sağlayacak yeni bir özelliğin üzerinde çalışıyor. Anlık mesajlaşma uygulaması bu özelliği geliştiriyor ve gelecekteki bir güncellemeyle sunulması bekleniyor. WABetaInfo’nun bir raporuna göre, özellik, Google Play Store’da mevcut olan en son WhatsApp beta for Android...

Kaynak

Okumaya devam et...
Sayın hocam 2.23.11.15 sürümüne de güncelledim , 2.23.11.16 sürümüne de güncelledim fakat bende görünmedi ne ile alakalı olabilir?

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
16
Sayın hocam 2.23.11.15 sürümüne de güncelledim , 2.23.11.16 sürümüne de güncelledim fakat bende görünmedi ne ile alakalı olabilir?
Sanırım beta kullanıcılarının hepsine gelmedi. Bende de görünmüyor.

rastalgun

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RasAlghun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
25
Bekleyelim görelim artık

Cebrail29

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cebrail
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
6

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
bir kere bile kullanmadım modlu whatsapp'ı. Normal'ine göre ne farkı var ? ne artıları eksileri var acaba ?
En başta tema. Sonrasında hayalet gibi gizlilik. son görülme eski bi tarih görünüyor ve diğer kişilerin son görülmesini göreviliyoruz, durum indirme, tek seferlik fotoları tekrar görebilme, mesaj düzenleme, mesajlara cevap yazdıktan sonra mavi tik olması, durumları görmeyi gizleme vb. Bi ton özellik var

Cebrail29

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cebrail
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
6
En başta tema. Sonrasında hayalet gibi gizlilik. son görülme eski bi tarih görünüyor ve diğer kişilerin son görülmesini göreviliyoruz, durum indirme, tek seferlik fotoları tekrar görebilme, mesaj düzenleme, mesajlara cevap yazdıktan sonra mavi tik olması, durumları görmeyi gizleme vb. Bi ton özellik var
mesajlara cevap yazdıktan sonra mavi olması ve kapatmak zaten normalinde de vardı diye biliyorum. Durumları görmeyi gizlemek zaten orijinalinde vardı diye biliyorum yani gizlilik i kapattığımızda görenler bizi göremiyordu bizde onları diye biliyorum. Hocam sizin için zahmet olmaz ise 3-5 resim atabilir misiniz ? :)

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
mesajlara cevap yazdıktan sonra mavi olması ve kapatmak zaten normalinde de vardı diye biliyorum. Durumları görmeyi gizlemek zaten orijinalinde vardı diye biliyorum yani gizlilik i kapattığımızda görenler bizi göremiyordu bizde onları diye biliyorum. Hocam sizin için zahmet olmaz ise 3-5 resim atabilir misiniz ? :)
Durumlara bakanları ben görebiliyorum ama :) Görünce mavi tik oluyor normalde ben cevap yazınca mavi tik oluyor.

Ekli dosyalar

• photo_6016951519443794561_y.jpg
    photo_6016951519443794561_y.jpg
    40,7 KB · Görüntüleme: 10
  • photo_6016951519443794560_y.jpg
    photo_6016951519443794560_y.jpg
    81,4 KB · Görüntüleme: 10
Üst Alt