Yardım Whatsapp bildirim ilk mesaj görünüyor

funlu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Faruk
Cihazım
Redmi Note3
Konular
5
Arkadaşlar başka bir uygulama da iken whatsapp dan gelen mesajlardan sadece ilk gelen mesaj üstte görünüyor ve okunuyor. Karşı taraf 10 tane mesaj atsa bile ilk yazılan mesaj okunuyor.

karabudak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet Furkan
Cihazım
Xiaomi 13T Pro
Meslek
Bilgisayar Mühendi
Konular
5
Arkadaşlar başka bir uygulama da iken whatsapp dan gelen mesajlardan sadece ilk gelen mesaj üstte görünüyor ve okunuyor. Karşı taraf 10 tane mesaj atsa bile ilk yazılan mesaj okunuyor.
Çift parmakla aşağıya doğru indirdiğinizde diğer mesajlarda görünecektir.

Oyla:

scrooldream

TENGRİ BİZ MENEN!
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Android
Cihazım
NOTE4x Mi6
Meslek
Toyota Robot Teknisyeni
Konular
12
Şu çift parmak ile indir meselesi beni ayar ediyor tek öyle düşünen benmiyim acabapunch~~

Oyla:

lazye

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
OnePlus 6
Konular
30
Yazılım işinde çok geri kaldılar bence diğer konuda bir sıkıntı yok mesela instagram'da bildirim çekmecesi bembeyaz görünüyor saat falan görünmüyor ve uygulamların arka planında beyazlık geldi güncellemelerle böyle küçük sorunları artık aşmalı bir sonraki güncellemade ama bir türlü çözülmüyor.Zaten kernel düzenlemesi hiç yaptıklarını düşünmüyorum direk Snapdragondan sağlanan varsayılan ayarları üzerinde birkaç tweaks bu kadar bu işler böyle olmamalı. Yetişemiyorlar bildiğin

Oyla:

lazye

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
OnePlus 6
Konular
30
aynen samsung dan farkı kalmadı çingene pazarı gibi oldu artık
Aslında sorun çok fazla cihaz üretmesi değil cihazlara güncelleştirme yetiştirememesi .(Küçük güncellemelerle iyi iş yaptığını sanıyor ama ben pek güncellemelerin birbirinden farkı olduğunu düşünmüyorum zaten değişim günlüğündende belli herşey.)

Oyla:

scrooldream

TENGRİ BİZ MENEN!
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Android
Cihazım
NOTE4x Mi6
Meslek
Toyota Robot Teknisyeni
Konular
12
Cihaz ne kadar orta segment veya üst segment de olsa yazılım desteği full olmazsa hiçbir şeye yaramaz. Arama yapmak, anıları paylaşmak, notları tutmak, müzik dinlemek bir çok cihazda var bize farkı tattırmalı MİUİ yi seviyorum ama tarzını değiştirmeli artık smirk~~

Oyla:

VSM

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
VESİM
Cihazım
Mİ5 32 GB
Konular
64
Cihaz ne kadar orta segment veya üst segment de olsa yazılım desteği full olmazsa hiçbir şeye yaramaz. Arama yapmak, anıları paylaşmak, notları tutmak, müzik dinlemek bir çok cihazda var bize farkı tattırmalı MİUİ yi seviyorum ama tarzını değiştirmeli artık smirk~~

bakalım miui 9 da düzeltebilecekler mi ?
tek umudum o

Oyla:
Üst Alt